Rezygnować Mi Możesz Czynić Nic!

Deuteronomy 3239:. Zobaczyć teraz kiedy Ja, wyrównywać Ja, jestem on, i tu jest nie Bóg rezygnować mi JA zabić, i JA zrobić żywy; JA rana, i JA leczyć się: ani jeden czy jest wszelki ów puszka metalowa wygłosić z mój dłoń. 40. Pod kątem JA podnieść w górze mój dłoń wobec niebo, i powiedzieć, JA żyć na zawsze.

Izajasz 455:. JA jestem ten Lord, i tu jest nikt inaczej, tu jest nie Bóg obok mi JA opasywał ciebie, chociaż ty pośpiech nie wiedział mi: 6. Ów oni maj znać z ten powstanie od ten słońce, i z zachód, ów tu jest nikt obok mi. Ja jestem ten Lord, i tu jest nikt inaczej. 7. JA wchodzą w skład ten światło, i wierzyciel ciemność: JA zrobić pokój, i wierzyciel zły: JA ten Lord czynić wszystko tych rzeczy.

Amos 33:. Puszka metalowa dwa chód razem, wykluczyć oni być uzgodniony? 4. Wola pewien lew wrzeszczeć w ten las, podczas on hath nie łup? wola pewien młody lew krzyczeć z jego jaskinia, jeśli on mieć wziąć nic? 5. Puszka metalowa pewien ptak zbiórka pewien pułapka na ten ziemia, gdzie nie dżin jest pod kątem jego? muszą jeden uprawiać pewien pułapka z ziemia, i mieć wzięty nic wcale? 6. Muszą pewien trąba być dęty w dzielnica handlowa Londynu, i ludzie nie bać się? muszą tam być zły w pewien wielkie miasto, i ten Lord hath nie sporządzony ono? 7. Pewnie ten Lord Bóg wola czynić nic tylko, on odsłonięty jego tajny do jego służba domowa ten prorocy.

Rzymski 820:. Pod kątem trunek był wykonane podległy wobec próżność, nie chętny, oprócz z powodu jego który hath poddane ten sam w spodziewać się, 21. Ponieważ trunek sam także muszą być dostarczony z zobowiązanie od zepsucie w ten sławny wolność od ten dzieci od Bóg. 22. Pod kątem my znać ów całe utworzenie jęczał i bóle porodowe w ból razem dotychczas.

Ezechiasz 149: I jeśli ten prorok zostać wprowadzonym w błąd odnośnie do podczas on hath mówiony pewien rzecz, Ja ten Lord mieć zwodził ów prorok, i JA wola napinać na zewnątrz mój dłoń na jego, i wola zniszczyć jego z środek mojego społeczeństwo Izrael.

Filipiński 213: Pod kątem to jest Bóg który pracował w ty obydwaj wobec wola i wobec czynić jego dobry przyjemność.

Izajasz 2612: Lord, ty więdnąć zarządzać pokój pod kątem nam: pod kątem ty także pośpiech opracowany wszystko nasz prace w użyciu.

Rzymski 915: Pod kątem on saith wobec Zwiać, JA wola zlitować się nad kto JA wola zlitować się nad, i JA wola mieć współczucie u kto JA wola mieć współczucie. 16 Tak wtedy ono nie jest od jego ów wola, ani od jego ów strumyk, oprócz od Bóg ów pokazywał miłosierdzie 19 Ty więdnąć powiedzieć wtedy do mi, Dlaczego doth on jeszcze znaleźć wada? Pod kątem który hath opierał się jego wola? 20 Nie oprócz, O człowiek, który sztuka ty ów odpowiada w stosunku do Bóg Muszą ten rzecz uformowany mówić do jego ów uformowany ono, Dlaczego pośpiech ty wykonane mi tak? 21 Hath nie ten garncarz władza przez ten glina, tego samego wieku ryczałt wobec zrobić jeden naczynie do honor, i inny do hańbić?

Typowy Anglik 15: pod kątem rezygnować mi wy puszka metalowa czynić nic.

WSZYSTKO ŻYCIE JEST PEWIEN FUNKCJA OD BÓG I To jest OBOWIĄZEK OD Bóg! Skoro wszystko ludzki istoty jesteście “ komórka- członki” od Bogowie’ większy drugi ciało, my wszystko jesteście mały podziały jego “ istota” ów my obserwować wzrokowo równie “ glina oprawy” zawieranie ten syn albo córkaduch dzieci. My zajmujący się produkcją konserw zobaczyć nasz napój alkoholowy ponieważ oni zajmujący się produkcją konserw i wola nie być odsłonięty do ich ryzykowne przedsięwzięcie czas w ten Niebiosa za śmierć, Księga Eklezjasty 127:, Wąż 1314:, Łukęcin 2037:-38. Bóg powiedziany jego dzieci, “ ja wola mieszkać w im i chód w im”, i On nie wymaga ÓW przez ten duch ów jesteś w ten całkowity zmysł. Jeśli ty słyszeć i słuchać Jego albo ten anioły On umieszczać w koszt od ty, wtedy On mieszka w ty przez ów święty napój alkoholowy i/ albo Jego Słowa który zostać obowiązek od twój nowy charakter. Ponieważ TYLKO Bóg jest “ życie”, jesteś żywy ponieważOn jest żyjący twój życie jednocześnie równie TY Prowadzić beztroskie życie! Tu jest nic ów możesz pomyśleć albo czynić od który On jest nie kompletnie świadomy. W Psalm 139 Dawid tłumaczony od wszechwiedza od Bóg jeśli chodzi o każdy wcielenie.

Psalm 1391: * do szef Muzyk, PEWIEN Psalm od Dawid* O Lord, ty pośpiech zrewidowany mi, i wiedział mi. 2 Ty znający się mój downsitting i mój wstanie, ty rozumieć mój myśl daleko od. 3 Ty cyrkiel mój ścieżka i mój kłamliwy w dół, i sztuka zapoznany rezygnować brednie drogi. 4 Pod kątem tu jest ani słowa w mój język, oprócz, oto!, O Lord, ty znający się ono całkowicie. 5 Ty pośpiech otoczyć mi z tyłu i przed, i położony twój dłoń na mi. 6 Taki wiedza jest także cudowny dla mnie; ono jest wysoki, JA zajmujący się produkcją konserw osiągnąć do ono. 7 Dokąd? muszą JA iść z twój duch? albo dokąd? muszą JA uciekać z twój obecność? 8 Jeśli JA podnosić w górze w niebo, ty sztuka tam: jeśli JA zrobić mój łóżko w piekło, zobaczyć, ty sztuka tam. 9 Jeśli O ile dobrze zrozumiałem ten skrzydła od ten rano, i mieszkać w ten krańcowy strony od ten morze; 10 Wyrównywać tam muszą twój dłoń dowodzić mi, i twój prawy dłoń muszą zawierać mi. 11 Jeśli Słuchaj, Pewnie ten ciemność muszą zabezpieczenie mi; wyrównywać ten noc muszą być światło około mi. 12 Tak, ten ciemność ukrywać się nie z ciebie; oprócz ten noc świecić się równie ten dzień: ten ciemność i ten światło jesteście obydwaj podobny wobec ciebie. 13 Pod kątem ty pośpiech opętany mój nerki: ty pośpiech pokryty mi w mój matka żywot. 14 JA wola wychwalać ciebie; pod kątem JA jestem strasznie i cudownie wykonane: cudowny jesteście twój prace; i ów mój dusza znający się doskonale. 15 Mój istota był nie ukrywał się z ciebie, podczas JA był wykonane w tajny, i ciekawie opracowany w ten najniższy strony od ten ziemia. 16 Twój binokle zrobił zobaczyć mój istota, jeszcze trwający nieperfekcyjny; i w twój książka brednie członki byliśmy pisemny, który w przedłużenie byliśmy modny, podczas na razie tu był nikt od im. 17 Jak drogocenny także jesteście twój myśli do mi, O Bóg! jak wielki jest ten suma od im! 18 Jeśli JA powinien rachować im, oni jesteście liczniejszy w liczba niż ten piasek: podczas JA zbudzić, JA jestem wciąż rezygnować ciebie.

Rezygnować Bóg

Tu jest pewien piosenka oni zaśpiewać w ten kościoły ów mówi, “ rezygnować jego JA puszka metalowa czynić nic Rezygnować jego JA byłby zabraknąć! Rezygnować Jego JA puszka metalowa czynić nic podobny pewien wysyłać towary rezygnować pewien żagiel”! Ów piosenka jest Prawdziwy! Rezygnować Bóg JA zajmujący się produkcją konserw odetchnąć! Rezygnować Bóg JA zajmujący się produkcją konserw zbudzić rano. Rezygnować Bóg JA zajmujący się produkcją konserw zobaczyć, smak albo powonienie, albo pomyśleć racjonalnie. Wszystko tych “ życie funkcja” jesteście dzielenie od Ojcowie’ większy życie rezygnować każdy ludzki potomek. Skoro ten Garncarz nie wymaga mieć władza przez każdy naczynie my czynić nie zapytać, “ który ma opierał się Jego wola albo … dlaczego nie wymaga On jeszcze znaleźć wada”? My znać ów nie ludzki ofiara i niewolnik od grzech puszka metalowa być tamtędy rezygnować Bogowie’ “ współpracownik” w ono. Cokolwiek dzieje się dla ciebie albo wszelki człowiek jest jednocześnie wydarzenie wobec Bóg w rzeczywisty czas tak się składa że dla ciebie! On nie wymaga nie ma być “ spojrzenie w dół” z Niebo wobec obserwować rzeczy. To jest wydarzenie do niego i ty…. Jego ciało “ komórka” … i On władza ten stopień i rozmiar od ten “ przeżycie” rezygnować grzech ów ty stawić czoło! Rezygnować Bóg Możesz CZYNIĆ Nic. Ten ludzki ofiara od grzech zajmujący się produkcją konserw zostać ujarzmiony wobec diabły i uczestniczyć w grzech prace równie pewien ofiara albo pewien ofiarować rezygnować God's władza.

Izajasz 639: W wszystko ich nieszczęście on był dotknięty, i ten anioł jego obecność uratowany im w jego miłość i w jego litość on odkupiony im; i on ogołocony im, i przewożący im wszystko ten czasy od stary.

Mateusz 2535: Pod kątem JA był an bardziej głodny, i wy dał mi mięso: JA był spragniony, i wy dał mi pić: JA był pewien nieznajomy, i wy brał mi w: 36 Nagi, i wy ubrany mi JA był chory, i wy odwiedzony mi: JA był w nagroda, i wy przybyły do mi. 37 Wtedy muszą ten sprawiedliwy odpowiedź jego, powiedzenie, Lord, podczas piłować my ciebie an bardziej głodny, i nakarmoiny ciebie? albo spragniony, i dał ciebie pić? 38 Podczas piłować my ciebie pewien nieznajomy, i brał ciebie w? albo nagi, i kupiec handlujący tekstyliami ciebie? 39 Albo podczas piłować my ciebie chory, albo w nagroda, i przybyły do ciebie? 40 I królowi muszą odpowiedź i powiedzieć do im, Zaprawdę powiadam wam, O tyle o ile wy mieć sporządzony ono do jednej z ten najmniejszy od tych mój bracia, wy mieć sporządzony ono do mi.

Cokolwiek my czynić albo czynić nie czynić wobec wszelki człowiek, my czynić albo czynić nie czynić wobec Bóg mimo ten powody mamy dyskutował. Ludzkość jest Bóg chodzić u ziemia w komórkowy wchodzą w skład. Do nas my zobaczyć glina podatek od darowizn- zawinięty mężczyźni od odmienny wyścigi konne, narody, i języki, opróczWSZYSTKO OD IM JESTEŚCIE BÓG CHODZIĆ WOKOŁO W CELL-FORM!

Skoro Bóg jest ostateczność odpowiedzialny mimo życie i wszystko ziemski role ustalony wobec każdy człowiek u ziemia, czy pomyśleć to jest możliwy ów On wola zniszczyć człowiek z powodu przeżycie- warunki On umieszczać i stały? Oni uczyć ów On wola w ten kościoły gdyby nie to że doktryna wyroby nie zmysł. Rezygnować Jego nie człowiek puszka metalowa czynić coś! Jeśli tu jest “ grzech” w pewien mansarda’ życie i on jest ten ofiara w ono,Bóg jest ostateczność odpowiedzialny pod kątem ten AKTYDION i Bóg jest także pewien ofiara! Bóg wola nie zniszczyć Ty albo wszelki inny dziecko pod kątem ten prace ów On pracował w twój życie- Role równie pewien naczynie pod kątem czysty używać albo nieczysty używać! Ty i wszystko twój towarzysz ludzki istoty byliśmy “wykonane podległy wobec próżność nie chętny” a propos Wierzyciel. Ponieważ życie doczesne jest just an wykształcenie “ wykonywać” w który wszystko ten dzieci przeżycie różny proporcje rozmiary od Szatan’ przeczący próżność, wszystko mężczyźni jesteście wywołany z duchowy zobowiązanie w Egipt przy WYDAĆ PRZEZ czas. Wtedy kurz powroty do ziemia z który ono przybyły, i ten syn albo córka duch lata daleko wobec Niebo … zwykle równie “ rozrzutny synowie”. Tam oni dostać ten najwyższa oferowana cena szata, nowy buty, pewien ring pod kątem ten palec, pewien nowy wymienić, nowy stawić czoło, nowy ciało i pewien nowy Część osobowości odpowiadająca niezorganizowanym, instyktownym impulsom, i oni uczestniczyć w ten ŚWIĘTO OD MIŁOŚĆ i jeść obiad u “ tłuszczowy cielę”! Łukęcin 1515:-32.

Skoro tych rzeczy JESTEŚCIE Prawdziwy, co jesteście ty robienie tu u nas przekaz deska? Jesteście ty chwiejność góry i “ zbawczy ktoś”? Bóg ma STAŁY ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ mimo przy każdy mansarda’umieszczać czas! Wieczność jest przygotowany mimo i wszystko muszą uczestniczyć w ono czy diabły zatwierdzać albo nie! Tam jest TYLKO JEDEN WOLA czyli sporządzony dnia ziemia rzeczywiście w Niebo. Ty i wszystko diabły maj obmyślać ów! Zobaczyć jeśli ty znać KOGO WOLA czyli!

Tajemnice 23: I Pravuil powiedział mi: 'All ten rzeczy 4 ów Mam powiedział ciebie, mamy pisemny. Siedzieć i pisaćwszystko ten dusze od rodzaj ludzki, jednakże dużo od im jesteście urodzony, i ten miejsca opłacony z góry pod kątem im 5 wobec wieczność; mimo dusze jesteście opłacony z góry wobec wieczność, przed ten budowa od ten świat.'

Enoch 108: I całe ziemia ma był zepsuty 9 przez ten prace ów byliśmy uczył przy Azazel: do niego przypisywać wszystko sin.' (ten jest ten RZECZYWISTY Pokutowanie! To jest gdzieten Wysoki Kapłan przyznaje się wszystko ten grzechy wszystkich ludzie od głowa od ten kozioł ofiarny w ten “ wzór od Zwiać”, Leviticus 168:-22. Niektórzy społeczeństwo tu u nas przekaz deska powiedzieć diabły czynić nie istnieć. Oni są NIE- KAPŁANI który zajmujący się produkcją konserw Pokutować!) I wobec Gabriel powiedziany ten Lord: 'Proceed w stosunku do ten nieślubne dzieci i ten potępieńcy, i w stosunku do ten dzieci od cudzołóstwo: i zniszczyć ten dzieci od cudzołóstwo i ten dzieci od ten Stróże z pośród mężczyźni: 15And zniszczyć wszystko ten napój alkoholowy od ten ganić i ten dzieci od ten Stróże, ponieważ 16 oni mają skrzywdził rodzaj ludzki. Zniszczyć wszystko przestępstwo z stawić czoło od ten ziemia i puszczać każdy zły praca przyjść wobec an kończyć: i puszczać ten roślina od prawość i rzeczywistość ukazywać się: i ono muszą udowadniać pewien błogosławieństwo; wszechświat prawość i rzeczywistość muszą być roślina w rzeczywistość i radość pod kątem na zawsze. 17 A następnie muszą wszystko ten sprawiedliwy uniknąć, I muszą żyć do terminu płatności oni płodzić tysiące od dzieci, I wszystko ten czasy od ich młodość i ich wiek starczy Muszą oni zgłaszać reklamację w pokój. 18 A następnie muszą ten cały ziemia być do terminu płatności w prawość, i muszą wszystko być roślina rezygnować drzewa i 19 być zarozumiały błogosławieństwo. I wszystko pożądany drzewa muszą być roślina u ono, i oni muszą roślina winorośle u ono: i ten winna latorośl który oni roślina na tym muszą zysk z zainwestowanego kapitału wino w obfitość, i co do wszystko ten nasienie który jest posiany na tym każdy miara ( od ono) muszą spekulant grający na zniżkę tysiąc, i każdy miara od oliwki muszą zysk z zainwestowanego kapitału 20 dziesięć naciska od oliwa. I czyścić ty ten ziemia z wszystko ucisk, i z wszystko nieprawość, i z wszystko grzech, i z wszystko bezbożność: i wszystko ten nieczystość czyli opracowany na ten ziemia 21 zniszczyć z nie nadawany ziemia Iwszystko ten dzieci od mężczyźni muszą zostać sprawiedliwy, i wszystko narody 22 muszą ofiarować adoracja i muszą wychwalać Mi, i wszystko muszą kult Mi. I ten ziemia muszą być oczyszczony z wszystko skalanie, i z wszystko grzech, i z wszystko kara, i z wszystko męczyć, i JA wola nigdy więcej posyłać ( im) na ono z pokolenie wobec pokolenie i na zawsze.

Izajasz 256: I w ten góra muszą ten Lord od gospodarze zrobić do wszystko społeczeństwo pewien święto od tłusty rzeczy, pewien święto od wina od osad, od tłusty rzeczy zarozumiały rdzeń, od wina od osad dobrze refinansować. 7 I on wola zniszczyć w ten góra ten stawić czoło od ten pokrycie rzut przez wszystko społeczeństwo, i ten ustępliwy ów jest rozpiętość cen przez wszystko narody. 8 On wola jaskółka w górze śmierć w zwycięstwo; i ten Lord Bóg wola wycierać daleko łzy z od wszystko twarze; i ten wymówka jego społeczeństwo muszą on wziąć daleko z od wszystko ten ziemia: pod kątem ten Lord hath mówiony ono.

Izajasz 6622: Pod kątem równie ten nowy niebiosa i ten nowy ziemia, który JA wola zrobić, muszą pozostawać do zapłaty przed mi, saith ten Lord, tak muszą twój nasienie i twój wymienić pozostawać do zapłaty. 23 I ono muszą ocknąć się wydać, ów z jeden nów wobec inny, i z jeden szabas wobec inny, muszą wszystko ciało ocknąć się kult przed mi, saith ten Lord.

Odkrycie 513: I każdy stworzenie który jest w niebo, i od ziemia, i wobec ten ziemia, i temu podobne równie jesteście w ten morze, i tak dalej jesteście w im, słyszał JA powiedzenie, Błogosławieństwo, i honor, i sława, i władza, być do jego ów siedzący na ten tron, i do ten Jagnię na zawsze i kiedykolwiek.

Z musisz sam przyznać że POWSZECHNY ZBAWIENIE- WYJAŚNIENIE SPRZECZNOŚCI KSIĘGOWYCH jest zanotowany pierwszy w ten pisma od Enoch długi przed Izajasz i Paweł byliśmy urodzony i przed ten ryzykowne przedsięwzięcie od Jezus Chrystus! PEWIEN liczniejszy pewny wyraz od proroctwo jest ufundować w ten “inny poświęcony pisma”. Możesz dający się ocenić im jeśli ty głód i pragnienie mimo OJCIEC dał nam równie Jego zapis od rzeczywistość. Tylko rzeczywisty kapłani puszka metalowa zgłaszać reklamację!