Dlaczego Mężczyźni Odrzucić Rzeczywistość

"woda szuka jego własny wypoziomować" imężczyźni zmierzać wobec ciążyć do wypoziomować od ich zgoda,Odkrycie 178:. Oni mają wobec przedsięwzięcieW górze uzyskać większy światło Niektórzy jesteście powolny wobec czynić tak.

Bóg MUSI dawać mężczyźni binokle wobec zobaczyć, kłosy wobec słyszeć i kiery wobec rozumieć albo oni wola nigdy zobaczyć Jeśli On nie wymaga nie czynić ów…. TY ZAJMUJĄCY SIĘ PRODUKCJĄ KONSERW UCZYĆ Jego!

Psalm 1271: Wykluczyć ten Lord budować ten dom, oni praca na próżno ów budować ono

Deuteronomy 29: Jeszczeten Lord hath nie ustalony ty an serce wobec procent, i binokle wobec zobaczyć, i kłosy wobec słyszeć,do ten dzień.

Rzymski 915:. Pod kątem on saith wobec Zwiać, JA wola zlitować się nad kto JA wola mieć miłosierdzie, i JA wola mieć współczucie u kto JA wola mieć współczucie. 16. Tak wtedyto jest niepełnoletni jego ów wola, ani od jego ów strumyk, oprócz od Bóg ów pokazywał miłosierdzie. 17. Pod kątem ten Pismo Święte saith do Faraon, Wyrównywać pod kątem ten ten sam zamierzać mieć JA podniesiony ciebie w górze, ów JA mogą pokazywać mój władza w ciebie, i ów nazywam się mogą być osoba składająca deklarację przez wszystko ten ziemia. 18. Więc hath on miłosierdzie u kto on wola mieć miłosierdzie, i kto on wola on wzmacniał. 19. Ty więdnąć powiedzieć wtedy do mi, Dlaczego doth on jeszcze znaleźć wada? Pod kątem który hath opierał się jego wola? 20. Nie oprócz, O człowiek, który sztuka ty ów odpowiada w stosunku do Bóg? Muszą ten rzecz uformowany mówić do jego ów uformowany ono, Dlaczego pośpiech ty wykonane mi tak? 21. Hath nie ten garncarz władza przez ten glina, tego samego wieku ryczałt przyłączyć się do naczynie do honor, i inny do hańbić?

Typowy Anglik 327: Typowy Anglik odpowiedziałem i powiedziany,PEWIEN człowiek puszka metalowa otrzymywać nic, wykluczyć ono otrzymać jego z niebo.

Filipiński 213:. Pod kątemto jest Bóg który pracował w ty obydwaj wobec wola i wobec czynić jego dobry przyjemność.

Typowy Anglik 155: pod kątemrezygnować mi wy puszka metalowa czynić nic.

Teraz ty rozumieć dlaczego możesz wygłaszać kazanie rezygnować dużo mądrość i pisać słowa rezygnować wielki ekspertyza i nie ruszyć z miejsca mężczyźni wobec żałowany, zmieniać, albo dawać im radość. Ty równie pewien ludzki maj potrzeba im wobec wierzyć, opróczjeśli Ojciec ma nie kultywowany ich pamięta, twój wysiłek mają być niepłodny! Tylko podczas Ojciec nie wymaga Jego praca u mężczyźni wola oni rozumieć i uznawać światło!

Izajasz 2814: Dlaczego słyszeć Słowo Boże ten Lord, wy pogardliwy mężczyźni, ów reguła ten społeczeństwo który jest w Jerozolima. 15 Ponieważ wy mieć powiedziany, Mamy wykonane pewien konwencja rezygnować śmierć, i rezygnować piekło jesteście my przy zgoda; podczas ten przepełniony bicz muszą doznawać, ono muszą nie przyjść do nam: pod kątem mamy wykonane lies nasz schronienie, i wobec fałsz mieć my ukrywał się sami: 16 Więc tak saith ten Lord Bóg, Zobaczyć, JA kłaść w Syjonista pod kątem pewien założenie pewien kamień, pewien wypróbowany kamień, pewien drogocenny kąt kamień, pewien pewny założenie: on ów wierzący muszą nie zrobić pośpiech 17 Judgment także wola JA kłaść do specjalność, i prawość do śliwka i ten grad muszą zamiatać daleko ten schronienie od lies, i ten wody muszą przelać ten miejsce do ukrycia się. 18 Itwój konwencja rezygnować śmierć muszą być anulować, i twój zgoda rezygnować piekło muszą nie stoisko podczas ten przepełniony bicz muszą doznawać, wtedy wy muszą być stąpał w dół przy ono.

Jeremiasz 3131: Zobaczyć, ten czasy przyjść, saith ten Lord, ów JA wola zrobić pewien nowy konwencja rezygnować ten dom od Izrael, i rezygnować ten dom od Judejski: 32 Nie zgodnie z ten konwencja ów JA wykonane rezygnować ich ojcowie w ten dzień [ ów] JA brał im a propos dłoń wobec przynosić im z ten ziemia od Egipt; który mój konwencja oni hamulec, chociaż JA był an mąż do im, saith ten Lord: 33 Oprócz ten muszą być ten konwencja ów JA wola zrobić rezygnować ten dom od Izrael; Za ów czasy, saith ten Lord,JA wola wyrażać mój law w ich wewnętrzny strony, i pisać ono w ich kiery; i mają być ich Bóg, i oni muszą być mój społeczeństwo. (“ja wola czynić” nie wymaga nie średnia arytmetyczna Będziesz czynić ono i ono wyklucza mi, także!)

Ezechiasz 3626: PEWIEN nowy serce także wola JA dawać ty, i pewien nowy duch wola JA wyrażać rezygnować ty: i JA wola wziąć daleko ten kamienisty serce z twój ciało, i JA wola dawać ty an serce od ciało. 27 I JA wola wyrażać mój duch rezygnować ty, i przyczynowy ty wobec chód w mój statut, i wy muszą utrzymywać mój judgments, i czynić im. (ten obowiązek określenie wyklucza mężczyźni! Nikt z nas mieć władza wobec CZYNIĆ wszelki od tych rzeczy!) 31 Wtedy muszą wy zapamiętać twój własny zły drogi, i twój poczynania ów nie byliśmy dobry, i muszą niechętny wy w twój własny wzrok pod kątem twój niesprawiedliwości i pod kątem twój wstręt.

Kaznodzieje i nauczyciele czasami jesteście udaremniony, ponieważ potrzebujemy " grzesznicy" wobec słyszeć nam i zmieniać ioni czynić nie czynić ono. Jesteśmy zawsze gotowy wobec " uratować" ktoś. Jeżeli nie Ojciec jest gotowy i wyroby ten konieczny zmiany wobec pewien prawdziwy mężczyzna binokle, kłosy i serce, wszystko ludzki wysiłek jest niepłodny. Równie możesz zobaczyć Glina Mistrz jest wymagany wobec budować Jego własny dom Sięi wobec czynić ów " osobiście"! Ten maj zmniejszać obieg waluty ego- centryczny mężczyźni, oprócz my zajmujący się produkcją konserw czynić God's dążyć do Jego. On musi rozwiązywać dużo od co mężczyźni mieć zbudowany rezygnować częściowy zgoda i nieporozumienie, 1 Koryntianie 138:-12, Izajasz 4326:-27. Nie człowiek puszka metalowa chwalić się od wszelki wielki praca on ma sporządzony!


Mężczyźni który mieć nie był " kultywowany przy ten Glina Mistrz" puszka metalowa dawać ten najwyższa oferowana cena nauczyciele problemy!

Typowy Anglik 543: JA jestem wchodzić mój Ojciec wymienić, i wy otrzymywać mi nie: jeśli inny muszą wchodzić jego własny wymienić, jego wy wola otrzymywać. 44 Jak puszka metalowa wy wierzyć, który otrzymywać honor jednej z inny, i szukać nie ten honor ów kometa z Bóg tylko?

Łukęcin 1412: Wtedy powiedziany on także do niego ów zaofiarował jego, Podczas ty wyroby pewien obiad albo pewien kolacja, zawołać nie twój przyjaciele, ani twój bracia, ani jeden twój krewni, ani twój bogaty sąsiedzi; żeby nie oni także oferta ciebie znowu, i pewien wynagradzać być wykonane ciebie. 13. Oprócz podczas ty wyroby pewien święto, zawołać biedota, ten okaleczony, ten chromy, ten ślepy: 14. I ty łupek ilasty być błogosławiony; pod kątem oni zajmujący się produkcją konserw wynagradzać ciebie pod kątem ty łupek ilasty być wynagradzać przy ten zmartwychwstanie od ten just. 15. I podczas jednej z im ów siedział przy mięso rezygnować jego słyszał tych rzeczy, powiedział do jego, Błogosławiony jest on ów muszą jeść chleb w ten królestwo od Bóg. 16. Wtedy powiedziany on do jego, Niejaki człowiek wykonane pewien wielki kolacja, i zaofiarował dużo: 17. I wysłał jego służący przy kolacja czas zaprzeczyć do nich ów byliśmy zaproszony, Przyjść; mimo rzeczy jesteście teraz gotowy. 18. I oni wszystko rezygnować jeden zgodzić się zaczął się usprawiedliwiać się. Ten pierwszy powiedziany do jego, Mam kupiony pewien Piece od ziemia, i Muszę z konieczności pójść do ono: JA błagać ciebie mieć mi usprawiedliwiony. 19. I inny powiedziany, Mam kupiony pięć jarzmo od woły, i JA dowodzić że im: JA błagać ciebie mieć mi usprawiedliwiony. 20. I inny powiedziany, Mam żonaty pewien żona, i więc JA zajmujący się produkcją konserw przyjść. 21. Byle tylko służący przybyły, i pokazywał jego lord tych rzeczy. Wtedy ten mistrz od ten dom trwający zły powiedziany wobec jego służący, Wyemigrować szybko w ten ulice i dróżki od dzielnica handlowa Londynu, i przynosić w tu biedota, i ten okaleczony, i ten zatrzymywać się, i ten ślepy. 22. I ten służący powiedziany, Pozować na wielkiego pana, jest sporządzony jak gdyby pośpiech rozkazujący, i jeszcze tu jest pokój. 23. I ten lord powiedziany do ten służący, Wyemigrować w ten magistrala i żywopłot, i zmuszać im wejść, ów mój dom maj być wypełniony. 24. Pod kątem Słuchaj do ty, Ównikt od ów mężczyźni który byliśmy zaproszony muszą mieć smak mój kolacja.

Jak czy zawierać z transakcję ten najwyższa oferta specjalność tutaj? W wszelki duży koncern od społeczeństwo ty wola znaleźć pewien szeroki rząd od " talenty". Tam mają być liczniejszy społeczeństwo rezygnować " mało" talenty i wyrównywaćnajemca społeczeństwo rezygnować pięć albo liczniejszy talenty. Dużo od w ten duży koncern jesteście niezmiernie zmysłowy, naturalny- zapamiętany, i bardzo arogancki. Diabły mówić przez ich usta i emerytura i oni są nie świadomy ono, Mateusz 1623:, Łukęcin 951:-55. Jeszcze dużo od im pomyśleć oni puszka metalowa usunąć z pracy ten napój alkoholowy. Oni czynić nie zawierać światło podczas oni zobaczyć ono, ponieważ " ów który dowodzić im przyczynowy im wobec błądzić" w duch.

1 Koryntianie 26: Tym niemniej my mówić mądrość pośród im ów jesteście doskonały: jeszcze nie ten mądrość od ten świat, ani od ten kapitał od ten świat, ów przyjść wobec zero: 11 Pod kątem co człowiek znający się ten rzeczy od pewien człowiek, uratować ten duch od człowiek który jest w jego? pomimo tego ten rzeczy od Bóg znający się nie człowiek, oprócz ten Duch od Bóg. 12 Teraz otrzymaliśmy, nie ten duch od ten świat, oprócz ten duch który jest od Bóg; ów my mogą znać ten rzeczy ów jesteście swobodnie ustalony do nas od Bóg. 14. Oprócz ten naturalny człowiek otrzymywać nieten rzeczy od ten Duch od Bóg: pod kątem oni są głupota do jego: ani jeden puszka metalowa on znać im, ponieważ oni są duchowo spostrzegł.

Rzymski 86: Pod kątem zostać zmysłowo zapamiętany jest śmierć; oprócz zostać duchowo zapamiętany jest życie i pokój. 7 Ponieważ ten zmysłowy umysł jest wrogość w stosunku do Bóg: pod kątem ono nie jest podległy do law od Bóg, ani jeden rzeczywiście mogą być. 8 Tak wtedy oni ów jesteście w ten ciało zajmujący się produkcją konserw podobać się Bóg.

Problemy z demony u nasz własny ciała

Mateusz 1243:. Podczas szatan jest poszedł z pewien człowiek, on chodzony przez suszyć miejsca, poszukiwanie odnawiać zapas towarów, i znalazca nikt. 44. Wtedy on saith, JA wola powrót w mój dom z skąd JA przybyły na zewnątrz; i podczas on jest przyjść, on znalazca ono wypróżniać, rozciągał się, i garnirowany. 45. Wtedy Goethe on, i wziąć rezygnować się siedem inny napój alkoholowy liczniejszy zły niż się, i oni wchodzić w i mieszkać tam: i ten najwyższa oferta wyrażać od ów człowiek jest gorszy niż ten pierwszy. Pomimo tego muszą ono być także do ten zły pokolenie.

Psalm 235:. Ty przygotowuje pewien stół przed mi w ten obecność od mój nieprzyjaciele: ty namaszczony mój głowa rezygnować oliwa; mój filiżanka Strumyk przez.

Habakkuk 14:. Więc ten law jest zwolniony, i judgment doth nigdy iść naprzód: pod kątemniegodziwcy doth towarzystwa około ten sprawiedliwy; więc przestępstwo judgment poszedł dalej.

Izajasz 32: Co do mój społeczeństwo, dzieci jesteście ich ciemiężcy, i kobiety reguła przez im. O mój społeczeństwo,oni który dowodzić ciebie przyczynowy ciebie wobec błądzić, i zniszczyć ten droga od twój ścieżki. 13 Ten Lord wejściówka odpowiednio do bronić sprawy, i wejściówka wobec judge ludzie.

Izajasz 916: Pod kątem ten kierownik od ten społeczeństwo przyczynowy im wobec błądzić;i oni ów jesteście poprowadzony od im jesteście zburzył. 17 Więc ten Lord muszą mieć nie radość w ich młody mężczyźni, ani jeden muszą mieć miłosierdzie u ich bez ojca i wdowy: pod kątem co do jednego jest an hipokryta i an złoczyńca, i każdy otwór mówić szaleństwo. Mimo ten jego irytować nie jest zawrócony daleko, oprócz jego dłoń jest napięty na zewnątrz wciąż.

Izajasz 308: Teraz iść, pisać ono przed im w pewien stół, i skrypt dłużny ono w pewien książka, rzeczywiście maj być pod kątem ten czas wobec przyjść na zawsze i kiedykolwiek: 9 Ów to jest buntowniczy społeczeństwo, kłamliwy dzieci, dzieci źle wyszło słyszeć ten law od ten Lord: Którymówić do ten widzowie, Zobaczyć nie; i do prorocy, Przepowiadać nie do nam prawy rzeczy, mówić do nam gładki rzeczy, przepowiadać oszustwa: z ten ścieżka, przyczynowy ten Święty Jednej z Izrael wobec zaprzestać z przed nam. 12 Dlaczego tak saith ten Święty Jednej z Izrael, Ponieważ wy wysłać ten wyraz, i wielka aglomeracja przedsiębiorstw w ucisk i przewrotność, i pobyt na tym: 13 Więc ten niesprawiedliwość muszą być dla ciebie równie pewien naruszenie gotowy wobec stać się płatnym, puchnięcie na zewnątrz w pewien wysoki ściana, kogo łamanie się kometa nagle przy an natychmiastowy 14 I on muszą łamać ono równie ten łamanie się od ten garncarze naczynie czyli zajmować się maklerstwem w części; on muszą nie oszczędzić: byle tylko tam muszą nie być ufundować w ten wysadzanie od ono pewien sorbet wobec wziąć zapalić z palenisko, albo wobec wziąć woda rezygnować z ten pit.15 Pod kątem tak saith ten Lord Bóg, ten Święty Jeden od Izrael; W powrót i odnawiać zapas towarów muszą wy być uratowany; w spokój i w zaufanie muszą być twój siła: i wy byłby nie.

KJV Izajasz 281: Nieszczęście do ukoronować od duma ( demoniczny ciernie), do pijacy od Ephraim, kogo sławny piękno jest pewien zanik kwiat, który jesteście od głowa od ten tłusty doliny od im ów jesteście pokonać rezygnować wino! 2 Zobaczyć, ten Lord hath pewien potężny i silny jeden, który równie pewien burza od grad i pewien zburzenie magazynowanie, równie pewien powódź od potężny wody przepełniony, muszą rzut w dół aż do ten ziemia rezygnować ten dłoń. 3 Ten ukoronować od duma, ten pijacy od Ephraim, muszą być stąpał wobec stopy: 4 I ten sławny piękno, który jest od głowa od ten tłusty dolina, muszą być pewien zanik kwiat, i równie ten pośpieszny owoc przed ten lato; który podczas on ów spojrzał na ono gotować, chwila to jest jeszcze w jego dłoń on zjedzony ono w górze. 5 W tym, że dzień muszą ten Lord od gospodarze być pod kątem pewien ukoronować od sława, i pod kątem pewien diadem od piękno, do ten pozostałość jego społeczeństwo, 6 I pod kątem pewien duch od judgment do niego ów siedzący w judgment, i pod kątem siła do nich ów uruchomić ten bitwa do brama. 7 Oprócz oni także mieć zbłądził przez wino, ( z Babilon, Odkrycie 171:-6) i przez silny pić jesteście z ten droga; ten kapłan i ten prorok mieć zbłądził przez silny pić, oni są połknięty w górze od wino, oni są z ten droga przez silny pić; oni błądzić w wizja, oni potykać się w judgment.

Niezdolność wobec zawód i otrzymywać " talenty" od światło

Bóg wola nie"dawać"mężczyźni rzeczywistość wszystko ten czas. On ma osoba wyznaczona pewien program wobec " wykonywać" mężczyźni w braterski miłość przy używać od ten 2nd Wielki Przykazanie. Ty musi miłość wszystko mężczyźni równie sam. On chce ty wobec udowadniać ono. On ma wykonane " handlowy talenty" pewienMusipod kątem dużo uzyskać większy światło. Ów rezygnować uprzedzenie i " próżny ego" wola mieć pewien twardy czas robienie ten z powodu ich duma. Oni wola nie przeczytać ktoś inaczej praca rezygnować an podejrzliwie śledzić wobec nauczyć się i wziąć co on ma wobec ofiarować. Niektórzy jesteście przestraszony wobec wyrażać pewien talent Bóg daje im od handlowy kloc pod kątem " lichwiarstwo" ( tak mężczyźni maj " używać" ono)! Jeden uzasadnienie pod kątem to jest co Bóg daje maj do sprzedania sporny i nie- współczesny ów ten odbiorca maj bać się wobec udział ono bojący się ten sprzeciwy i odrzucenie od mężczyźni. Utrzymanie spokojny jest pewien kasa zmienny wybrany przy tych osoby, ponieważoni są " człowiek- podobać się" który wolećzgoda z mężczyźni raczej niż Bóg- podobać się.

Mateusz 2514:. Pod kątem ten królestwo od niebo jest równie pewien człowiek podróżowanie w pewien daleki kraj, który wywołany jego własny służba domowa, i dostarczony do im jego wyroby. 15. I do jeden on dał pięć talenty, wobec inny dwa, i wobec inny jeden; wobec każdy zgodnie z jego osobisty zdolność; i natychmiast brał jego dziennik. 16. Wtedy on ów miał otrzymywać ten pięć talenty poszedł i zawód rezygnować ten sam, i wykonane im inny pięć talenty. 17. I tak samo on ów miał otrzymywać dwa, on także zyskiwać inny dwa. 18. Oprócz on ów miał otrzymywać jeden poszedł i kopiący w ten ziemia, i ukrywał się jego lord pieniądze.

Inny problem jest " uprzedzenie do" ów który nie są z " twój" nisza, klika, albo koncern.

Znak 938:. I Typowy Anglik odpowiedziałem jego, powiedzenie, Mistrz, my piłować jeden rzucony na zewnątrz diabły w twój wymienić, i on nastąpił nie nam: i my zakazywał jego, ponieważ on nastąpił nie nam. 39. Oprócz Jezus powiedziany, Zakazywać jego nie: pod kątem tu jest nie człowiek który muszą czynić pewien cud w nazywam się, ów puszka metalowa jasno mówić zły od mi. 40. Pod kątem on czyli nie w stosunku do nam jest u nasz obowiązek.

Typowy Anglik 1016:. Iinny owca Mam, który nie są od ten teczka: im także Muszę przynosić, i oni muszą słyszeć mój wyrażać; i tam muszą być jeden teczka, i jeden pastuch.

Ów zewnątrz one's koncern nie są uznany równie mężczyźni Bóg wola używać. Ich słowa nie są ustalony dużo uwaga albo oni maj być całkowity zignorowany. Choćby nawet mężczyźni jesteście świadomy ów ten funkcja od ten różny członki od CIAŁO od Chrystus ma był rozliczać opisywał, w rzeczywistości ten ludzki reakcja od ten ciało jest wobec zignorować jego rzeczywistość, 1 Koryntianie 1212:-25. Ów który zignorować prawdy z tych mężczyźni (" nieczesany członki wobec ktoBóg ma ustalony ten większy honor") pozbawiać osobiście od ich " talenty" i handel detaliczny ich własny duchowy wzrost.

Dużo zarozumiały mężczyźni zajmujący się produkcją konserw wziąć " poprawka". "znakomity oliwa łamie się ich głowy Psalm 1415:, 1331:-3. Jeśli oni są " nasmarowany olejem", oni są obrażony przy ono Przy żądać ów Bóg zrobił nie posyłać ten pisarz wobec poprawny im, to jest łatwiejszy wobec odrzucić ten rada i wydać ten pisarz. Ten taktyczny zaprzecza im większy światło.

Zmysłowy i naturalny myślący jest zakazany

Rzymski 85:. Pod kątem oni ów jesteście za ten ciało czynić umysł ten rzeczy od ten ciało; oprócz oni ów jesteście za ten Duch ten rzeczy od ten Duch. 6. Pod kątem zostać zmysłowo zapamiętany jest śmierć; oprócz zostać duchowo zapamiętany jest życie i pokój. 7. Ponieważ ten zmysłowy umysł jest wrogość w stosunku do Bóg: pod kątem to jest nie podległy wobec ten law od Bóg, ani jeden rzeczywiście mogą być. 8. Tak wtedy oni ów jesteście w ten ciało zajmujący się produkcją konserw podobać się Bóg.

1 Koryntianie 211:. Pod kątem co człowiek znający się ten rzeczy od pewien człowiek, uratować ten duch od człowiek który jest w jego? pomimo tego ten rzeczy od Bóg znający się nie człowiek, ale z drugiej strony Duch od Bóg. 12. Teraz otrzymaliśmy, nie ten duch od ten świat, oprócz ten duch który jest od Bóg; ów my mogą znać ten rzeczy ów jesteście swobodnie ustalony do nas od Bóg. 13. Który rzeczy także my mówić, nie w ten słowa który prawdziwy mężczyzna mądrość nauczyciel, oprócz który Duch Święty nauczyciel; porównywanie duchowy rzeczy rezygnować duchowy. 14. Oprócz ten naturalny człowiek otrzymywać nie ten rzeczy od ten Duch od Bóg: pod kątem oni są głupota do jego: ani jeden puszka metalowa on znać im, ponieważ oni są duchowo spostrzegł.

Mężczyźni w ten świat zmierzać wobec pomyśleć tak świat przy pomocy ludzki logika. Używać od zmysłowy i naturalny myślący jest szkodliwy dla one's duchowy zdrowie. Wyraz od Bóg jest pewien smorgasbord od przypowieści, porównania, metafory, proroczy " czynności" który musi być zanalizowany, i także prosty słowa. Wszystko tych okręg wyborczy pewien seria od " klucze" który otworzyć światło do królestwo od Niebo. Bóg jest posiadanie zabawa równie nasz Nauczyciel. On ma wykonane wiedza pewien gra podobny ów " znaleźć ten skarbnik" zawody jesteśmy poufny rezygnować Ty musi znaleźć ten ukryty tropy w pewien seria od składowanie i ogniwo im razem w prawica kolejność wobec znaleźć ukryty skarbnik zważywszy wszystko ślad To jest ten sam droga rezygnować ten Wyraz. Bóg ma umieszczać dużo klucze i tropy przez ten zapis na piśmie. Ten bystry student musi znaleźć im wszystko i wyrażać im w ich poprawny klasa wobec odkryć ten ukryty światło. TY MUSI mieć wszystko ten książki w ten zapis zapis jeśli ty potrzeba zostać pomyślny. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ten tom- zapis wobec 66 Mrok- wiek Katolik uznany książki hamuje i kloce one's możliwości pod kątem wiedza. Używać od " rzymski binokle" wobec widok rzeczywistość jest wiążący i oślepiający.

Tu jest tylko Jeden Kierować który znać ono wszystko, mianowicie ten Autor od biblia, Bóg się On musi osobiście kierować ten ścieżka jego student.

Psalmy 5016:. Oprócz do niegodziwcy Bóg saith, Co pośpiech ty wobec czynić wobec oświadczać mój statut, albo ów ty ramię wziąć mój konwencja w twój otwór? 17. Skoro ty nienawidzi nauka, i kasty mój słowa z tyłu ciebie. 18. Podczas ty przepiłował pewien złodziej, wtedy ty zgodził się rezygnować jego, i pośpiech był uczestnik rezygnować cudzołożnicy 19. Ty daje twój otwór wobec zły, i twój język budowa oszukaństwo. 20. Ty siedzący i mówić w stosunku do twój brat; ty zniesławiony twój własny matka syn. 21. Tych rzeczy pośpiech ty sporządzony, i JA trzymany uciszać; ty myśl ów JA był całkowicie taki an jeden równie ty sam: oprócz JA wola ganić ciebie, i umieszczać im w klasa przed twój binokle.

Przysłowia 35:. Wielka aglomeracja przedsiębiorstw w ten Lord rezygnować wszystko twój serce; i chudy nie do twój własny zgoda. 6. W wszystko twój drogi uznawać jego, i on muszą kierować twój ścieżki. 7. Być nie mądry w twój własny binokle: strach ten Lord, i odstępować od zły.

Psalmy 9114:. Ponieważ on hath umieszczać jego miłość na mi, więc wola JA wygłosić jego JA wola umieszczać jego w niebie, ponieważ on hath wiedział nazywam się. 15. On muszą wzywać mi, i JA wola odpowiedź jego: JA mają być rezygnować jego w zmartwienie; JA wola wygłosić jego, i honor jego. 16. Rezygnować długi życie wola JA uiszczać jego, i pokazywać jego mój zbawienie.

Izajasz 4216:. I JA wola przynosić ten ślepy przy pewien droga ów oni wiedział nie; JA wola dowodzić im w ścieżki ów oni mają nie wiedział: JA wola zrobić ciemność światło przed im, i nieuczciwy rzeczy prosty. Tych rzeczy wola JA czynić do im, i nie opuszczać im.

Z tych teksty my nauczyć się ówOJCIEC WOLA PASTUCH I Uczyć JEGO STUDENCI Się! Nie człowiek jest zwinięty. Tych studenci musi być w stanie coś zrobić słyszeć i rozpoznawać Ojciec równie On mówi wobec ich pamięta z niebo Ów który nie są uczył na Boga w ten sposób musi człowiek- wielka aglomeracja przedsiębiorstw dostawanie drugi dłoń informacja z ludzki pisarz i nauczyciele oni wierzyć w. Oni mają nie odsłonięty rzeczywistość ustalony do nich, oprócz oni popychać ktoś inaczej świadectwo równie światło. Bóg nie wymaga nie wybierać każdy i ktoś wobec uczyć równie Jego studenci w życie doczesne. Ów pragnienie wobec nauczyć się liczniejszy musi uwidocznić jego oni mieć ujarzmiony i zrozumiany ten wstępny założenie koncepty ów On dał im. Wziąć matematyka na przykład. Ty zajmujący się produkcją konserw wydać u wobec wziąć algebra do ty mistrz ogólny matematyka. Pomimo tego, Bóg wola nie dał pewien człowiek większy światło pod kątem który on braki ten konieczny założenie pod kątem zgoda.

Łukęcin 1610:. On czyli wierny w tym, że który jest najmniejszy jest wierny także w dużo i on czyli niesprawiedliwy w ten najmniejszy jest niesprawiedliwy także w dużo. 11. Jeśli więc wy mieć nie był wierny w ten niecny mammona, który wola zobowiązanie wobec twój wielka aglomeracja przedsiębiorstw ten prawdziwy bogactwo? 12. I jeśli wy mieć nie był wierny w tym, że który jest inny prawdziwy mężczyzna, który muszą dawać ty ów który jest twój własny?

Przy robienie ten, Bóg nie jest " trwający chcieć powiedzieć" ów proszenie do niego pod kątem większy światło Oprócz to jest zwyczaje handlowe i logiczny zbliżyć się wszystko nauczyciele używać podczas ty rozważać ten kroki i parametry potrzebny pod kątem wiedza.

Ten czytelnik stosunek do także wyroby pewien różnica

Stosunek do jest także pewien faktor, który puszka metalowa kloc osoba z zyskiwać liczniejszy " talenty". Ów osoby który spróbować wobec dokonać psychoanalizy pewien pisarz z daleko jesteście Niezmiernie zmysłowy Oni szukać pewien CZŁOWIEK ZA TEN CIAŁO tak oni puszka metalowa przypisywać ten przekaz do ludzki instrument raczej niż wobec Bóg który używa jego. Ten wyroby odrzucenie od ten światło pewien cały los łatwiejszy.

1 Koryntianie 33: Pod kątem wy jesteście jeszcze zmysłowy: pod kątem skoro tu jest pośród ty zazdrość, i walka, i podziały, jesteście wy nie zmysłowy, i chód równie mężczyźni? 4 Pod kątem chwila jeden saith, JA jestem od Paweł; i inny, JA jestem od Apollo; jesteście wy nie zmysłowy? 5 Który wtedy jest Paweł, i który jest Apollo, oprócz ministrowie przy kto wy zaufany, właśnie gdy ten Lord dał wobec każdy? 6 Mam roślina, Apollo poił; oprócz Bóg dał ten wzrost. 7 Tak wtedy ani jeden jest on ów roślina wszelki rzecz, ani jeden on ów poił; oprócz Bóg ów dawać ten wzrost. (oni czynić nie budować świątynie wobec Zwiać i Eliasz, oprócz oni budować im wobec Paweł, Mateusz 171:-5)!

2 Koryntianie 516:. Dlaczego odtąd znać my nie człowiek za ten ciało: tak, chociaż mamy wiedział Chrystus za ten ciało, jeszcze teraz odtąd znać my jego dosyć.

Izajasz 210:. Wprowadź do ten skała, i ukrywać się ciebie w ten kurz, z obawy przed ten Lord, i pod kątem ten sława jego majestat. 11. Ten wysoki wygląd od człowiek muszą być poniżony, i ten wyniosłość od mężczyźni muszą być skłoniony zrujnowany, ten Lord sam muszą być wysoki w tym, że dzień. 12. Pod kątem ten dzień od ten Lord od gospodarze muszą być na co do jednego czyli dumny i wysoki, i na co do jednego czyli podniesiony w górze; i on muszą być przyniósł niski:

Jeremiasz 175:. Tak saith ten Lord; Przeklęty być ten człowiek ów wielka aglomeracja przedsiębiorstw w człowiek, i zrobić ciało jego uzbroić, i kogo serce miniony z Lord. 6. Pod kątem on muszą być podobny ten wrzosiec w ten pustynia, i muszą nie zobaczyć podczas dobry kometa; oprócz muszą mieszkać ten paczka miejsca w ten dzika przestrzeń, w pewien sól ziemia i nie zamieszkały. 7. Błogosławiony jest ten człowiek ów wielka aglomeracja przedsiębiorstw w ten Lord, i kogo spodziewać się ten Lord jest.

Psalm 3119:. Oh jak wielki jest twój dobroć, który ty pośpiech położony w górze pod kątem im ów strach ciebie; który ty pośpiech opracowany pod kątem im ów wielka aglomeracja przedsiębiorstw w ciebie przed ten synowie od mężczyźni!

Egzaltowanie mężczyźni równie bastiony od rzeczywistość, zaopatrywanie w żywność do ciało, i wielka aglomeracja przedsiębiorstw w mężczyźnijest pewien potykanie się kloc pod kątem taki osoby. Podczas ten światowy i zmysłowy myślący umysł przyjechał przez rzeczywisty rzeczywistość ustalony wobec ktoś zewnątrz ich " koncern", oni czynić nie szukać ten obecność od ten Święty Duch. Oni szukać pewienludzki połączenie wobec wiara rezygnować autorstwo od ten praca. Oni czynić ten wbrew to że Bóg powiedziany On wola używać i mówić przez nadzwyczajne wydanie gazety wybierać mężczyźni i On … Bóg …. Mają być robienie wszystko ten praca!

Czynności 1341: Zobaczyć, wy ci co gardzą, i cud, i łatwo psujący się: pod kątem JA praca pewien praca w twój czasy, pewien praca który wy muszą w nie mądry wierzyć, chociaż pewien człowiek oświadczać ono do ty.

Filipiński 213: Pod kątem to jest Bóg który pracował w ty obydwaj wobec wola i wobec czynić jego dobry przyjemność.

Przy przypisując God's Słowa do ludzki naczynie używany, oni są ośmielony wobec sprzeciwiać się czemuś ten przekaz i wobec odrzucić ono, specjalnie podczas ów przekaz zaprzecza i poprawia niektórzy od ich " miłujący błędy" … albo " pieścić spekulować na zwyżkę żaby", Odkrycie 16:13. Jeśli oni mogą być przekonany ten pracaJEST Z Bóg, oni byłby być wymagany wobec spadać ten lies oni zawierać równie doktryna, Mateusz 157:-9. Ich " ukoronować od ciernie" wola nie zostawcie to zdarzyć się. Oni pracować po godzinach wobec przekonywać ich ludzki niewolnik ów ten przekaz ach tak? pisarz orzeczenie albo interpretacja, który zrobił nie pochodzi z Bóg równie ten pisarz żądać. Chcą ich niewolnik wobec odrzucić ten przekaz, który wola porażka ich lies i wyrzucić im, Mateusz 1243:-45, Habakkuk 1:4. Ten duch świat fenomen wydarza się każdy czas pewien człowiek przypadki na rzeczywisty rzeczywistość.

Izajasz 520: Nieszczęście do im ów zawołać zły dobry, i dobry zły; ów wyrażać ciemność pod kątem światło, i światło pod kątem ciemność; ów wyrażać gorzki pod kątem słodki, i słodki pod kątem gorzki

Typowy Anglik 319: I to jest ten potępienie, ów światło jest przyjść w ten świat, i mężczyźni kochany ciemność raczej niż światło, ponieważ ich dzieła byliśmy zły.

Myśleć o tych rzeczy i to jeszcze jak oni maj udawać twój wzrost i postęp w wiedza.

Typowy Anglik,
DOBRY Nowiny, Inc.