Ten Bitwa od ten Kobiety, tencórki od Syjonista Versusten córki od Babilon

Przysłowia 91: Mądrość hath budowniczy jej dom, ona hath porąbany na zewnątrz jej siedem kolumny: 2 Ona hath zabity jej zwierzęta; ona hath zmieszany jej wino; ona hath także umeblowany jej stół. 3 Ona hath wysłał naprzód jej panny: ona płaczący na ten najwyższy miejsca od dzielnica handlowa Londynu, 4 Ktokolwiek jest prosty, puszczać jego uruchomić w tu: co do jego ów potrzebował zgoda, ona saith do niego, 5 Przyjść, jeść mojego chleb, i pić od ten wino który Mam zmieszany. 6 Opuszczać ten głupi, i żyć; i wybrać za swój zawód ten droga od zgoda.

Przysłowia 124: Ponieważ Mam wywołany, i wy odmówiony; Mam napięty na zewnątrz mój dłoń, i nie człowiek traktowany; 25 Oprócz wy mieć umieszczać przy zero wszystko mój rada, i byłby nikt mojego wyrzut: 26 JA także wola śmiać się z twój nieszczęście; JA wola wykpiwać podczas twój strach kometa; 27 Podczas twój strach kometa równie spustoszenie, i twój zniszczenie kometa równie pewien trąba powietrzna; podczas nieszczęście i udręka kometa na ty. 28 Wtedy muszą oni wzywać mi, oprócz JA wola nie odpowiedź; oni muszą szukać mi wcześniej, oprócz oni muszą nie znaleźć mi:

Enoch 42 1 Mądrość ufundować nie miejsce gdzie ona mogą mieszkać; Wtedy pewien mieszkanie- miejsce był pełnomocnik jej w ten niebiosa. 2 Mądrość poszedł naprzód wobec zrobić jej mieszkanie pośród ten dzieci od mężczyźni, I ufundować nie mieszkanie- miejsce: Mądrość zwracany wobec jej miejsce, I brał jej siedziba pośród ten anioły 3 Inieprawość (Babilon) poszedł naprzód z jej izby: Kto ona poszukiwany nie ona ufundować, I mieszkał rezygnować im, Równie deszcz w pewien pustynia I rosa u moczymorda ziemia (zobaczyć Odkrycie 1715:).

Odkrycie 171: I tam przybyły jednej z ten siedem anioły który miał ten siedem fiolki, i mówił ze mną, powiedzenie do mi, Przyjść tu; JA wola pokazywać do ciebie ten judgment od ten wielki prostytutka ów siedzący na dużo wody: 2 Rezygnować kto ten królowie od ten ziemia mieć zobowiązanie cudzołóstwo, i ten mieszkańcy od ten ziemia zostały wykonane pijany rezygnować ten wino od jej cudzołóstwo. 3 Tak on przewożący mi daleko w ten duch w ten dzika przestrzeń: i JA piłować pewien kobieta siedzieć na pewien szkarłat kolorowy bestia, zarozumiały imiona od bluźnierstwo, posiadanie siedem głowy i dziesięć różki. 4 I ten kobieta był ustawiony w szereg w purpura i szkarłat kolorować, i pokryty pokładem rezygnować złoto i drogocenny kamienie i perły, posiadanie pewien złoty filiżanka w jej dłoń zarozumiały wstręt i brud od jej cudzołóstwo: 5 I na jej czoło był pewien wymienić pisemny, Tajemnica, Babilon Ten Wielki, Ten Matka Od Nierządnice I Wstręt Od Ten Ziemia. 6 I JA gestykulować kobieta pijany rezygnować ten krew od ten święci, i rezygnować ten krew od ten męczennicy od Jezus: i podczas JA piłować jej, JA cudowny rezygnować wielki podziw.

Izajasz 475: Siedzieć ty milczący, i dostać ciebie w ciemność, O córka od ten Chaldejczycy pod kątem ty łupek ilasty dosyć nazywać się, Ten pani od królestwa. 6JA był gniewny rezygnować mój społeczeństwo, Mam zanieczyszczony mój podatek od spadków, i ustalony im w twój dłoń: ty didst pokazywać im nie miłosierdzie; na ten stary pośpiech ty bardzo ciężko położony twój jarzmo. 7 I ty powiedziany, JA muszą być pewien pani na zawsze: byle tylko ty didst nie kłaść tych rzeczy wobec twój serce, ani jeden didst zapamiętać ostatnie chwile od it.10 Pod kątem ty pośpiech wielka aglomeracja przedsiębiorstw w twój nikczemność: ty pośpiech powiedziany, Nikt gotować mi. Twój mądrość i twój wiedza, ono hath wypaczony ciebie; i ty pośpiech powiedziany w twój serce, JA jestem, i nikt inaczej obok mi. 11 Więc muszą zły przyjść na ciebie; ty łupek ilasty nie znać z skąd ono wstać: i figiel muszą trafiać ciebie; ty łupek ilasty nie być w stanie coś zrobić wyrażać ono od: i spustoszenie muszą przyjść na ciebie nagle, który ty łupek ilasty nie znać.

Odkrycie 181: I za tych rzeczy JA piłować inny anioł obniżać się z niebo, posiadanie wielki władza; i ten ziemia był odciążony rezygnować jego sława. 2 I on płaczący potężnie rezygnować pewien silny wyrażać, powiedzenie,Babilon ten wielki jest stać się płatnym, jest stać się płatnym, i jest zostać ten zamieszkanie od diabły, i ten zawierać od każdy faul duch, i pewien klatka od każdy nieczysty i znienawidzony ptak. 3 Mimo narody mieć pijany od ten wino od ten gniew od jej cudzołóstwo, i ten królowie od ten ziemia mieć zobowiązanie cudzołóstwo rezygnować jej, i ten kupiec od ten ziemia jesteście przybyło bogaty przez ten obfitość od jej subtelności. 4 I JA słyszał inny wyrażać z niebo, powiedzenie, Przyjść z jej, mój społeczeństwo, ów wy być nie uczestnicy od jej grzechy, i ów wy otrzymywać niepełnoletni jej plagi. 5 Pod kątem jej grzechy mieć osiągnął do niebo, i Bóg hath zapamiętany jej niesprawiedliwości. 8 Więc muszą jej plagi wchodzić pewnego dnia, śmierć, i żałoba, i głód; i ona muszą być krańcowo spalony rezygnować zapalić: pod kątem silny jest ten Lord Bóg który judgeth jej. 24 I w jej był ufundować ten krew od prorocy, i od święci, i wszystkich ów byliśmy zbijał na ten ziemia.

Ten ludzki tradycja jest wobecodrzucić Matka Mądrośćpod kątem niektórzy uzasadnienie tylko Bóg wie. Równie pewien wyniknąć, Babilon, inny demoniczny kobieta znajduje pewien miejsce w ten kiery od mężczyźni. Ona podbija mężczyźni przez seksualny silnie pożądać i duchowy cudzołóstwo. Ten córki od Babilon jesteście ten “rzeczywisty kobiety” powołujący się na w ten proroctwo zgłaszać reklamację ów “ kobiety reguła przez mój społeczeństwo”. To jest Nie żeby Bóg nie wymaga nie potrzeba Jego córki nauczanie nam. JA przyznawać się mój zgoda, oprócz niektórzy mojego siostry przypuszczać zbyt wiele! Oni potrzebować zostać przypominany od ich “ miejsce”. Paweł jest dobry dlatego.

Ten bić się przez ten dusze od Bogowie’ ludzki dzieci jest pewien dziki WOJNA pomiędzy twój Matka w Odkrycie 12 i Babilon w Odkrycie 17. Przy odmawianie i odmawiający Matka tradycyjnie, mężczyźni biegać wobec”nieprawość” i ona nasyca mężczyźni rezygnować nikczemność podobny woda u pewien spragniony ziemia!

Dziś ten Duch ma wywołany ten dzieci od Bóg wychodzić“ od jej mój społeczeństwo”. Niektórzy mieć uważał ten zawołać i zostawiać ten pobożny kościół- system. Oprócz nadchodzący na zewnątrz kompletnie żąda więcej niż ów. Ono oznacza czyszcząc twój umysł od ten pozostałość od odpadki doktryna ów pozostawać do zapłaty ukryty w ten pamięta od mężczyźni, który mężczyźni przypuszczać zostać “ rzeczywistość”! Ignorancja od Matka Mądrość i pewien fałszywy i ślepy “ przypuszczenie ów Bóg ma nie Żona” przyczynowy mężczyźni uwalniać Matka nonszalancko. Tu jest całkowicie NIE PODSTAWA biblijny albo inaczej pod kątem wiara ów droga…. WYKLUCZYĆ PEWIEN GŁOWĄ NAPRZÓD PRZY Babilon!

Gorszy niż ów ten córki od Matka Mądrość w ten ciało jesteście ten najliczniejszy wokalny i jawny sprzeciwiający się który przeciwstawiać i opierać się ten odkrycie. Podczas Bóg jest gotowy wobec wolny ty z Faraonowie’ głową naprzód ON WOLA ZAKŁADAĆ JEJ w twój kiery.

Psalm 871: Jego założenie jest w ten święty góry. 2 Ten Lord miłość ten wrota od Syjonista więcej niż wszystko ten mieszkania od Jacob. 3 Sławny rzeczy jesteście mówiony od ciebie, O wielkie miasto od Bóg. Selah. 4 JA wola zrobić wzmianka od Rahab i Babilon do nich ów znać mi: zobaczyć Filister, i Kwaśne mleko, rezygnować Etiopia;ten człowiek był urodzony tam. 5 I od Syjonista ono muszą być powiedziany, Ten i ów człowiek był urodzony w jej: iten najwyższy się muszą zakładać jej. 6 Ten Lord muszą rachować, podczas on pisać w górze ludzie, ówten człowiek był urodzony tam ( w Niebo wobec “Adoil” od 4th utworzenie dzień). Selah. 7 Zarówno ten śpiewacy równie ten gracze u wskaźników muszą być tam: brednie ( potomkowie) jesteście w ciebie.

Co jest w tym, że alegoryczny wymienić, “ADOIL”? Bóg musinamaścić Jej nasienie rezygnować oliwa wobec zrobić ten twarze od Jej dzieci wobec świecić się! Bóg musiDODAĆ Oliwa!

Psalm 235: Ty przygotowuje pewien stół przed mi w ten obecność od mój nieprzyjaciele: ty namaszczony mój głowa rezygnować oliwa; mój filiżanka strumyk przez.

Psalm 10414: On przyczynowy ten trawa stać się pod kątem ten bydło, i zioło pod kątem ten świadczenie od człowiek: ów on maj przynosić naprzód żywność z ten ziemia; 15 I wino ów zrobić zadowolony ten serce od człowiek, ioliwa wobec zrobić jego stawić czoło wobec świecić się, i chleb który wzmocniony prawdziwy mężczyzna serce.

Zechariah 42: I powiedziany do mi, Co widzi ty? I Powiedziałem, Mam spojrzał, i zobaczyć pewien lichtarz wszystko od złoto, rezygnować pewien puchar na ten szczyt od ono, i jego siedem lampy na tym, i siedem rury do siedem lampy, który jesteście na ten szczyt tego: 3 I dwa oliwka drzewa przy ono, jeden na prawica strona od ten puchar, i inny na lewica strona tego Wtedy odpowiedziałem Ja, i powiedziany do jego, Co jesteście tych dwa oliwka drzewa na prawica strona od ten lichtarz i na lewica strona tego? 12 I JA odpowiedziałem znowu, i powiedziany do jego, Co być tych dwa oliwka gałęzie który przez ten dwa złoty rury wypróżniać ten złoty oliwa z osobiście? 13 I on odpowiedziałem mi i powiedziany, Znający się ty nie co tych być? I Powiedziałem, Nie, mój lord. 14 Wtedy powiedziany on, Tych jesteście ten dwa namaszczony ci ( dwa Pocieszyciele i ten " świadek"), ów pozostawać bezczynnym ten Lord od całe ziemia.

Podczas ty zostać pełno “ namaszczony rezygnować oliwa” ten mają być prawdziwy pod kątem ty:

Psalm 1331: * pewien Piosenka od stopnie od Dawid* Zobaczyć, jak dobry i to jeszcze jak przyjemny to jest pod kątem bracia wobec mieszkać razem w zgodzie! 2 To jest jak ten drogocenny maść na ten głowa, ów biegł w dół na ten spekulant grający na zniżkę, wyrównywać Aaron's spekulant grający na zniżkę: ów poszedł w dół aż do ten poły jego szaty; 3 Równie ten rosa od Hermon, i równie ten rosa ów zjechał na ten góry od Syjonista: pod kątem tam ten Lord rozkazujący ten błogosławieństwo, wyrównywać życie pod kątem na zawsze.

JA jestem nie jeden tchórz i Matka ma jeden syn tutaj, który nie jest przestraszony wobec uznawać Jej wobec Babilon’ stawić czoło i wobec walka pod kątem Jej honor przed mój ślepy siostry i bracia Ten córki od Babilon maj zrobić mężczyźni sprzeciwiać się, opróczten sprzeciwy od mężczyźni zwykłe CZYNIĆ NIE FAZA Mi! Ten gniew od demony jest rezygnować władza.

Przysłowia 313: Zadowolony jest ten człowiek ów znalazca mądrość, i ten człowiek ów otrzymujący zgoda 14 Pod kątem ten towary od to jest polepszyć niż ten towary od srebro, i ten zyskiwać tego niż złoto próby 0,9999. 15 Ona jest liczniejszy drogocenny niż rubiny i wszystko ten rzeczy ty może życzyć sobie nie są zostać towarzystwa do jej. 16 Długość od czasy jest w jej prawy dłoń; i w jej zostawiać dłoń bogactwo i honor. 17 Jej drogi jesteście drogi od przyjemna atmosfera, i wszystko jej ścieżki jesteście pokój. 18 Ona jest pewien drzewo od życie do nich ów uchwycić na jej: i zadowolony jest co do jednego ów zatrzymany jej. 19 Ten Lord przy mądrość hath założony ten ziemia; przy zgoda hath on zakładać ten niebiosa.

Przysłowia 832: Teraz więc słuchać do mi, O wy dzieci: pod kątem błogosławiony jesteście oni ów utrzymywać mój drogi. 33 Słyszeć nauka, i być mądry, i odrzucić ono nie. 34 Błogosławiony jest ten człowiek ów słuchacz mi, stróżować dzienny przy mój wrota, czekanie przy ten poczty mojego drzwi. 35 Pod kątem ktokolwiek znalazca mi znalazca życie, i muszą otrzymywać łaska od ten Lord. 36 Opróczon ów zgrzeszony w stosunku do mi skrzywdził jego własny dusza: wszystko oni ów nienawidzić mi miłość śmierć.

Ten zawołać jest wciąż wychodzić“ od Babilon mój społeczeństwo”. Dostać rezygnować twój Matka i “ uciekać w ten dzika przestrzeń”!

Odkrycie 1213: I podczas ten smok piłować ów on był rzut do ten ziemia, on prześladowany ten kobieta który przyniósł naprzód ten człowiek dziecko. 14 Iwobec ten kobieta byliśmy ustalony dwa skrzydła od pewien wielki orzeł, ów ona mogą mucha w ten dzika przestrzeń, w jej miejsce, gdzie ona jest karmiony pod kątem pewien czas, i czasy, i pół dnia czas, z stawić czoło od ten wąż. 17 I ten smok był gniewny rezygnować ten kobieta, i poszedł wobec zrobić wojna rezygnować ten reszta od jej nasienie, który utrzymywać ten przykazania od Bóg, i mieć ten świadectwo od Jezus Chrystus.

Typowy Anglik,
DOBRY Nowiny, Inc