Ten Siedziba od ten Bestia!

Mateusz 1033: Oprócz ktokolwiek muszą zaprzeczyć mi przed mężczyźni, jego wola JA także zaprzeczyć przed mój Ojciec który jest w niebo.

2 Trawa 35: Posiadanie pewien wchodzą w skład od pobożność, oprócz odmawianie ten władza tego: z taki uruchomić daleko.

Jude 16: I ten anioły który trzymany nie ich pierwszy majątek, oprócz zostawiać ich własny zamieszkanie, on hath zarezerwowany w wiecznotrwały łańcuch wobec ciemność do ten judgment od ten wielki dzień. 6 I ten anioły który trzymany nie ich pierwszy majątek, oprócz zostawiać ich własny zamieszkanie, on hath zarezerwowany w wiecznotrwały kajdany wobec ciemność do ten judgment od ten wielki dzień. 16 Tych jesteście zamruczany, zgłaszać reklamację, chodzić za ich własny żądze; i ich otwór mówić wielki puchnięcie słowa,posiadanie men's osoby w podziw z powodu przewaga.

Znak 91: I powiedział do them,Verily Słuchaj do ty, Ów tam być niektórzy od im ów stoisko tutaj, który muszą nie mieć smak śmierć, do terminu płatności oni mają widział ten królestwo od Bóg przyjść rezygnować władza.

1 Piotr 319: Przy który także on poszedł i wygłaszał do ten napój alkoholowy w nagroda; 20 Który kiedyś byliśmy nieposłuszny, podczas skoro ten longsuffering od Bóg będzie czekać za czasów Rekin, chwila ten arka był pewien przygotowywanie, w czym mało, czyli, osiem dusze byliśmy uratowany drogą wodną.

Colossians 215: I posiadanie popsuć księstwa i potęgi,on wykonane pewien pokazywać od im otwarcie, tryumfowanie przez im w ono.

Obowiązek od ten praca od Chrystus był wobec mówić wobec diabły uwięziony w ten ziemia, wobec wziąć z im co oni wydający się wobec mieć ( ten dusze wszystkich mężczyźni), i wobec sukces przez ten królestwo od ciemność w ten przebieg.

1. Tu są niektórzy niespodziewany doktryny płynny wokoło ów w wykonywać "zaprzeczyć Chrystus" w ten wykonanie od ten obowiązek jego praca.

2. Choćby nawet Jezus odprawiać egzorcyzmy, prowadzący rozmowę rezygnować im w i od społeczeństwo, i mówił do ów w Piotr i w Judasz przy ten najwyższa oferta kolacja...niektórzy żądać ów diabły nie są" rzeczywisty", oni są " wyobrażenia od mężczyźni", i " ono nie może być prawdziwy".

Jeden rzecz Paweł pisał ach tak? " ten tajemnica od niesprawiedliwość" i"ów człowiek od grzech" byłby być odsłonięty... posiedzenie w ten świątynia od Bóg, ten ludzkie ciało.

2 Thessalonians 23: Puszczać nie człowiek oszukiwać ty przy wszelki oznacza: dlatego dzień muszą nie przyjść, wykluczyć tam przyjść pewien przypadający do zapłaty daleko pierwszy, i ów człowiek od grzech być odsłonięty, Syn Boży zatracenie; 4 Który przeciwstawiać i wysoki się powyższy wszystko czyli wywołany Bóg, albo czyli czcił; byle tylko on równie Bóg siedzący w ten świątynia od Bóg, pokazywać się ów on jest Bóg.

Gdzie jest Jozue i Wciągać na listę odwaga i dzielność w Ty? Jesteście ty pewien słabeusz, pewien człowiek, albo pewien mysz? Mężczyźni mieć uczony bać się czegoś do licha, i skuteczny im demony jesteście u i w ich ciała przynosi przerażenia wobec ich pamięta. To jest liczniejszy spokojny do nich wobec, " powiedzieć ono nie jest tak"! Wobec uśmierzać ten tchórz umysł, oni pierwszy im rezygnować pytania podobny, " puszka metalowa ten być prawdziwy"? Tych osoby, jednakże, zaprzeczyć pewien BARDZO Znaczący obowiązek od Jezus praca. Bóg wysłał jego wobec wywóz diabły ponieważ oni są niewidzialny wobec mężczyźni i wobec zabrać pewien ogromny przewaga diabły cieszył się w ich wojna rezygnować rodzaj ludzki. Jezus " rozkwitł ich zabezpieczenie" przy powodujący obudzony mężczyźni zostać ostrożny od ich obecność i ich prace.

Izajasz 2915: Nieszczęście do im ów szukać głęboki wobec ukrywać się ich rada z Lord, i ich prace jesteście w ten mrok, i podobno, Który gotować nam? i który znający się nam?

Izajasz 1013: Pod kątem on saith, A propos siła mojego dłoń Mam sporządzony ono, i przy mój mądrość; pod kątem JA jestem rozsądny: i Mam wyjęty ten bezczelne kłamstwo od ludzie, i mieć okradnięty ich skarbnik, i Mam wyrażać w dół ten mieszkańcy podobny pewien dzielny człowiek: 14 I mój dłoń hath ufundować równie pewien gniazdo ten bogactwo od ludzie: i równie jeden zbierał jaja ów jesteście zostawiać, mieć JA zbierał wszystko ten ziemia; i tu był nikt ów poruszony ten skrzydło, albo otwarty ten otwór, albo podglądany. 15 Muszą ten siekiera chwalić się sam w stosunku do jego ów porąbany z tym? albo muszą ten piłować powiększać sam w stosunku do jego ów potrząsać ono? jak gdyby ten pręt powinien potrząsać w stosunku do im ów podnieść ono w górze, albo jak gdyby ten personel powinien podnieść w górze sam, jak gdyby ono byliśmy nie lasek. 16 Więc muszą ten Lord, ten Lord od gospodarze, posyłać pośród jego tłusty ci chudość; i wobec jego sława on muszą rozpalić pewien palenie się podobny ten palenie się od pewien zapalić. 17 I ten światło od Izrael muszą być pod kątem pewien zapalić, i jego Święty Jeden pod kątem pewien płomień: i ono muszą palić i pożerać jego ciernie i jego dzikie róże w pewnego dnia;

2 Samuel 23: 6 Oprócz ten nikczemnicy muszą być wszystko od im równie ciernie szturchnąć daleko, ponieważ oni zajmujący się produkcją konserw być wziąć rezygnować dłoń: 7 Oprócz ten człowiek ów muszą dotknąć im musi być ogrodzony rezygnować żelazo i ten personel od pewien włócznia; i oni muszą być krańcowo spalony rezygnować zapalić tak samo miejsce.

Towarzyski nauki podobny psychologia jesteście narzędzia używany przy diabły wobec " być szczytem wszystkiego w tył na nich" i tak wobec " ukrywać się" im znowu z uwaga od mężczyźni.Psychologia " zaprzecza ten władza od Chrystus" i jego praca wobec wywóz diabły gdzie oni są. Jezus ma nie miejsce w ten psychologia regulamin i psychologia ma nie miejsce w Jezus! Jeśli ty zaprzeczyć ten obowiązek od Jezus wysiłek i praca przed mężczyźni, on wola zaprzeczyć TY przed Bóg i ten Święty Anioły!.

Ten doktryna i praca od Jezus jest prawdziwy dotyczaceten siedziba od diabły. Ono zajmujący się produkcją konserw zmieniać ponieważ ono przeraża twój umysł:

Mateusz 1243: Podczas ten nieczysty duch jest poszedł z pewien człowiek, on chodzony przez suszyć miejsca, poszukiwanie odnawiać zapas towarów, i znalazca nikt. 44 Wtedy on saith, JA wola powrót w mój dom z skąd JA przybyły na zewnątrz; i podczas on jest przyjść, on znalazca ono wypróżniać, rozciągał się, i garnirowany. 45 Wtedy Goethe on, i wziąć rezygnować się siedem inny napój alkoholowy liczniejszy zły niż się, i oni wchodzić w i mieszkać tam: i ten najwyższa oferta wyrażać od ów człowiek jest gorszy niż ten pierwszy. Pomimo tego muszą ono być także do ten zły pokolenie.

Habakkuk 14: Więc ten law jest zwolniony, i judgment doth nigdy iść naprzód: pod kątemniegodziwcy doth towarzystwa około ten sprawiedliwy; więc przestępstwo judgment poszedł dalej.

Efezjanie 612: Pod kątem my wydzierać nie w stosunku do natura ludzka, oprócz w stosunku do księstwa, w stosunku do potęgi, w stosunku do ten linie od ten ciemność od ten świat, w stosunku do duchowy nikczemność w wysoki miejsca.

2 Koryntianie 24: ( pod kątem ten bronie od nasz prowadzenie wojny nie są zmysłowy, oprócz potężny przez Bóg do ciągnący w dół od silny trzyma;) 5 Rzucony w dół wyobrażenia, i każdy wysoki rzecz ów wysoki sam w stosunku do ten wiedza od Bóg, i niesienie w niewola każdy myśl do posłuszeństwo od Chrystus; 6 I posiadanie w pewien gotowość wobec przychód wszystko nieposłuszeństwo, podczas twój posłuszeństwo jest spełniony.

Rzymski 85: Pod kątem oni ów jesteście za ten ciało czynić umysł ten rzeczy od ten ciało; oprócz oni ów jesteście za ten Duch ten rzeczy od ten Duch. 6 Pod kątem zostać zmysłowo zapamiętany jest śmierć; oprócz zostać duchowo zapamiętany jest życie i pokój. 7 Ponieważ ten zmysłowy umysł jest wrogość w stosunku do Bóg: pod kątem to jest nie podległy wobec ten law od Bóg, ani jeden rzeczywiście mogą być. 8 Tak wtedyoni ów jesteście w ten ciało zajmujący się produkcją konserw podobać się Bóg.

Rzymski 718:. Pod kątemJA znać ów w mi ( czyli, w mój ciało) mieszkał nie dobry rzecz: pod kątem wobec wola jest obecny ze mną; oprócz jak wobec wypełniać ów który jest dobry JA znaleźć nie. 19. Pod kątem ten dobry ów JA byłby JA czynić nie: oprócz Zły który JA byłby nie żeby, JA czynić. 20. Teraz jeśli JA czynić ów JA byłby nie,to jest dosyć JA ów czynić ono, oprócz grzech ( demony) ów mieszkał w mi. 21. Ja znaleźć wtedy pewien law, ów, podczas JA byłby czynić dobry,zły jest obecny ze mną. 22. Pod kątem JA radować w ten law od Bóg za ten wewnętrzny człowiek: 23. Oprócz Rozumiem inny law w mój członki, upoważnienie w stosunku do ten law mojego umysł, i niesienie mi w niewola do law od grzech który jest w mój członki.

JA potrzeba ty zostać CAŁKOWICIE ROZLICZAĆ około co Paweł jest rzeczywiście odsyłający wobec w ten powyższy tekst. Mam nie zamiar od dansing wokoło onowobec zrobić mężczyźni " wygodny" w grzechprace Sprawdzanie ten na zewnątrz:

2 Koryntianie 127:. I żeby nie JA powinien być wysoki powyższy miara przez ten obfitość od ten rewelacje, tu był ustalony do mniepewien cierń w ten ciało, ten posłaniec od Szatan wobec bufet mi, żeby nie JA powinien być wysoki powyższy miara.

Tak ty który pomyśleć to jest " zimno" wobec przestrzegać wgrzechrozumieć Jezus słowa: "od kto pewien człowiek jest pokonać, tego samego wieku on jest przyniósł w zobowiązanie. On ów zobowiązanie grzech jest ten służący od grzech". Mam nie zamiar od " okrywając się" diabły z twój świadomy świadomość. Ty Potrzebować WOBEC ZOBACZYĆ GRZECH ( diabły) i ZNAĆ GDZIE Oni są ( u nasz ciała) i walka każdy myśl wobec przynosić ono w podbój od Chrystus, 2 Koryntianie 103:-6. Tam mają byćNIE WOALKI w Dobry NOWINY poczty. Jesteśmy nie przestraszony wobec zawołać pewien łopata pewien łopata! My określenie nie są przestraszony wobec narrator ty, " grzech jest pewien tytan pracy"!

Jeśli masz ten umysł od Chrystus, ty musi pomyśleć podobny jego. On wykonane pewien UWIDOCZNIĆ od TEN NIEWIDZIALNY DIABŁY OTWARCIE i triumfował przez im w ten przebieg! Jeśli ty zaprzeczyć ten obowiązek jego praca, on wola zaprzeczyć ty Tu są nie tchórz żołnierze w ten armia od ten Lord, oprócz tam jesteście niektórzy przestraszony i onieśmielony Chrześcijański niemowlęta u ziemia! Dawać mi Jozue! Uwidocznić mi Wciągać na listę!  Oni nie byliśmy przestraszony od ten ŻOŁNIERZ AMERYKAŃSKI-mrówki! Ani jeden jesteście my przestraszony od " karzełek" demony! tak Jesteś czytanie poprawnie! Diabły jesteście BARDZO " krótki"! (ten jest jak pewien człowiek kulisy mieć pewien legia od im pokrycie jego podobny pszczoły u pewien ul). Tak znowu wobec twój myśli! Ty wziąć twój NAJGORSZY WRÓG wobec łóżko rezygnować ty każdy noc! Twój najgorszy wróg jest nie twój " z- małżonek", rozwodnicy!

Łukęcin 1734:. JA narrator ty, w tym, że noc tam muszą byćdwa mężczyźni w jeden łóżko; ten jeden muszą być wziąć, i inny muszą być zostawiać. 35. Dwa kobiety muszą być mielenie razem; ten jeden muszą być wziąć, i inny zostawiać. 36. Dwa mężczyźni muszą być w dziedzinie; ten jeden muszą być wziąć, i inny zostawiać. (podczas Trędowaty umarł, on był wziąć wobec Niebo i jego demony ( bogaty mężczyźni) byliśmy zostawiać)! Może być ty rozumieć Jezus słowa dużo polepszyć teraz!

My zajmujący się produkcją konserw dostać z ten Egipcjanin- styl zobowiązanie przy zaprzeczenie.Co dobry nie wymaga ono czynić an struś wobec wetknąć jego głowa w ten piasek ponieważ pewien lew jest nadchodzący? Ten lew mają być bicie jego uderzać! Co dobra wola ono czy wobec zaprzeczyć ten obowiązek od Jezus praca? Jezus wola zaprzeczyć ty, i diabły mają być bicie ich jagnię uderzać ( ty)!

Joel 310: Jednostka terytorialna na południu Stanów Zjednoczonych twój lemiesz w szpady i twój pruninghooks w włócznie: puszczać ten słaby powiedzieć, JA jestem silny.

Izajasz 521: Zbudzić, zbudzić;nakładać twój siła, O Syjonista; nakładać twój piękny szaty, O Jerozolima, ten święty wielkie miasto: pod kątem odtąd tam muszą dosyć przyjść w ciebie ten nie obrzezany i ten nieczysty 2 Potrząsać ty sam z kurz; powstawać, i siadać, O Jerozolima: luźny ty sam z wstęga od twój szyja, O pojmany córka od Syjonista.

JA pomyśleć ono był Szekspirowski, który pisał tych słowa, " tchórze umierać wiele razy przed ich śmierci. Ten dzielny nigdy mieć smak śmierć oprócz skoro". I Jezus powiedziany, " puszczać zmarli pogrzebać zmarłego ich zmarły". To jest możliwy zostać obowiązek od"ten noc od ten żyjący zmarły" przy chodzić w ciemność. Jeśli masz zdradzonyJezus praca od wystawiający diabływ ten miniony, just czynić nie czynić ono znowu. Czyli wywołany re Pentium albo re myślący Cud nie Chrześcijanie dużo od ty WCIĄŻ musi być urodzonym znowuna świetle przy Światło!

DOBRY Nowiny, Inc.