Ten Judasz Duch Dziś

żywa pagina Judasz" Iscariot, Świętokupstwo syn który powinien świadczyć jego...on był pewien złodziej i miał ten worek i ogołocony co był wyrażać w ono...I podczas on miał zanurzył ten maczanka on dał ono wobec Judasz Iscariot ...i za ten maczanka Szatan wchodzić w jego...i on ów był wywołany Judasz poszedł przed im i pociągnął w pobliżu do Jezus wobec całować się jego. Oprócz Jezus powiedziany do jego, Judasz, zdradzony ty Syn Człowieczy rezygnować pewien całować się? ...I oni zawierając umowę rezygnować jego pod kątem trzydzieści części od srebro",Mateusz 2615:; Łukęcin 2247:-48; Typowy Anglik 124:-6, 1326:-27.

Tak samo ten dwanaście plemiona od Izrael symbolizowany dwanaście typy od przeżycia ów God's 12 klasa od dzieci musi przejść od ziemia- spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi (III Hermas IX161:-248), pomimo tego ten dwanaście uczniowie przedstawiony 12 cecha charakterystyczna ufundować w ten ministerstwa dziś. JA pomyśleć każdy Chrześcijański ma słyszał od "niewierny Tomasz" i Piotr ten " byłby- być- odważny" tchórz kogo akcje mieć bicie pieniędzy ten warunek, "ten Piotr kapitał". Tu u nas czas my wola usunąć z pracy ten " Judasz duch" i ten " Judasz drzewo". Jesteśmy "drzewa od prawość" roślina w God's ziemski ogród,Izajasz 613:. My wola zobaczyć gdzie i to jeszcze jak ten duch od Judasz maj być utożsamić pośród ministrowie dziś. Jeden rzecz nasz Lord i Zbawiciel uczył nam ach tak? my powinien " zapewnić ani jeden złoto, ani srebro, ani mosiądz pod kątem twój płatnik, ani świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza pod kątem twój podróż... swobodnie wy mieć otrzymywać, swobodnie dawać",Mateusz 108:-9. Paweł także powiedziany, " ten miłość od pieniądze jest ten korzeń wszystkich zły",JA Trawa 610:. Jezus rozkazujący --- nie, ten Ojciec Się rozkazujący --- Jezus uczniowie wobec " następować po Mi"!! Tak pewien prawdziwy uczeń następuje GOD'S klasa ON NIE WYMAGA NIE WZIĄĆ PIENIĄDZE ALBO PODATEK OD DAROWIZN POD KĄTEM ROBIENIE TEN Lord Praca! II Królowie ch. 5. Nie pieniądze zestaw jesteście trzymany przy God's prawdziwy uczniowie, ponieważ wszystko pobrany pieniądze jesteście pod kątem i ustalony do biedny i będący w potrzebie,Czynności 434,35:, 51:-11. Ten pytanie wciąż stosuje ów Elizje cena żądana Gehazi, " czy to pewien czas uzyskać pieniądze, i uzyskać szaty, i oliveyards i winnice, i owca, i woły, i służący, i pokojówki?" Ten odpowiedź oczywiście jest nie Gdyby nie to że oszukańczy duch od Judasz i Balaam który wyroby mężczyźni miłość pieniądze ma skradać się w dziś kościoły i ministerstwa wobec zrobić im łamać pewien kierować rozkazywać z Bóg..."wziąć ani jeden złoto, ani srebro, ani mosiądz, ani świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza"...oprócz.. "następować po Mi"! Czynić równie otóż mi czynić!

Przed my usunąć z pracy ten " korzeń wszystkich zły" albo ten " miłość od pieniądze" w dziś kościoły, jak dużo od ty kiedykolwiek żądać zwrotu pieniędzy Jezus albo Eliasz, albo Elizje tylko raz biorący w górze pewien zestaw z społeczeństwo " wobec czynić ten Lord praca"?!? Podczas Bóg przekazują Jego uczniowie w ten winnica wobec praca, On nie wymaga nie wynagradzać im rezygnować środki pieniężne! "jakikolwiek jest prawyJA WOLA Dawać"! ... nie ten zebranie wola dawać! Każdy robotnik jest wart jego wynająć, oprócz Bóg płaci pewien " pens- myśl", albo pewien " Piece jego umysł"...ów jest, większy zgoda i wiedza od rzeczywistość,Psalm 197:-11, Przysłowia3:14,15. Rezygnować tych duchowy poszczególne monety jednopensowe ów Bóg daje, jeden maj zakupić " pszenica, jęczmień, oliwa, i wino"... wszystko duchowy... z Archanioł Gabriel, ten Czarny Duch, Odkrycie 65:-6. WSZYSTKO to jest coraz więcej światło i zgoda równie " zagadka części" wobec budować pewien zgłaszać reklamację obraz od God's wola i cele, i wiedza od " misteria" ukryty z ludzki umysł. Bóg nie wymaga nie wynagradzać Jego ministrowie rezygnować metaliczny złoto, srebro, mosiądz, ani jeden rezygnować świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza, ani papier pieniądze. Równie my powiedziany każdy robotnik jest wart jego wynająć. I Lewiatan płaci jego " ludzki najemnicy" kto on " wywołany" wobec praca ten pola od ludzkość i opiekować się kimś ten winnice od mężczyźni rezygnować... złoto, srebro, mosiądz, i świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza. On także płaci w Cadillacs, domy, ziemie, czysty kupiec handlujący tekstyliami, owca, bydło, i służący i pokojówki. Wszystko oni mają wobec czynić jest karmić ludzie "hog's płukać" i wobec uczyć cokolwiek inny doktryny on żądanie! Ślepy owca i " duchowo zmarły bogowie węże" mają być przekonany wobec wynagradzać pod kątem taki lies. Tych zmarły i suszyć gałęzie od ten PRAWDZIWY WINNA LATOROŚL wola obecny do kaznodzieje " dziesiąte części i subskrypcja akcji" w spodziewać się od uchylając się ów onieśmielanie ogień piekielny przeklina.

Mieszanie od ten " duchowieństwo"

Wobec ten duchowieństwo zakładać przy Zwiać, ten kapłani byliśmy rozkazujący wobec towarzyszyć ten opłaty celne od ten tabernakulum który zawarty pewien stały zabijanie i palenie się od mięsisty ofiary. Oni kulisy czynić nie " zewnątrz" praca, i ludzie byliśmy wymagany opiekować się kimś im i zapewnić pod kątem im i ich tabernakulum. Ów był wobec ten Levitical duchowieństwo i ten Stary Konwencja. Jezus się jest ten Nowy Konwencja i ten tabernakulum pielęgnował wobec jest Bóg i Niebo sam, Odkrycie 2122:. Mężczyźni zajmujący się produkcją konserw wziąć z listami Niebo ani puszka metalowa oni wziąć z listami ten " potrzeby"(?) od anielski kapłani. Więc ten życzenia rozkazujący przy Zwiać wobec ten Stary Konwencja zajmujący się produkcją konserw możliwie zastosować w ten Niebiański duchowieństwo! Mimo wszystko LEWIATAN ufundować pewien Pismo Święte wobec źle stosować, an kąt (nie anioł) stać się mężczyźni wobec czynić ten bardzo absolutne przeciwieństwo od co Bóg rozkazujący Jego uczniowie wobec czynić, wobec " następować po mi" ( jego)! Lewiatan powiedziany, " wy muszą nie pewnie usychać za," to jest pisemny ( do Żydzi wobec ten Stary Testament i duchowieństwo), 'Bring wy wszystko ten dziesiąte części w ten magazyn" Malachit 38:-10. Tutaj my być nieprzychylnym! Tak samo do licha zacytować pisma święte wobec Jezus od góra od pokusa podczas on zamorzony głodem i spragniony... ten " drzewo od wiedza mieszany rezygnować dobry i zły" narrator ten kaznodzieje stać się środki pieniężne podczas ten świat głód od aparat słuchowy Słowo Boże ( w przeciwieństwie do wobec aparat słuchowy ten słowa od " najemnicy")... w kierować zaprzeczenie wobec God's rozkazywać wobec Jego uczniowie. To jest złe zastosowanie od absolwent Testament tekst. "wola pewien człowiek okradać Bóg i Jezus"? tak! Lewiatan puszka metalowa dostać jego wobec przekraczać God's rozkazywać w Mateusz 108:-10 [ prawy] jeśli on cytuje kłamliwie Malachit 38:-10 [ przestępstwo]. Mężczyźni wybierać wobec dotrzymywać ten przestępstwo "8-10"! Jaka szkoda!

"miłość od pieniądze" jest Zły korzeń ów był wszczepiony w Balaam i spowodowany jego wobec zrobić an spróbować wobec przeklinać Izrael. Balak wypróbowany bardzo twardy wobec wynagradzać jego. Dziś ten kościoły następować w plasowanie walorów pewien bezsilny " przeklinać w stosunku do Izrael"...teraz odsłonięty w ten " dobry Nowiny" równie KAŻDY Ludzki TRWAJĄCY W KAŻDY Pokolenie. Ten kościół od Pergamos miał ten " przeklinanie pod kątem wynagradzać sprawa" równie pewien charakterystyczny problem, Odkrycie 212:-17. Dużo Chrześcijański kościoły dziś handel detaliczny ów niepożądany różnice jakościowe. Oni " przeklinać" mężczyźni rezygnować śmierć w ten jezioro od zapalić pod kątem ten bardzo przekroczony Jezus umarł pod kątem, przebaczył, i przewożący u jego w tył! Oni także żądanie 10% od ich członki zyski wobec słyszeć taki oszukaństwa! To że Jezus " zrobił daleko rezygnować śmierć i potępienie od mężczyźni" nie wymaga nie treść ani zapobiegać ich deklamowanie, Typowy Anglik 810:-12; 2 Koryntianie 36:-11. Kościół- członki mają być zawstydzony i onieśmielony wobec " widelec przez ów środki pieniężne"...10%... ich " wynająć" pod kątem kłamliwy- świadczenie mieszany rezygnować niektórzy rzeczywistość!

Czy zapamiętać Eli's synowie!? Przeczytać JA Samuel 212:-17,22-25. Nasz zamierzać jest wobec rozważać wiersz 22, i ogniwo ono rezygnować ten problem od ten kościół od Thyatira. Skoro Lewiatan " zaczepia" ty w przeklinanie rodzaj ludzki w piekło- zapalić za gotówkę, on przynosi rezygnować jego siedem diabły liczniejszy zły niż się i pewien różny miły od " skręt"! Przeczytać Odkrycie 218:-29. Thyatira oznacza UDO UBIERAĆ albo TWÓJ Ubierać, Izajasz 646:. Niektórzy kobiety nadchodzący wobec kult w ten kongregacje mieć piękny, kształtny nogi i ubiór w sexy, obliczać- odsłaniający kupiec handlujący tekstyliami. Tak zupełnie tak jak Eli's synowie byliśmy wysadzony w powietrze, ten napój alkoholowy od cudzołóstwo odziewać osobiście w stosunku do niektórzy kaznodzieje i oni zajmujący się produkcją konserw utrzymywać ich kalesony u! Niektórzy kaznodzieje mieć tajny "sexcapades" rezygnować niektórzy naiwny siostry który ocknąć się kult Jeden siostra miał pewien ojcostwo petycja umieścić w teczce z dokumentami w stosunku do jeden kapłan który uczestniczył w pewien "sexcapade" rezygnować jej. Ten szaleństwo wykonane ten pierwszy- czas nowiny u Tv. Ten duch od Nierządnica ( Babilon) trucizny ich binokle i pamięta rezygnować pożądać płeć! My wszystko znać od trzy sławny televangelists który byliśmy usidlony w ten zakres działania i dwa od im jesteście poplątany w pewien law petycja przez opłaty w ten treść Ów który zawierać z transakcję zgromadzony od społeczeństwo wola mieć taki " pokusa- problemy" z Babilon czy oni są żonaty albo pojedynczy, Odkrycie 134:-7, 171:-6, 181:-3. Dawid i Solo futro, i dużo kaznodzieje zostały zrzucony w ów " łóżko od Nierządnica"! Wszystko ten dodatek szaleństwo ponieważ Lewiatan przyniósł siedem liczniejszy diabły rezygnować jego u pewien pojedynczy " Judasz korzeń".

Teraz puszczać nam zawierać z transakcję ty Efezjanie na zewnątrz tam, Rewelacje 21:-7. Ten kościół zgubiony jego pierwszy miłość. One's pierwszy miłość jest ufundować w ten Pierwszy Wielki Przykazanie. To jest one's podeszwa WIĘKSZY obowiązek, Księga Eklezjasty 1213:. Oprócz ten Ojciec Się połączony ten Drugi Wielki Rozkazywać w ten Pierwszy ...tak teraz my musi miłość nasz towarzysz człowiek równie my miłość ten Ojciec w uznaniu dla ów każdy człowiek jest pewien "komórka", pewien Piece od ten Ojciec Się! Podobny Jezus powiedział Lewiatan podczas przyszedł do siebie nęcić jego, "ty łupek ilasty miłość ten Lord twój Bóg i Jego tylko łupek ilasty ty służyć". Oprócz niektórzy ministrowie i kościoły i ziemski ministerstwa mieć zapomniany ich pierwszy obowiązek i rozkazywać w pewny przykłady (podobny inkasowanie i utrzymanie środki pieniężne pod kątem osobisty używać). Oni są kolejne kościół przepisy i tradycje, przy- Ławsk, i zwyczaje handlowe zgodnie z ten przepis i przykazania od mężczyźni. Oni wykonane śluby podczas oni połączył tych kościoły wobec dotrzymywać ich przepisy. Tak mężczyźni, kościół organizacje, biskupi, i wyższa oferta kapłani jesteście ich uprzywilejowany wybórpattern wobec służyć przed służenie Bóg. Wyrównywać Lewiatan dostaje traktowanie preferencyjne u niektórzy doktrynalny tematy przed Bóg nie wymaga! Co pewien wstyd Jeśli oni znaleźć niektórzy zwyczaje handlowe chodzenie u w ich organizacje wbrew ten wola od Bóg, niektórzy wola utrzymywać milczący wobec pozostawać w domu ten " zaszczyca"(?) od ich kierownik! ... raczej niż wobec walka ono i zmieniać ono. Kościoły krytykować i " uciszać" ów który " psuć plany" albo " zrobić fale". Oni maj także rzut im na zewnątrz jeśli oni upierać się. Dużo kaznodzieje mieć przedłożony wobec ciemność raczej niż światło wobec zachowywać " klasa" w ich organizacje jak gdyby ich postrzeganie od klasa jest ten cel od świadczenie raczej wtedy zyskiwać i zaliczka większy światło. Oni wola nie wyrażać pewien talent od światło wobec ( używać) " lichwiarstwo" ponieważ ono mogą wywrócić ich doktrynalny położenie! Tych mężczyźni mieć zgubiony ich pierwszy miłość zupełnie tak jak ten kościół od Efezjanie. Inkasowanie " dziesiąte części i subskrypcja akcji" i zaliczka niektórzy od ono albo wszystko od ono pod kątem osobisty używać jest pewien " oszustwo" ustalony do kościoły dziś przy Lewiatan! Jeśli jesteś pewien " kapłan od ten Najliczniejszy Wysoki Bóg" równie Elizje był ( wyrównywać chwila ten ziemski duchowieństwo od Levi był w wykonywać)...ty zajmujący się produkcją konserw czynić ów! Ten Niebiański duchowieństwo wobec Bóg Się ma różny przepisy! Gehazi ufundować ów na zewnątrz ten twardy droga! Lewiatan ma ustalony kaznodzieje pewiennieuszeregowany Pismo Święte wobec pewienminiony daleko duchowieństwo wobec poprzeć ich robienie tak. My puszka metalowa zobaczyć ów Bóg nie jest zwinięty w dziś kościoły Jeśli On był najliczniejszy kaznodzieje byłby być " trędowaci biały równie śnieg" albo przypadający do zapłaty trup podobny Ananias i Szafir. Bóg jest ŚWIĘTY i On nie wymaga nie Grać! Cokolwiek ty dawać wobec Bóg albo ktoś inny daje wobec Bóg zajmujący się produkcją konserw być handel detaliczny wyrównywać w części przy GOD'S MINISTROWIE pod kątem ich osobisty używać. On powiedział nam, " ja JESTEM twój tarcza i przekraczająco wielki wynagrodzenie"! tak On jest mój środki pieniężne, mój " wyroby", i wynagradzać pod kątem mój praca. Powiedziałem On jest! Teraz jeśli jesteś pewien " ludzki najemnik wywołany" a propos Smok, możesz wziąć środki pieniężne, wyroby, Cadillacs, wyrównywać kobiety... i handel detaliczny twój ciało kolor i zapobiec ten szkatułka pod kątem pewien chwila. Wszystko subskrypcja akcji wobec Bóg powinien i musi iść do biedota. Tak my puszka metalowa powiedzieć, Ja zakładać, ów ten chciwy i zwiedziony Judasz- kaznodzieje jesteście także " biedny". Oni są bardzo wadliwy w ten Duch od Bóg! Mateusz 53:. PRZECZYTAĆ Ono! Bóg osobiście płaci Jego ministrowie, oprócz to jest nie rezygnować mammona! Mateusz 624:. Jeśli kaznodzieje nie są służenie Bóg w tych mammona obicia, oni jesteście służenie inny " mistrz", Geneza 45:-7, Dziób. I my czynić średnia arytmetyczna PRZECZYTAĆ ów przyprawiać z Nowy Język angielski Biblia! To jest pewien duchowy FAKTOR ów Lewiatan przepisy ten ziemski kościoły, Deuteronomy 3217:-18,32-34; Lichwa 721:-22; 2 Koryntianie 1113:-15; Odkrycie 134:-7. Czy znać wszelki kościół albo kościoły ów czynić nie uznawać i utrzymywać łatwe pieniądze ich osobisty używać? ...albo wszelki kaznodzieje który czynić nie " wziąć ich krajać" od pobrany pieniądze? JEŚLI TY Czy, just mogą znać pewien prawdziwy " człowiek od Bóg"! "najemnicy" wziąć ich krajać albo " wynająć" i mają być wywrócić jeśli oni czynić nie dostać wystarczający

Ten kościół od Sardynka miał ten problem od zwyczaje handlowe " zmarły prace". Mamy powiedział ty w ten "dobry Nowiny" ów pewien nowy era ma przybywać. To jest różny od ten " ewangelia od Zwiać" i ten "ewangelia uczył a propos uczniowie". Różny przepisy zastosować wobec ten " ewangelia od ten JUDGE" w ten KOŃCZYĆ OD Czas. Wobec ten zwolnienie od ten Najwyższy Judge i ten Kurtaż:

1. Inkasowanie łatwe pieniądze osobisty używać przy kaznodzieje jest PUSTY i Zabroniony! Ów zwyczaje handlowe poszedł na zewnątrz 2 czasy przed (2000 yrs przed) rezygnować ten ryzykowne przedsięwzięcie od Jezus i ten Nowy Konwencja. Jezus (raczej ten Ojciec) rozkazujący ów kolejne Jego klasa nie wobec wziąć środki pieniężne pod kątem osobisty używać. Ono był ten zwyczaje handlowe pośród Jezus stronnicy wobec dawać pieniądze do biedny i Judasz Trzymany ten pieniądze worek

2. W ten JUDGMENT GODZINA ten Najwyższy Judge przyznaje " grzech jest pewien tytan pracy", i Szatan był wierzyciel zostać ten przyczynowy od grzech i wobec podaż ten przeczący wyksięgować wobec God's natura i klasa w Jego nauczanie Roślina. Ziemia- styl " wyznania pod kątem grzech" w czym mężczyźni winić osobiście raczej niż diabły jesteście teraz PUSTY i NIEWAŻNY wobec KURTAŻ jurisdiction. To jest wprowadzać nieporządek w Teraz! Rzymski 714:-25 przyjechał szczelniejszy w wyrażanie ten położenie od ten Kurtaż...ów " grzech JEST PEWIEN Tytan pracy"! Faraon i Egipt jesteście odpowiedzialny pod kątem ujarzmiający rodzaj ludzki w GRZECH Prace! "wyznania pod kątem grzech" był sporządzony wobec ten " ewangelia od żal", oprócz to jest an błąd w zgoda od co grzech jest teraz ów ten JUDGE MA DEFINIOWAŁ Ono!

3. Wobec ten Niebiański Duchowieństwo w wykonywać już... ten ziemski- kościół zwyczaje handlowe od chrzest i footwashing rezygnować naturalny woda jest relegowany do gabinet od pozostałości i starożytność. Oni mają nie władza i skuteczność równie świadczyć a propos faktor ów Lewiatan wciąż " panowie" ten kościoły. prawdziwy duchowy wody jesteście SŁOWA z Bóg. To jest słowa od rzeczywistość który puszka metalowa umyć pewien prawdziwy mężczyzna umysł i zmieniać jego charakter podczas oni zostać obowiązek jego nowy sposób myślenia. Ten duchowy rzeczywisty rzecz liczy, nie ten " obliczać" albo paraboliczny symbol pod kątem ono. Diabły nie są przestraszony od naturalny woda. Oni mają poszedł w dół rezygnować dużo Chrześcijanie w ten przebieg i przybyły podnieść to im, ich władza wciąż nienaruszony.

4. "sakrament" nie jest jedzenie nie kwaszony chleb wykonane rezygnować mąka i woda, albo petardy, i picie sok z winogron albo wino. Tych zwyczaje handlowe jesteście symbole punktowanie do rzeczywisty rzecz chodzenie u na górze Chleb od Niebo jest SŁOWA od rzeczywistość ten nowy ci odkupiony z pośród mężczyźni nauczyć się... około Jego ROŚLINA i cele pod kątem nasz Rodzina. Rzeczywisty WINO jest " dobry Nowiny" od ten zbawienie, przebaczenie, i usprawiedliwienie od każdy mięsisty człowiek umieszczony w pewien żywot... bez ten strata od pewien pojedynczy jeden!! Najliczniejszy mężczyźni i " starszy synowie" czynić nie pić ten do oni WYDAĆ Przez. My dał ty dwa ogromny filiżanki od ten NAJWYŻSZA OFEROWANA CENA WINO w Strona merytoryczna od Miłosierdzie. "sakrament" jest co masz był dostawanie w ten " dobry Nowiny", twój Ojciec własny chleb i wino!

Mamy ufundować na zewnątrz z Judge ów " ów w ten ciało ( wchodzą w skład) zajmujący się produkcją konserw podobać się Him," Rzymski 85:-8. Mięsisty mężczyźni jesteście " brudny i małżeństwo glina- naczynia" który WSZYSTKO musi być wykonane raz jeszcze w duch- wchodzą w skład, Psalm 28:-9, 142:-3; Izajasz 648:; Jeremiasz 181:-6. Tak ten " prawdziwy wielbiciele" czynić ono " na górze" w duch wchodzą w skład, Typowy Anglik 422:-24. Szatan ma zanieczyszczony ziemski kościoły i wyznania byle tylko ich subskrypcja akcji " cuchnąć wobec Bóg" ( oprócz nie do kaznodzieje i wielbiciele przedłożenie im)! Bóg nie wymaga nie uznawać ani poważanie ich ofiary, Joel 13:-13. Ten drzewa w ten analogia jesteście mężczyźni i ten owoc spekulant grający na zniżkę drzewa jesteście ten przypuszczalnie wierny. Oprócz tu jest nie owoc. Zobaczyć " ten Judge's Inditement, Psalm 451:", Sierpień 7, 1991. Tak wszystko jedno jak ten kościoły próbować wobec czyścić osobiście w ich niemodny tradycje i zwyczaje handlowe, oni zajmujący się produkcją konserw potrząsać wolny od Lewiatan Egipcjanin- styl wdarcia. Mężczyźni musi zostawiać duchowy Egipt ( ten świat) i Faraon ( szatan) w klasa wobec kult Bóg prawnie! Więc " mam wywołany mój syn z Egipt", Masowe wędrowanie 422:-23.

Tak ten posługa od ten Kurtaż w ten Judgment Godzina ma praktycznie " zabity" najliczniejszy kościół tradycje i zwyczaje handlowe byle tylko ten " zajmujący się produkcją konserw" rytuał usługi od ten " sardynka" jest podobny dużo zmarły sardynki w pewien puszka metalowa. Jak dużo od ty smak jedzenie sardynki?! Ten Laodicean kościół miał ten problem od zarozumiałość odcinek rezygnować jaźń- prawość. W an wcześniej oznaczać my wywołany im " głośny- Ja see- ans" albo ów szybki i wokalny około proklamowanie wobec drudzy jak prawy i doskonały ich kościół doktryny jesteście i to jeszcze jak wielki ich kościół jest. To jest w wykonywać ten sam rzecz ten Faryzeusze zrobił w dmuchanie pewien atut wobec zawiadomić ich dobry dzieła pod kątem podziw i wychwalać od mężczyźni. Dużo kościół organizacje czuć ów oni mają" potrzebować od nic" ( wykluczyć liczniejszy środki pieniężne)! OPRÓCZ tych kościoły jesteście tak samo nagi i niedoskonały równie ten drudzy. Bóg ufundować ten Laodicean stosunek do zupełnie niedoskonały. Duma i arogancja pochodzi z Lewiatan. Zorganizowany kościoły wola czynić dobrze uświadomić ten kolejne teksty wolny żaden i nie kościół: Lichwa 721:-22, 811:-14; Mateusz 241:-2, i Odkrycie 134:-7. Wszystko mężczyźni i wszystko wyznania jesteście podobny Kopciuszek w ten bajka. Ów biblijny buty odpowiedni... choćby nawet my maj nie podobny ono i odmówić przyjęcia ono!

Judasz Dziś

Puszczać nam cofać się i rewia nasz ŻYWA PAGINA wobec zlokalizować ten Judasz duch, jednej z ten rysy który charakteryzować całe pobożny ministerstwo. Judasz był stróż od ten pieniądze worek który był pod kątem ten zamierzać od dawanie jałmużna do biedny. W ten kościoły wszystko który posiadać, " utrzymywać", i władza " dziesiąte części i subskrypcja akcji", pieniądze który jesteście pod kątem biedota zgodnie z ten zwyczaje handlowe od ten uczniowie od Chrystus i ten duchowieństwo wobec ten Nowy Testament...wszystko od im zastępować Judasz miejsce! Ów który " zbierać śmietankę" z subskrypcja akcji mianować pod kątem biedota i dobroczynny i utrzymywać obowiązek od ono czynić nosić Judasz buty! W ten kościoły, ten kaznodzieje władza dużo od ten. Świeżo pewien nowiny sprawozdanie u TV wywóz jak pewny televangelists który prosić pod kątem pieniądze u TV programy jesteście rzeczywiście pracy łotr!! Nadzwyczajne wydanie gazety modlitwa prośby nie byliśmy honorowany chwila ten " subskrypcja akcji" towarzyszący im byliśmy trzymany, i często literatura iść pozostawiony bez odpowiedzi. Pieniądze pobrany pod kątem dobroczynny przyczyny jesteście " obcięty" tak dużo pod kątem " koszty operacyjne" ów tylko kilka mały ułamek rzeczywiście osiąga ów w potrzebie. Pokrótce Judasz był pewien złodziej! Ów który wziąć i utrzymywać pieniądze wyraźnie pobrany pod kątem biedota czynić okradać im i ukraść z Bóg. "o tyle o ile ty czynić ono do najmniejszy od ten dzieci, ty czynić ono do mi"! W dodatek wobec ów Krym, oni oszukiwać ten osoba wpłacająca składki i świadczyć ich wielka aglomeracja przedsiębiorstw. Ów który wzbogacać osobiście finansowo z używać od ten wymienić od Bóg jesteście podobny Judasz... dawanie Bóg pewien oszukańczy " całować się od honor". Zamiast czegoś sprzedaż wszystko oni mają i dawanie ono do biedny a następnie kolejne Jezus równie on uprzedzeni pewien młody bogaty człowiek, podobny Judasz tych zyskiwać wszystko oni puszka metalowa wyrównywać żebranie z biedny wobec wzbogacać osobiście chwila " żądać" wobec następować po Jezus. Tak oni świadczyć Jezus rezygnować pewien " całować się", Psalm 212:.

Co byłby ty czynić pod kątem trzydzieści części od srebro? Mam słyszał ono powiedziany ów " każdy ma jego cena", oprócz podczas Szatan napadnięty wobec nęcić Jezus rezygnować ten bogactwo od ten świat królestwa, Jezus ponownie odprawiony jego! Mężczyźni wola czynić dużo rzeczy--- wyrównywać zabić inny mężczyźni pod kątem pieniężny wynagradzać. W ten kościoły ten całować się od zdrada jest pewien fałszywy honor od Jezus i używać od ten wymienić od Jezus pod kątem więcej niż just pieniądze Zdrada przyczyny ten śmierć od Jezus Ciało. Ten 20th stulecie Judasze dziś nie może ukrzyżować Jezus znowu, oprócz oni puszka metalowa zabić JEGO CIAŁO duchowo. Ten CIAŁO OD CHRYSTUS jest Wszystko Mężczyźni który zawiera ( nie wyklucza) obydwaj zmarli i suszyć gałęzie od ten PRAWDZIWY WINNA LATOROŚL wiedział haniebnie równie ten " grzesznicy pośród mężczyźni", ten " rozrzutny synowie" i " dzieci od nieposłuszeństwo" To jest tych kto Bóg przebaczył ten najliczniejszy który wola także miłość jego staż więcej niż ty czynić teraz. CIAŁO OD CHRYSTUS nie jest just ten członki od Chrześcijański kościoły tylko. Co puszka metalowa kaznodzieje czynić wobec " zabić" ten CIAŁO OD Chrystus? Nauczanie kłamliwy i fałszywy doktryny około Bóg i zachowanie fałszywy świadek około Jego judgment puszka metalowa przynosić około duchowy śmierć. Okrążając morze i ziemia wobec nawracać się mężczyźni po czym trucizna wyroby im " dwa- teczka liczniejszy ten dziecko od piekło" niż ten ewangelik wabienie im! A następnie oni krążyć " powtarzanie jak papuga" ów lies i zawiązywać oczy ten binokle od drudzy! Mateusz 2315,27:-28. Jeszcze raz rzecz! Ponieważ " najemnicy" zabraknąć wobec rozpoznawać ten CAŁY CIAŁO OD Jezus, oni mają wygłaszał ten przeklinać od wieczny śmierć od największy porcja od ów Ciało, ten bardzo ci Jezus był urodzony wobec uratować i wobec zrzucać jego krew pod kątem ich wykup i wieczny życie! Jezus brał ich grzechy na jego własny w tył!! Jezus zrobił nie usychać za ten sprawiedliwy! On umarł pod kątem ten " grzesznicy", ten bardzo ci kaznodzieje wygłaszać kazanie w ten jezioro od zapalić. Słuchaj Chrystus dał im ten Wdzięk od wieczny życie. Oprócz " najemnicy" dawać im piekło w ich doktryny bierny ten największy porcja od Jezus CIAŁO przez ten zapalić, Ezechiasz 1620:-21. To jest BAALIM ...tak ... i ten doktryna od Molekularny w ten kościoły! II Królowie 1716:-17; Jeremiasz 3235:. Tak kaznodzieje rezygnować Judasz- wargi czynić świadczyć Jezus CIAŁO rezygnować (1) lies... LIES!... narrator mężczyźni brudny lies! i przy (2) wygłaszanie kazania Baalim w ich " doktryny od potępienie i śmierć od mężczyźni"... choćby nawet Jezus zrobił daleko rezygnować ten zwyczaje handlowe! Malachit 36,17:; Łukęcin 951:-56; 2 Koryntianie 37:-12. Robić postępy! Zrobić mój dzień! PRZECZYTAĆ Ono! My spekulant grający na zniżkę nie fałszywy świadczyć na korzyść WDZIĘK- Jezus!! Czy?! Niektórzy Judasz napój alkoholowy w ten kościoły spekulant grający na zniżkę fałszywy świadczyć na korzyść łaska boska Jezus z ambony. Ja też nie my leżeć od Najwyższy Judge około prawdziwy mężczyzna los w końcowy judgment, Izajasz 256:-8, 5716:-19, 6622:-23; Malachit 36,18:; Typowy Anglik 522:, 815:; Odkrycie 513:, 153:-4. TY narrator ten lies i TY wierzyć im!! Dużo ludzki dusze zostały ciągnął w doły i ten zabłocony rowy z powodu Judasze wygłaszanie kazania w ten kościoły! WSZYSTKO OD TEN jest sporządzony pod kątem " wynająć", nie tylko dla zabawy trzydzieści części od srebro, gdyby nie setki i tysiące od dolar! Mężczyźni czynić wypłacić od zastraszenie i strach od ten " przeklinać" myślący oni są przy ryzyko od potępienie ( malachit 38:-10)... Balaam- styl metoda! Ten mieszanie od duchowieństwo zwyczaje handlowe kręci men's broń wobec zrobić im wycofać się z ich teczki. Oprócz " dziesięcina" opiekować się kimś kapłani wobec ten Levitical duchowieństwoposzedł na zewnątrzpodczas Chrystusprzybyły w. On jest ten Nowy Konwencja. Nasz " świątynia" nie jest Zwiać namiot Ani pewien człowiek- wykonane budynek od nieruchomości, oprócz Niebo i ten Ojciec Się! I Jego kapłani jesteście Jezus i Archanioły. My zajmujący się produkcją konserw dawać im coś wykluczyć czysty kiery równie subskrypcja akcji wobec Bóg, oprócz oni puszka metalowa dawać wszystko do nas i wziąć z listami nasz świątynie, nasz gliniany- tabernakulum ciała. Oni puszka metalowa wynagradzać dziesiąte części do nas, mianowicie God's biżuteria, złoto, i srebro który jesteście SŁOWA od rzeczywistość i światło! Judasz- kaznodzieje czynić nie potrzeba " słowa" ponieważ oni zajmujący się produkcją konserw wydatki im. Chcą środki pieniężne! Dlatego środki pieniężne, Lewiatan wola mieszać ten konwencje i duchowieństwo i dostać mężczyźni wobec przekraczać pewien kierować " klasa" z Bóg przez Chrystus wobec JEGO stronnicy. Ty wciąż zajmujący się produkcją konserw służyć Bóg i mammona. Możesz służyć obaj Bóg ALBO mammona. Bóg zwykłe nie wymaga nie potrzebować ktoś pieniądze wobec czynić JEGO Praca. Żaden puszka metalowa " wynagradzać" Jego i żaden puszka metalowa spłacić Jego. WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI JESTEŚCIE JUŻ " uratowany". Kościoły, kaznodzieje, i televangelists zajmujący się produkcją konserw uratować ktoś! Dawanie im środki pieniężne nie wymaga nie wyższa oferta "zbawienie", oprócz ono wyroby ten Judasze pośród im zadowolony i tyje ich teczki! WDZIĘK- JEZUS kupił nasz zbawienie swobodnie rezygnować warunki albo koszt przed my wszyscy byliśmy urodzony dziś. On się jest ten podatek od darowizn od Bóg do nas Wszystko! Izajasz 531:-6.

Ten Judasz Drzewo

Każdy drzewo ma podstawy, gałęzie, i liście i tak nie wymaga ten Judasz drzewo. Ten Judasz drzewo nie jest pewien drzewo od prawość. To jest liczniejszy pokrewny do " drzewo od wiedza od dobry mieszany rezygnować zły". Oprócz przedsiębiorstwo ukryty w kościół tradycje w każdy wartość jednostki pieniężnej jest ten zaszczepiać. (ja rzeczywiście średnia arytmetyczna Diabełek roślina) Ono ma odgałęziony w każdy kościół zrzeszenie i jest w ich liście albo " najemnik ministrowie Mamy powiedziany ów pieniężny rozprowadzenie równie zwyczaje handlowe przy Jezus uczniowie był ściśle pod kątem biedota i nie pod kątem ten uczniowie jeżeli nie Jezus sporządzić specyfikacje inaczej, Typowy Anglik 124:-6. Wobec ten tradycja od Piotr i jego stronnicy, pieniężny wyroby i własności nie byliśmy pod kątem ten uczniowie ani ten " dawcy", " gdyby nie ten będący w potrzebie", Czynności 434:-511:. Paweł zapis jest rozliczać. On zbierał z drudzy nie pod kątem osobisty zyskiwać gdyby nie tłum potrzeby od biedota. Paweł pracownik rezygnować jego dłoń pod kątem jego potrzeby. Oprócz z powodu ten Judasz nasienie, bardzo mały od ten pierwotny pochłonięty od pieniądze zestaw i "szczodrość" jest zwyczaje handlowe przy najliczniejszy ministrowie i kościoły. Dziś chcą zestaw pod kątem większy i liczniejszy czarowny budynki który Bóg wola palić bardzo wkrótce. Chcą radio i TV czas wobec współpracownik im rozszerzać i kolega wyrównywać liczniejszy środki pieniężne. Ten zakres działania nie jest POD KĄTEM biedota i będący w potrzebie pośród ludzkość. JEŚLI biedota dostać 1% od co oni wziąć w, ono byłby być zdumiewający! Tu są niektórzy ministerstwa który czynić współpracownik ten w dół- stąpał i ten rzut- odgałęzienie pośród mężczyźni. Oprócz oni są mały i wadliwy osobiście. JA jestem nie pismo około im. Oni są robienie pewien " dobry" wypracować od wielki potrzebować Oprócz ten Judasz- nasienie ma urósł w pewien wielki drzewo ocienianie wszystko ten świat kościoły. To jest z powodu ten duch od chciwość, kradzież z Święty Duch ( równie rezygnować Ananias i Szafir), chciwość, oszustwo, ten próżny pragnienie większy wzrost i górowanie i większy ministerstwa pośród ten kościoły i kościelni, i ten duch od nieposłuszeństwo wobec przeciwstawiać się an " klasa" z Chrystus dotyczący pewien uczeń prowadzić w jego wydział, Mateusz 108:-10. Ten kościoły i kaznodzieje dziś stoisko przy ten drzewo od wiedza od dobry mieszany rezygnować zły od góra od pokusa. Oni czynić słyszeć i wierzyć ten Wąż równie on narrator im, " wy muszą na pewno kolega i utrzymywać złoto, srebro, mosiądz, (Cadillacs), i świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza w twój dążyć do, to jest pisemny w Malachit 38:-10 ( wobec an starzenie się i "sporządzony daleko" duchowieństwo).... ów 10% od ich dochód jest twój!"

Ten Judasz drzewo jest pewien pieniądze drzewo i ten miłość od pieniądze jest jego podstawy. Ten drzewo ma gałęzie i liście przedstawiony a propos różny kościół wartość jednostki pieniężnej, indywidualny kościoły, i ministrowie przez im Ten Smok od Lichwa 721:-22, 810:-14, i Odkrycie 134:-7 stojący od góra od pokusa rezygnować im ma zacytować Malachit 38:-10 który stosowany wobec Levi stać się im wobec przeciwstawiać się pewien kierować " klasa" z Bóg wobec Chrystus! świetna rzecz Teraz oni wszystko stoisko nagi przed ten JUDGE podobny Laodicea w środku ten Zewnętrzny- Kurtaż posadzka od ten ziemia! Ten " znak od ten Bestia w ten dłoń" ma był definiował w niektórzy przykłady równie prawdziwy mężczyzna miłość pod kątem pieniądze... w który mężczyźni i kaznodzieje wola czynić dużo rzeczy wobec nabywać ono... wyrównywać grzech. Czy wie pan wszelki kościół albo kaznodzieja kogo ręce jesteście pusty od ten znak!?? Czy wie pan wszelki kościół albo minister który nie wymaga nie nosić Judasz- styl buty! Czy wie pan pewien kościół albo minister który wytrzymuje przy God's rozkazywać przez Chrystus w Mateusz 108:-10 !??... który prawdziwie " następować po Mi"!??? Dużo woleć wobec następować po ten przykład od Judasz i ten Smok ponieważ on mieszany konwencje i duchowieństwo spowodować zły przy pomocy pewien źle ulokowany tekst... dokładnie ten kula chromy kaznodzieje potrzebny wobec szybkość im wobec zestaw płyty! Oprócz jeśli ty znać pewien minister kogo dłoń jesteście rozliczać od ten znak od ten Bestia i który jest niesplamiony a propos duch od Judasz przed i za ten maczanka... wtedy ty just mogą znać pewien RZECZYWISTY " człowiek od Bóg"!

Zawarcie

Judasz był pewien uczeń i jego charakterystyczny jest zaborczy i szerzący się w ten kościoły choćby nawet on był ten najliczniejszy niesławny od ten dwanaście uczniowie. (czyli jeden uzasadnienie dlaczego Jezus prorokował ów ten kościoły byłby spać"", Mateusz 251:-5). On był pewien chciwy, chciwy złodziej który " trzymany ten pieniądze worek" pod kątem rozprowadzenie do biedny. Judasz zdradzony Chrystus rezygnować pewien oszukańczy publiczny wystawa od honor, pewien całować się który wyniknął w ten ukrzyżowanie jego Ciało. Jeśli ten Smok był wobec ostatecznie przyjąć... równie Jezus prorokował on byłby w Mateusz 24, my powinien mieć domyślił się ów on byłby używać ten Judasz rys równie an zapis księgowy tak on kulisy zyskiwać władza. Ten smok wykonane kaznodzieje odrzucić Mateusz 108:-10 pod kątem pewien " zmarły koń" w Malachit 38:-10, równie kościoły i kaznodzieje stoisko przed ten drzewo od wiedza od dobry mieszany rezygnować zły chwila od góra od pokusa. Bóg i Chrystusowy słowa jesteście rzut na bok równie prawdziwy synowie od Adam i Wigilia jesteście prawdopodobny wobec czynić. Przyczyniać się pieniądze i wyroby który poszedł do biedny i będący w potrzebie zgodnie z ten przepisy od ten pierwsi chrześcijanie kościoły jest teraz an wyjątek i nie ten reguła. Pieniądze jest teraz ten wkład od wybórpattern uprzywilejowany przy dziś ministrowie. Ten zwyczaj umieszczać a propos Święty Duch w ten uczniowie czasy jest pewien rzecz od ten miniony. Pieniądze jest teraz " trzymany" przy kaznodzieje i kościół- grupy pod kątem osobisty używać, budynek- środki pieniężne pod kątem większy, kosztowny budynki pod kątem Bóg wobec ostatecznie palić, Mateusz 241:-2. (on jest palenie się wszystko katedry, świątynie, meczety, relikwiarze, i kościoły. Ono wola wszystko palić się do zrobienia nic rezygnować ten zły ziemia... bardzo wkrótce) Jeśli biedota dostać coś, to jest pewien mniejszy nieszczęśliwy nędzne wynagrodzenie albo kilka stary i używany " wyroby". Oni maj dostać bardzo mały pieniądze z kaznodzieje, jeżeli w ogóle. Osobisty TV ministerstwa byliśmy wywóz w pewien świeży nowiny uwidocznić pod kątem czynność oszukańcza zwyczaje handlowe transakcja rezygnować udziały i osobisty prośby. duch od Judasz przenika i przenika ten kościół- wartość jednostki pieniężnej- drzewo z jego korzeń wobec jego najmniejszy wpływowy liść. Całe system jest " od wziąć". Oni " krzyczeć Lord, Lord i czynić nie ten rzeczy ów Słuchaj", Mateusz 715:-27. JA zasugerować ów TY PRZECZYTAĆ Ten! Oni wymienić Jezus w ich słowa i kazania, oprócz to jest pewien oszukańczy honor just przed oni " skręt broń" pod kątem pieniądze. Oni ukrzyżować jego CIAŁO przy nauczanie lies ...LIES!... narrator mężczyźni brudny lies około God's natura i Jego judgment. Oni narrator połowa- prawdy około synowie i zaprzeczyć większość z God's synowie i córki ich pierworództwo. Ich miłość jest z wyjątkiem ten Sława i dużo mieć pewien ogromny MIŁOŚĆ- WDZIĘK należność oni musi zrobić w górze. Oni miłość wobec pić stary wino zagwożdżony rezygnować ten trucizna od osiki. Lewiatany " mistrz" im; Faraon ujarzmia im i odmawia do wynajęcia iść; Babilon ma wykonane im pijany u silnie pożądać, lubieżność, płeć, i sodomia. Tak ich kongregacje zostać suszyć drzewa spekulant grający na zniżkę nie owoc, Joel 19:-20. Błędy, fałszywy doktryna, i lies zrobić ich członki duchowo zmarły, " bogowie węże"... dwa- teczka liczniejszy ten dziecko od piekło niż ten kaznodzieje! Ten odnawiać zapas towarów od ten CIAŁO OD CHRYSTUS ( zmarły i suszyć gałęzie od ten Prawdziwy WINNA LATOROŚL albo " grzesznik" mężczyźni) jest potępiony wobec piekło- zapalić i siarka w ich judgment doktryny. Ten jest ten Baalim i Molekularny zwyczaje handlowe. Tak oni literalnie świadczyć całe CIAŁO od Chrystus w wszystko tych drogi. Tak ten Judasz duch nie jest ten execepion oprócz ten reguła w dziś kościoły! Ten " dobry Nowiny" jest pewien WYRAZ zwierciadło przed ten JUDGE i ten NIEBIAŃSKI Kurtaż. Who's buty jesteście ty noszenie?... Judasz buty? ...albo Jezus buty? Podobny ono był rezygnować Kopciuszek w ten bajka, jeśli ten buty odpowiedni i wydawać się zostać ten ci jesteś noszenie, wtedy ty posiadać ten Judasz duch albo ten Judasz duch ma rzecz posiadana od ty, Typowy Anglik 1327:. Ten obszerny większość od " najemnik" kaznodzieje w ten kościoły zakręcony na zewnątrz przy ten Biblia szkoły i teologiczny seminaria jesteście absolwenci wykonane w ten czarnoziem od Judasz Iscariot ... dużo nieświadomie. Ich wymienić żagiew jest w ich dłoń i ten zestaw płyty, środki pieniężne, " ten znak od ten bestia" pod kątem dużo! Odkrycie 1316:-17.

Mężczyźni jesteście amortyzacja w głąb grzech daleki z Niebo spokojny brzeg. OPRÓCZ just zapamiętać ten: Bóg KOCHA Ty; MATKA WDZIĘK KOCHA Ty: JEZUS KOCHA Ty; WSZYSTKO Niebo KOCHA Ty; i JA MIŁOŚĆ Ty! My rozciągać się nasz dłoń wobec podnieść ty w górze! Won't ty wziąć im, podobać się! Mogę cię zapewnić ten, " miłość podniesiony mi!" Robić postępy i zaśpiewać ono!