Dlaczego Nie Dużo Jest Powiedziany Około Mądrość

Cześć!, Wypełnić lukę!

Masz cena żądana an rozumny pytanie, i JA dziękuję za robienie tak! Teraz będziesz nauczyć się coś około PRAWDZIWY Matki’ Miłość!

Zacytować:
Typowy Anglik,

Wyjaśniać do mnie jeśli mamy Bóg ten Ojciec i Matka Mądrość równie nasz duchowy urodzenie rodzice....dlaczego nie jest ten matka ustalony jej należny wiara w Geneza? Dlaczego był Jezus urodzony od Maria, pewien ludzki kobieta? Tu jest tylko wiara ustalony wobec jeden Bóg, ten ON który uformowany człowiek z kurz od ten ziemia i rozkwitł w jego nozdrza ten oddech od życie:  


To jest ponieważMatka współpracownik Adam w stosunku do do licha w ten Ogród od Raj i Ojciec zrobił nie tak. ON Miał UKRYTY ROŚLINA i pewien NAUCZANIE PROGRAM wobec podległy i wychowywać nam wszystko przy pomocy Wyksięgować. Ten utworzenie od ten królestwo od diabły był wobec podaż przeczący wyksięgować, i On zrobił nie informować Matka od ten znając Ona byłby sprzeciwiać się czemuś ten brutalność sporządzony wobec Jej niemowlęta. Na skutek Jej mieszanie,Ojciec KRAJAĆ Nie nadawany czas Ona jest dozwolony wobec komunikować się z nam i spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Jej zawiadomienie czas wobec Zyski. Przypuszczam ty kulisy zawołać ono “ kara” ówOn nadmieniony Jej oszczędnie i trzymany Jej ukryty z odnawiać zapas towarów z nas!

III Baruchowo 9 1 I oni posiadanie samotny, ten noc także futro, i w tym samym czasie przybyły ten rydwan od ten 2 księżyc, wraz z ten gwiazdy. I JA Baruchowo powiedziany, Lord, uwidocznić mi ono także, JA błagać od ciebie, jak 3 ono idzie naprzód, gdzie ono odjeżdża, i w co wchodzą w skład ono porusza się naprzód I ten anioł powiedziany, czekać i ty łupek ilasty zobaczyć ono także wkrótce. I u ten dzień jutrzejszy JA także piłować ono w ten wchodzą w skład od pewien kobieta, i posiedzenie u pewien obrócił się rydwan I tu byli przed ono woły i jagnięta w ten rydwan, i pewien mnóstwo od 4 anioły w podobny sposób. I Powiedziałem, Lord, co jesteście ten woły i ten jagnięta? I powiedział do mnie, 5 Oni także jesteście anioły. Iznowu JA cena żądana, Dlaczego czy to ów ono przy jeden czas przyrosty, oprócz przy inny 6 czas zmniejsza się? I ( powiedział do mnie), Podane, O Baruchowo: Ten który ty widzi miał był pisemny 7 na Boga piękny równie nie inny. I przy ten naruszenie od ten pierwszy Adam, ono był w pobliżu wobec Żołnierz amerykański podczas on brał ten wąż równie pewien szaty. I ono zrobił nie ukrywać się sam oprócz powiększony, i Bóg był 8 zły rezygnować ono, i dotknięty ono, i skrócony jego czasy.I Powiedziałem, I to jeszcze jak nie wymaga ono nie także świecić się zawsze, oprócz tylko w ten noc? I ten anioł powiedziany, Podane: równie w ten obecność od pewien król, ten pochlebcy zajmujący się produkcją konserw mówić swobodnie, tak ten księżyc i ten gwiazdy zajmujący się produkcją konserw świecić się w ten obecność od ten słońce; pod kątem ten gwiazdy jesteście zawsze zawieszony, oprócz oni są osłonięty a propos słońce, i ten księżyc, chociaż to jest nieuszkodzony, jest skonsumowany a propos upał od ten słońce.

Ponieważ Ojciec trzyma tajemnice i przychód im POWOLI Matka był nie świadomy odJego “ ukryty porządek obrad”wobec uczyć przez porównanie i wyksięgować przy pomocy ten POZYTYWNY ( jego drogi) i ten Przeczący (zły drogi od diabły). On przymusowy Matka wobec wypuszczać Jej Miłość. Jej tendencja jest wobec OCHRANIAĆ Jej potomek. Ona opanowany stać się Jej Słowa w Adams’ głowa, oprócz Była zablokowany przed Ona kulisy współpracownik Wigilia. Teraz ty znać ten ŹRÓDŁO Od PRAWDZIWY Matki’ Miłość. Matka ma nie był “ zadowolony” albo milczący okołoten “ spostrzeżony” drobny na Boga.

Izajasz 4914: OpróczSyjonista powiedziany, Ten Lord hath opuszczony mi, i mój Lord hath zapomniany mi. 15 Puszka metalowa pewien kobieta zapominać jej ssać dziecko, ów ona nie powinno mieć współczucie od syn od jej żywot? tak, oni maj zapominać, jeszcze wola JA nie zapominać ciebie. 16 Zobaczyć, Mam wykopany grób ciebie na ten palmy mojego dłoń; twój ściany jesteście ciągle przed me.17 Twój dzieci muszą zrobić pośpiech; twój niszczyciele i oni ów wykonane ciebie pustynny muszą iść naprzód od ciebie. 18 Podnieść w górze twój binokle pełny pakiet około, i zobaczyć wszystko tych zbierać osobiście razem, i ocknąć się ciebie. Równie JA żyć, saith ten Lord, ty łupek ilasty pewnie kupiec handlujący tekstyliami ciebie rezygnować im wszystko, równie rezygnować an ozdabiać, i wiązać im u ciebie, równie pewien panna młoda doeth.

Ojciec wpuszcza ów On wyrażać ten “ kaftan bezpieczeństwa” u Matka wobec zapobiegać Jej z wysadzanie w powietrze demony! On odmówiony Jej prośby wobec ochraniać Jej niemowlęta u ziemia!

Izajasz 544: Strach nie; pod kątem ty łupek ilasty nie wstydzić się: ani jeden być ty wstrętny; pod kątem ty łupek ilasty nie być przyciśniętym do muru wstyd: pod kątemty łupek ilasty zapominać ten wstyd od twój młodość, i łupek ilasty nie zapamiętać ten wymawiać od twój wdowieństwo wszelki liczniejszy. 5 Pod kątem twój Producent jest twój mąż; ten Lord od gospodarze jest jego wymienić; i twój Wybawca ten Święty Jednej z Izrael; Ten Bóg od całe ziemia muszą on nazywać się. 6 Pod kątem ten Lord hath wywołany ciebie równie pewien kobieta opuszczony i zasmucił w duch, i pewien żona od młodość, podczas ty strata odmówiony, saith twój Bóg. 7 Pod kątem pewien mały chwila mieć JA opuszczony ciebie; oprócz rezygnować wielki łaski wola JA zbierać ciebie. 8 W nieco gniew JA ukrywał się mój stawić czoło z ciebie pod kątem pewien chwila; oprócz rezygnować wiecznotrwały uprzejmość wola Mam miłosierdzie u ciebie, saith ten Lord twój Wybawca. 9 Pod kątem to jest równie ten wody od Rekin do mi: pod kątem równie Mam szpada ów ten wody od Rekin powinien dosyć przechodzić ten ziemia; tak mieć JA szpada ów JA byłby nie być gniewny rezygnować ciebie, ani wymówka ciebie Pod kątem ten góry muszą wyruszać, i ten wzgórza być wyjęty; oprócz mój uprzejmość muszą nie odstępować od ciebie, ani jeden muszą ten konwencja mojego pokój być wyjęty, saith ten Lord ów hath miłosierdzie u ciebie I wszystko twój dzieci muszą być uczył od ten Lord; i wielki muszą być ten pokój od twój dzieci.

Psalm 1375: Jeśli JA zapominać ciebie, O Jerozolima, puszczać mój prawy dłoń zapominać jej chytry. 6 Jeśli JA czynić nie zapamiętać ciebie, puszczać mój język rozłupywać do dach mojego otwór; jeśli Ja woleć nie Jerozolima powyższy mój szef radość.

Tak otóż Ojciec ma drogi od wykonaniem osoba przychód " ten myśli i intencje od ten serce”. On wykonane Matka UWIDOCZNIĆ TEN NAJWYŻSZA OFEROWANA CENA W Jej! On ufundować nieugięty Miłość, Matki’ miłość, mimo Jej niemowlęta! Tak, Otoole’, JA potrzeba ty i ja ten drudzy wobec ROZUMIEĆ “ który” jesteś kampania w stosunku do i dlaczego Bóg “ powstrzymywany Jej”! To jest ponieważ Była zamierzać współpracownik namwszystko jedno coOjciec powiedziany około ono Ona just nie wymaga nie podobny demony i ich jawny nienawiść i nadużyć od Jej NIEWINNY Niemowlęta! “mamusia” był karał karany pod kątem posiadanieTakże DUŻO MIŁOŚĆ POD KĄTEM Nam! To jest ten Wielki Pani ty prześladować i wysłać. To jest ten jeden TY Opierać się! Ona jest twój własny matka

Matka zrobił nie ZNAĆ ów Ojciec miał roślina pewien mocny WYKSZTAŁCENIE PROGRAM pod kątem wszystko ów niemowlęta Ona wykonane od 4th utworzenie dzień. Ona just zrobił nie potrzeba wobec zobaczyć nam szkodzić, uszkodzony, i obrażony. Była KARAŁ KARANY pod kątem Jej Miłość! Ostatecznie Ojciec odsłonięty Jego ROŚLINA i co On zamierzony pod kątem nam przy pomocyJego “ mocny Miłość”!

2 Esdras 230: 'My władza muszą ochraniać ty i ja, uratować twój synowie z piekło. Być radosny, 31 matka, ty i ja twój synowie, pod kątem JA wola ocknąć się twój ratunek. Zapamiętać twój dzieci który spać w ten grób; JA wola przynosić im w górze z głębokości od ten ziemia, i uwidocznić miłosierdzie do nich; pod kątem JA jestem litościwy, mówi ten Lord 32 Wszechmocny. Miłować twój dzieci do JA przyjść, i proklamować mój miłosierdzie do nich; pod kątem mój łaska wypływa obfitość z wiosny to na nic biegać dry.' 34 Więc Słuchaj dla ciebie Goje, ty który słyszeć i rozumieć: 'Look wysyłać do nadchodzący od twój pastuch, i on wola dawać ty wiecznotrwały odnawiać zapas towarów; pod kątem on który jest wobec przyjść zważywszy wszystko świat jest zawrzeć przy 35 dłoń. Być gotowy uzyskać ten wynagrodzenie od ten królestwo; pod kątem światło wieczny 36 wola świecić się na ty na zawsze i kiedykolwiek. Uciekać z zaćmiewanie od ten świat i otrzymywać ten radość i wspaniałość ów oczekiwać ty. Ja spekulant grający na zniżkę świadek otwarcie wobec 37 mój Zbawiciel. To jest on kto ten Lord ma wyznaczony; otrzymywać jego i być radosny, dawanie dzięki ten Jeden który ma wezwany ty do niebiański 38 państwa. Wstać, stoisko w górze, i zobaczyć całe zakład od ów który spekulant grający na zniżkę ten 39 Lord znak i siedzieć przy jego stół. Oni mają poruszony z ten zaćmiewanie od ten 40 świat i mieć otrzymywać świecenie okrada z Lord. Otrzymywać, O Syjonista twój pełny liczba, i zawrzeć ten toczyć od ów ustawiony w szereg w biały który mieć 41 wiernie trzymany ten law od ten Lord. Ten liczba od twój synowie kto ty do widzenia pragnął jest teraz zgłaszać reklamację. Błagać ów ten Lord królestwo maj przyjść, byle tylko twój społeczeństwo, kto on wezwany podczas ten świat zaczął się, maj być odkładać równie jego own.'

Biorący Bogowie’ STYL i Jego ROŚLINA jestinaczej mocny podczas masz wszystko ten INFORMACJA TY POTRZEBOWAĆ WOBEC Rozumieć. Oprócz TERAZ MY ZNAĆ Bóg! On trzyma tajemnice! Ty zajmujący się produkcją konserw “ przyjmować” coś około Jego! I On przyzwyczajenie’ narrator ty rzeczy do On jest gotowy wobec przychód im! TerazWreszcie On jest uradowany wobec narrator ono wszystko!

Teraz twój GÓRNY SIOSTRY jesteście podobny ich Matka. Oni są BARDZO PEŁEN NIEPOKOJU wobec współpracownik mężczyźni u ziemia. Większość z im byliśmy “ matki” u ziemia, i oni rozumieć “ matki’ miłość” niech będzie. Skoro oni MUSI uchwalać i przynosić mężczyźni naprzód w ten “ odrodzenie” przebieg u ziemia, oni są BARDZO PEŁEN NIEPOKOJU wobec atakować i porażka twój “ borsuk’ skóra woalka” i “ ukoronować od ciernie”. Ojciec ma “ wyrażać ten klamry” na nich także! Dlatego ten światło od ten księżyc jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wobec " fazy" ( zyski).

Piosenka od Solo 8: 4 JA koszt ty,O córki od Jerozolima,ów wy poruszać nie w górze, ani zbudzić mój miłość, do on podobać się.

Otóż Matka “ poruszony i obudzony” Adam byle tylko on opierał się do licha w ten Ogród od Raj, oprócz Była zakazany wobec ochraniać Wigilia. Teraz otóż Dlaczego ten “ zbroi w Niebo” jesteście Samice, nasz pierwszy specjalność od obrona. Jezus jest widział w Odkrycie 19 rezygnować Jego “ fala pierś subskrypcja akcji” od 144000 samice, jego armia od Dziewica siostry, który ochraniać mężczyźni u ziemia.

Twój pytanie jest BARDZO Dobry. I teraz ty rozumieć KTÓRY masz był walczący i odmawianie. Masz coś do zrobienia myśleć o!

Typowy Anglik,
DOBRY Nowiny, Z o.o.