Naprawiony od ten Naruszenie

Izajasz 5812:. I oni ów muszą być od ciebie muszą budować ten stary pustynny miejsca: ty łupek ilasty podnosić w górze ten podstawy od dużo pokolenia; i ty łupek ilasty być wywołany, Ten naprawiony od ten naruszenie, Ten odnawiać zapas towarów od ścieżki wobec mieszkać w.

Mamy dyskutował w świeży poczty co Jezus, Piotr i Paweł oznaczony przy"ten pisma święte". Ten był ten cały tom- zapis od poświęcony pisma tak jak jest istniał w ich dzień. Tu był nie Nowy Testament i " ten pisma święte" jesteście ściśle Stary Testament. My uczony ów pewien naruszenie był wykonane w ten Wyraz- tom zapis a propos opętany Katolik Kościół od Rzym wobec ten wpływ od Babilon i ten Smok. Oni krajać na zewnątrz dużo pisma ów byliśmy przyjęty równie " poświęcony pisma" przy Jezus i ten Żydzi jego dzień. Oni naklejona etykietka im równie (1) apokryficzny, i (2) pseudepigrapha. Tych pisma stał się wiedział równie " nie- kanoniczny" albo nie- Smok uznany.

Skoro Jezus jest całe tom zapis od ten Wyraz ustalony wobec człowiek równie pewien zapis przez na zewnątrz dużo pokolenia, diabły wykonane pewien ziewanie dziura w jego " ciało".

Psalm 406:. Ofiara i subskrypcja akcji ty didst nie życzyć sobie; mój kłosy pośpiech ty otwarty spalił się subskrypcja akcji i grzech subskrypcja akcji pośpiech ty nie wymagany. 7. Wtedy powiedziany Ja, Oto!,JA przyjść: w ten tom od biblia to jest pisemny od mi, 8. JA radować wobec czynić twój wola, O mój Bóg: tak, twój law jest rezygnować mój serce. 9. Mam wygłaszał prawość w ten wielki zebranie: oto!, Mam nie powstrzymujący mój wargi, O Lord, ty znający się. 10. Mam nie ukrywał się twój prawość rezygnować mój serce; Mam osoba składająca deklarację twój wierność i twój zbawienie Mam nie ukryty twój lovingkindness i twój rzeczywistość z wielki zebranie.

Typowy Anglik 11:. Na początku był ten Wyraz, i ten Wyraz był rezygnować Bóg, i ten Wyraz był Bóg. 2. Ten sam był na początku rezygnować Bóg. 14. Iten Wyraz był wykonane ciało, i mieszkał pośród nam, (i my widziany jego sława, ten sława równie od ten tylko urodził od ten Ojciec) zarozumiały wdzięk i rzeczywistość.

Psalm 1382:. JA wola kult ku twój święty świątynia, i wychwalać twój wymienić pod kątem twój lovingkindness i pod kątem twój rzeczywistość: pod kątemty pośpiech powiększony twój wyraz przede wszystkim twój wymienić.

Diabły byliśmy przekraczająco pragnący czegoś i mietlica u uwalniający ludzkość od ten obecność od ten Wyraz w wszelki i wszystko formy. Tak oni zabity Jezus i zdziesiątkowany " ten Książka" przy przy pomocy ten pojazd wywołany ten Kościół katolicki.

Izajasz 308.Now: iść, pisać ono przed im w pewien stół, i skrypt dłużny ono w pewien książka, rzeczywiście maj być pod kątem ten czas wobec przyjść na zawsze i kiedykolwiek: 9. Ów to jest buntowniczy społeczeństwo, kłamliwy dzieci ( demony, Typowy Anglik 844:), dzieci ów wola nie słyszeć ten law od ten Lord: 10. Który mówić do ten widzowie, Zobaczyć nie; i do prorocy, Przepowiadać nie do nam prawy rzeczy, mówić do nam gładki rzeczy, przepowiadać oszustwa: 11. Dostać ty z ten droga, uruchomić na bok z ten ścieżka, przyczynowy ten Święty Jednej z Izrael (Jezus, ten Wyraz) wobec zaprzestać z przed nam. 12. Dlaczego tak saith ten Święty Jednej z Izrael, Ponieważ wy wysłać ten wyraz, i wielka aglomeracja przedsiębiorstw w ucisk i przewrotność, i pobyt na tym: 13. Więc ten niesprawiedliwość muszą być dla ciebie równie pewien naruszenie gotowy wobec stać się płatnym, puchnięcie na zewnątrz w pewien wysoki ściana, kogo łamanie się kometa nagle przy an natychmiastowy.

Ten Katolik Rada od Miły w średniowiecze zrobił ten najliczniejszy szkoda spowodowana przez dubbingować ten obnażony " pisma święte" Jezus powiedział nam wobec zrewidować i wobec przeczytać " nie- kanonizowany" (smok uznany).

W ten otwór oni wykonane, diabły podniesiony ten " w części" pisma od ten uczniowie wobec ich przyjaciele i kościoły do wypoziomować od władza Bóg zrobił nie zarządzać. Oni stał się ten Nowy Testament. Wysłać to żeBóg zrobił nie pochodzić tych literatura równie kierować dyktanda do pisarz równie On zrobił pod kątem ten Stary Testament law i ten prorocy, ten Smok wpływał Kościół katolicki " kanonizowany" im i naklejona etykietka im równie " ten pisma święte" także Tylko ten bardzo Słowa ów poszedł dalej z ten otwór od Bóg mogą być wywołany "rzeczywistość", oprócz ten Smok uprzywilejowany tych " w- obowiązek" pisma raczej niż ten liczniejszy potężny Słowa oni uwalniać. Także zawarty w ten Nowy Testament zestaw jesteście ten cztery ewangelie który nawiązywać kontakt ten Słowa i praca od Jezus. ewangelie jesteście ten osobisty świadek od ten uczniowie, nie Bóg! Czynności 18:, 22-26. Ono powinien być spiczasty na zewnątrz ów ich wspomnienia od wypadki w Jezus praca zrobił nie zawsze zgodzić się równie czas poszedł niebawem ich pamięci zepsuty a propos czas ów który kulisy pisać zanotowany ich memoires. Niektórzy mieć spiczasty na zewnątrz " niekonsekwencja" w ten ewangelie. Ono musi także być spiczasty na zewnątrz ów wszystko ten pisma od ten uczniowie zrobił nie zrobić ten stopień. Niektórzy od im ów byliśmy trzymał przy ten wcześniej kościół spotkał ten Katolik siekiera także. Pośród tych jesteście Ten Epistoła od Barnakla i ten Pastuch od Hermas.

A propos czas nasz pokolenie przybyły naprzód, byliśmy urodzony w pewien pułapka już umieszczać u pewien skaza Wyraz- zapis prowadził i rata przy Rzymski Katolicy i ich diabły Enoch skrypt dłużny w jego świadectwo ów mężczyźni byłby czynić wielki obelżywy wobec jego słowa, gdyby nie to żeBóg byłby odnawiać zapas towarów im w ten kończyć.

Enoch 104: I teraz JA uwidocznić do ty ów światło i ciemność, 9 dzień i noc, zobaczyć wszystko twój grzechy. Być nie bezbożny w twój kiery, i leżeć nie i zmienić nie ten słowa od uprightness, ani koszt rezygnować kłamliwy ten słowa od ten Święty Wielki Jeden, ani brać pod uwagę twój 10 idole; mimo twój kłamliwy i wszystko twój bezbożność wydawać nie w prawość oprócz w wielki grzech. I teraz JA znać ten tajemnica, ówgrzesznicy wola zmienić i psuć ten słowa od prawość w dużo drogi, i wola mówić zły słowa, i leżeć, i zwyczaje handlowe wielki oszustwa, i pisać książki dotyczace 11 ich słowa. Oprócz podczas oni zapisać prawdziwie brednie słowa w ich języki, i czynić nie zmieniać albo mini powinienem z mój słowa oprócz pisać im wszystko w dół prawdziwie wszystko ów JA pierwszy poświadczony 12 dotyczace im. Wtedy,JA znać inny tajemnica, ów książki mają być ustalony do sprawiedliwy i ten 13 mądry stać się pewien przyczynowy od radość i uprightness i dużo mądrość. I do nich muszą ten książki otrzymać, i oni muszą wierzyć w im i sprawiać przyjemność przez im, a następnie muszą wszystko ten sprawiedliwy który mieć nauczony stamtąd wszystko ten ścieżki od uprightness być wynagradzać.'

Ten Dawno minione czasy Odbudowa i Naprawiający ten Naruszenie

Czas dawno minione czasy odbudowa jest więcej niż odtworzony tak- wywołany " zgubiony" plemiona od Izrael i przebudowa od ten świątynia. Ten czas ten budynek nie jest rezygnować kamienie pewien mason puszka metalowa krajać, oprócz rezygnować rzeczywisty duchowy " żywy kamienie", ludzki istoty. Mimo wszystko ludzie jesteście ten RZECZYWISTY świątynia od Bóg (1 Koryntianie 619:), nie człowiek- wykonane kościoły i synagogi. Ten Wyraz- tom zapis, albo ten CIAŁO od Chrystus w wyraz- wchodzą w skład jest także zostać odnawiać zapas towarów. Teraz JA wola uwidocznić ty prawdziwie ów Izajasz 5812: mówi od naprawiający ten Wyraz- zapis.

Jezus jest ten Wyraz- Założenie

Izajasz 2814: Dlaczego słyszeć Słowo Boże ten Lord, wy pogardliwy mężczyźni, ów reguła ten społeczeństwo (slavemaster diabły) który jest w Jerozolima. 15 Ponieważ wy mieć powiedziany, Mamy wykonane pewien konwencja rezygnować śmierć, i rezygnować piekło jesteście my przy zgoda; podczas ten przepełniony bicz muszą doznawać, ono muszą nie przyjść do nam: pod kątem mamy wykonane lies nasz schronienie, i wobec fałsz mieć my ukrywał się sami: Więc tak saith ten Lord Bóg, Zobaczyć,JA kłaść w Syjonista pod kątem pewien założenie pewien kamień, pewien wypróbowany kamień, pewien drogocenny kąt kamień, pewien pewny założenie: on ów wierzący muszą nie zrobić pośpiech. 17 Judgment także wola JA kłaść do specjalność, i prawość do śliwka: i ten grad muszą zamiatać daleko ten schronienie od lies, i ten wody muszą przelać ten ukrywanie się miejsce Itwój konwencja rezygnować śmierć muszą być anulować, i twój zgoda rezygnować piekło muszą nie stoisko; podczas ten przepełniony bicz muszą doznawać, wtedy wy muszą być stąpał w dół przy ono.

<ten rezultat od Jezus praca jest PEWNY I Stały! Wszystko ludzki konwencje rezygnować śmierć muszą być DISANULLED! <wszystko ludzki porozumienia rezygnowaćpiekło- zapalić doktryny pod kątem człowiek muszą nie stoisko!>

Mateusz 174: Wtedy odpowiedziałem Piotr, i powiedziany do Jezus, Pozować na wielkiego pana, jest dobry pod kątem nam zostać tutaj: jeśli ty więdnąć, puszczać nam zrobić tutaj trzy tabernakulum; jeden pod kątem ciebie, i jeden pod kątem Zwiać, i jeden pod kątem Elias. 5 Chwila on jeszcze mówił, zobaczyć, pewien jasny obłok ocieniony im: i zobaczyćpewien wyrażać z ten obłok, który powiedziany, To jest mój kochany Syn, w kto JA jestem dobrze uradowany; słyszeć wy jego. 6 I podczas ten uczniowie słyszał ono, oni futro u ich stawić czoło, i byliśmy rana przestraszony.

Mateusz 724: Więcktokolwiek słuchacz tych mówienia od mój, i doeth im, JA wola upodabniać jego do mędrek człowiek, który zbudowany jego dom na pewien skała: 25 I ten deszcz zjechał, i ten powodzie przybyły, i ten wiatry rozkwitł, i jednostka terytorialna na południu Stanów Zjednoczonych na ów dom; i ono futro nie: pod kątemono był założony na pewien skała. 26 I każdy jeden ów słuchacz tych mówienia od mój, i doeth im nie, muszą być porównywany do pewien głupi człowiek, który zbudowany jego dom na ten piasek: 27 I ten deszcz zjechał, i ten powodzie przybyły, i ten wiatry rozkwitł, i jednostka terytorialna na południu Stanów Zjednoczonych na ów dom; i ono futro: i wielki był ten stać się płatnym jego.

1 Koryntianie 311: Pod kątem inny założenie puszka metalowa nie człowiek kłaść niż czyli położony, który jest Jezus Chrystus. 12 Teraz jeśli wszelki człowiek budować na ten założenie złoto, srebro, drogocenny kamienie, lasek, siano, ścierń; Każdy prawdziwy mężczyzna praca muszą być wykonane oczywisty pod kątem ten dzień muszą osoba składająca deklarację ono, ponieważ ono muszą być odsłonięty przy zapalić; i ten zapalić muszą próbować każdy prawdziwy mężczyzna praca od co gatunek to jest. 14 Jeśli wszelki prawdziwy mężczyzna praca przestrzegać który on hath zbudowany w wyniku czego, on muszą otrzymywać pewien wynagrodzenie. 15 Jeśli wszelki prawdziwy mężczyzna praca muszą być spalony, on muszą cierpieć strata: oprócz on się muszą być uratowany; jeszcze tak żeby przy zapalić. (niektórzy afisze czynić nie potrzeba ich słowa przebadany przy zapalić, oprócz ono wola zdarzyć się wszelki droga z dwa źródła. (1) Smoki wola uderzenie zapalić u ono przez ich ludzki mikrofony i (2) ten Refinansować wola pochodnia ono wobec usunąć wszelki odpadki i korozja)

Czynności 410: Być ono wiedział do ty wszystko, i wobec wszystko ludzie od Izrael, ów przyten wymienić od Jezus Chrystus od Nazareth, kto wy umęczony, kto Bóg podniesiony z zmarły, wyrównywać przy jego doth ten człowiek stoisko tutaj przed ty cały. 11 Tenjest ten kamień który był umieszczać przy zero od ty budowniczowie, który jest zostać ten głowa od ten kąt. 12 Ani jeden czy jest zbawienie w wszelki inny: pod kątem tam jest nikt inny wymienić wobec niebo ustalony pośród mężczyźni, za pomocą którego my musi być uratowany.

W ten DOBRY NowinyOjciec ma " naprawiony ten Wyraz- naruszenie" i " odnawiać zapas towarów ono równie ścieżki wobec mieszkać in."

Psalm 119101: Mam powstrzymujący mój stopy z każdy zły droga, ów JA mogą utrzymywać twój wyraz. 102 Mam nie miniony z twój judgments: pod kątem ty pośpiech uczył mi 103 Jak słodki jesteście twój słowa do mój smak! tak, słodszy niż miód wobec mój otwór! 104 Przez twój przepisy JA dostać zgoda: więc JA nienawidzić każdy fałszywy droga. 105 Zakonnica. Twój wyraz jest pewien lampa do mój stopy, i pewien światło do mój ścieżka.

Enoch 104: JA znać inny tajemnica, ów książki mają być ustalony do sprawiedliwy i ten 13 mądry stać się pewien przyczynowy od radość i uprightness i dużo mądrość. I do nich muszą ten książki otrzymać, i oni muszą wierzyć w im i sprawiać przyjemność przez im, a następnie muszą wszystko ten sprawiedliwy który mieć nauczony stamtądwszystko ten ścieżki od uprightness być wynagradzać.'

Podczas otóż ten światło Bóg oczekuje TY wobec chód w ono. Ignorancja jest nie dłuższy an wytłumaczenie pod kątem ty czytniki. Masz był zawiadomiony. Co jeśli niektórzy od twój pączkowanie sprzeciwiać się czemuś twój czytanie od ten odnawiać zapas towarów tom?

Typowy Anglik 644: Jak puszka metalowa wy wierzyć, który otrzymywać honor jednej z inny, i szukać nie ten honor ów kometa z Bóg tylko?

Zapominać człowiek- miły i patrząc pod kątem ludzki zezwolenie i zgoda z twój wąż- schwytany koledzy który wciąż pozdrawiać Rzym. Nie zmniejszanie fiołek puszka metalowa służyć równie hajduk w ten armia od ten Lord. Puszczać wszystko tchórze kontynuować ukrywanie się wobec twój materac. Jesteście tam wszelki Jozue i Wciągać na listę typy tutaj? Wtedy iść do nasz Biblioteka i odkryć co masz chybił. http:/www.goodnewsinc.net/refs.html. Możesz znaleźć ten sam książki online przy:

http:/wesley.nnu.edu/noncanon/

http:/www.aggreen.net/Biblia/noncanon.html

http:/www.pseudepigrapha.com/

Nie martw się około co społeczeństwo wola powiedzieć jeśli ty " używać" tych pisma. Ojciec chce ty stać się " używać"-ery z im i zyskiwać ten " zainteresowanie" od czytniki który wola zobaczyć twój słowa! Niektórzy od ów książki jesteście zdrowy " pisma święte" Jezus powiedziany wobec " zrewidować"! To jest mój spodziewać się ów będziesz uznawać ten odnawiać zapas towarów prace w ten poprzedni wyłomy. Oni są"podstawy od dużo pokolenia". Tak współpracownik ty Bóg!

DOBRY Nowiny, Inc.