GOD'S Wola


Żywa pagina: Mateusz 610: Twój królestwo przyjść. Twój mają być sporządzony w ziemia rzeczywiście[] w niebo. Typowy Anglik 638: Pod kątem JA przybyły w dół z niebo, nie wobec czynić mój własny wola, oprócz ten wola od jego ów wysłał mi.

wola 1 (wl¹) n. 1.a. Ten umysłowy faculty przy który jeden umyślnie wybory albo decyduje na pewien postępowanie; wola. b. Ten ustawa od wykonujący ten wola. 2.a. Staranny celowość; postanowienie. b. Jaźń- władza; jaźń- dyscyplina. 3. PEWIEN życzyć sobie, zamierzać, albo postanowienie, specjalnie od jeden w władza. 4. Rozważać zamiar albo życzyć. 5. Wolny uznanie; nachylenie albo przyjemność. 6. Spekulant grający na zniżkę albo stosunek do ku drudzy; skłonność. 7.a. PEWIEN zapisy termin rozliczenia od jak osoba życzy sobie jego albo jej mienie do sprzedania za śmierć. b. PEWIEN zapisy wykonany udokumentować zawieranie ten termin rozliczenia. --wola v. wola, chętny·, pragnie. --tr. 1. Wobec decydować u; wybierać. 2. Wobec tęsknić za; życzyć sobie. 3. Wobec dekret, nakaz, albo klasa. 4. Wobec uchwalać rezygnować pewien pełen siły wola; ustalić. 5. Wobec skłonić albo próbować wobec skłonić po prostu siłą od wola. 6. Wobec przyznawać w pewien zapisy wola; zapisać w testamencie. --intr. 1. Wobec wykonywać ten wola. 2. Wobec zrobić pewien wybórpattern; wybierać. --specjalny język dowolnie. Tak samo albo podczas jeden życzy sobie.

wola 2 (wl¹) aux.v. Miniony czas byłby (w'd). 1. Używany do wskazywać prosty przyszłość. 2. Używany do wskazywać prawdopodobieństwo albo pewność. 3. Używany do wskazywać zgoda. 4. Używany do wskazywać żądanie albo rozkazywać. 5. Używany do wskazywać zamiar. 6. Używany do wskazywać podlegający ocleniu albo zwykły aktydion. 7. Używany do wskazywać uprawnienie albo zdolność. 8. Używany do wskazywać prawdopodobieństwo albo oczekiwanie. --tr. & intr. Wobec życzyć; życzyć sobie. Ten Amerykanin Dziedzictwo Słownik


PEWIEN Wola jest pewien udokumentować który dyktuje co powinien mieć to z głowy one's mienie za on dzień równie w nasz definicja od " wola" z Amerykanin Dziedzictwo Słownik. Może być przyjść równie pewien zaskoczyć dla ciebie oprócz Bóg zostawiać pewien Wola pod kątem nam i wszystko Jego mienie. Bóg jest ten Wierzyciel i ten Posiadacz coś takiego który zawierać rodzaj ludzki, ten ziemia, i ten potęgi od ciemność trwający używany równie " narzędzia" w ten przebieg od wychowywanie Jego dzieci. Ono byłby także być jarmark wobec zapytać, " jak puszka metalowa Bóg zostawiać pewien Wola podczas On jest NIEŚMIERTELNY ŻYCIE i zajmujący się produkcją konserw możliwie umierać"? To jest gdzie Jezus przybyły w. Jezus był urodzony równie pewien symbol od ten Ojciec. On przybyły w Jego wymienić i w Jego sława równie pewien spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi- Role aktor, albo zastępca. Przyszedł do siebieCzynić God's wola. Jezus był także pewien JUDGE.

Typowy Anglik 826: Mam dużo rzeczy wobec powiedzieć i wobec judge od ty: oprócz on ów wysłał mi jest prawdziwy; i JA zwrócić się ten świat ów rzeczy który Mam słyszał od jego.

Typowy Anglik 939: I Jezus powiedziany,Pod kątem judgment JA jestem przyjść w ten świat, ów oni który zobaczyć nie mogą zobaczyć; i ów oni który zobaczyć mogą być wykonane ślepy.

Typowy Anglik 530: JA puszka metalowa od mój własny jaźń czynić nic: równie JA słyszeć, JA judge: i mój judgment jest just; ponieważ JA szukać nie mój własny wola, oprócz ten wola od ten Ojciec który hath wysłał mi.

My znać ów ten ziemia jest ten " zewnętrzny kurtaż" od ten świątynia w ten wzór od Zwiać.

Masowe wędrowanie 279: I ty łupek ilasty zrobić ten kurtaż od ten tabernakulum: pod kątem ten na południe strona południowy tam muszą byćwieszania pod kątem ten kurtaż od czysty zwinięty płótno od an sto przedramiona długi pod kątem jeden strona:

Ezechiasz 4621: Wtedy on przyniósł mi naprzód w tenzupełny kurtaż, i spowodowany mi wobec wydać a propos cztery kąt od ten kurtaż; i, zobaczyć, w każdy kąt od ten kurtaż [ tu był] pewien kurtaż.

Izajasz 4022: To jest on ów siedzący na ten krąg od ten ziemia, i ten mieszkańcy tego jesteście równie koniki polne; ów napięty na zewnątrz ten niebiosa równie pewien zasłona, i rozpiętość cen im na zewnątrz równie pewien namiot wobec mieszkać w: ( Ten odsyła wobec Zwiać tabernakulum który był pewien " namiot" posiadanie pewien kurtaż od " kurtyny").

Judges i kurtaż mieć ten władza i władza zrealizować pewien wola za ten śmierć od ten przedmioty właściciel. Ten ukrzyżowanie i śmierć od Jezus w ten " zewnętrzny kurtaż" wykonaneGod's Wola obydwaj zapisy i wykonywalny. Możesz zapytać, " gdzie jest ten udokumentować"? Skoro obydwaj ten Najwyższy JUDGE i Judge Jezus jesteście Słowo Boże, pisarz zebrany żywioły od ten WOLA równie WYRAZ- zagadka części rozrzucony w ten pisma od ten mężczyźni od Bóg w różny pokolenia.

Izajasz 289: Kto muszą on uczyć wiedza? i kto muszą on zrobić wobec rozumieć doktryna? im ów jesteście odstawiał od piersi z mleko, i ciągnąć z piersi. 10 Pod kątem przepis musi być na przepis, przepis na przepis; specjalność na specjalność, specjalność na specjalność; tutaj nieco, i tam nieco:

dziś w ten czas OD TEN KOŃCZYĆ ten Judge i Niebiański Kurtaż jesteście uradowany wobec uwidocznić ten dla ciebie czytniki od ten " dobry Nowiny" i do członki od ten Niebiański Jury który pilnować tych dojście. Puszczać nam patrzeć na God's Wola i egzaminować co ono nawiązywać kontakt pod kątem człowiek, ten ziemia, i ten królestwo od ciemność.


GOD'S WOLA pod kątem Człowiek


Mateusz 610: Twój królestwo przyjść. Twój wola być zrujnowanym w ziemia, rzeczywiście w niebo.

Mateusz 1811: Pod kątem Syn Człowieczy jest ocknąć się uratować ów który był zgubiony. 12 Jak pomyśleć wy? jeśli pewien człowiek mieć an sto owca, i jednej z im być poszedł zabłąkany, doth on nie zostawiać ten dziewięćdziesiąt i dziewięć, i Goethe w ten góry, i poszukujący ów który jest poszedł zabłąkany? 13 I w takim wypadku być ów on znaleźć ono, zaprawdę powiadam wam, on sprawiać przyjemność liczniejszy od ów owca, niż od ten dziewięćdziesiąt i dziewięć który poszedł nie zabłąkany. 14 Pomimo tegoto jest nie ten wola od twój Ojciec który jest w niebo,ów jednej z tych mały ci powinien łatwo psujący się.

Izraelici 26: Oprócz jeden w niejaki miejsce poświadczony, powiedzenie, Co jest człowiek, ów ty sztuka uważający od jego? albo Syn Człowieczy, ów ty odwiedzony jego? 7 Ty wykonane jego nieco zniżyć niż ten anioły; ty ukoronowany jego rezygnować sława i honor, i didst umieszczać jego przez wszechświat twój dłoń: Pod kątem obydwaj on ów uświęcony i ci którzy jesteście uświęcony jesteście wszystko od jeden: pod kątem który przyczynowy on jest nie zawstydzony wobec zawołać im bracia, 14 Forasmuch wtedy równie ten dzieci jesteście uczestnicy od natura ludzka, on także się tak samo brał obowiązek tego samego wieku; ów przez śmierć on mogą zniszczyć jego ów miał ten władza od śmierć, czyli, do licha;

Ezechiasz 3431: I wy mój stado, ten stado mojego pasza, jesteście mężczyźni, i JA jestem twój Bóg, saith ten Lord Bóg.

Łukęcin 1232: Strach niemało, stado; pod kątem to jest twój Ojciec dobry przyjemność wobec dawać ty ten królestwo.

Izajasz 469: Zapamiętać ten poprzedni rzeczy od stary: pod kątem JA jestem Bóg, i tu jest nikt inaczej; JA jestem Bóg, i tu jest nikt podobny mi, 10 Osoba składająca deklarację ten kończyć od początku, i z stary czasy ten rzeczy ów nie są jeszcze sporządzony, powiedzenie, Mój rada muszą stoisko, i JA Wola czynić brednie przyjemność:

Efezjanie 19: Posiadanie wykonane wiedział do nam ten tajemnica odJEGO Wola, zgodnie z jego dobry przyjemność który on hath zamierzał w się: 10 Ów w ten zwolnienie od ten pełność od czasy on mogą zbierać razem w jeden wszystko rzeczy w Chrystus, obydwaj który jesteście w niebo, i który jesteście u ziemia; wyrównywać w jego: 11 W kto także mamy otrzymany an podatek od spadków, trwający predestynowany zgodnie z ten zamierzać od jego który pracował wszystko rzeczy za ten rada odJego własnyWola:

1 Trawa 23: Pod kątem to jest dobry i nadający się do przyjęcia w ten wzrok odBóg nasz Zbawiciel; 4 KtóryWOLA mieć wszystko mężczyźni zostać uratowany, i wobec przyjść do ten wiedza od ten rzeczywistość. 5 Pod kątem tu jest jeden Bóg, i jeden pośrednik pomiędzy Bóg i mężczyźni, ten człowiek Chrystus Jezus; 6 Który dał siępewien okup mimo, zostać poświadczony w należny czas. dziękuję(,Jezus! Oh, won't ty wychwalać jego wymienić!!?)

wąż 1314: JA wola okup im z władza od ten grób; JA wola wykupić im z śmierć: O śmierć, JA mają być twój plagi; O grób, JA mają być twój zniszczenie: żal muszą być ukrywał się z mój binokle.

Izajasz 548: W nieco gniew JA ukrywał się mój stawić czoło z ciebie pod kątem pewien chwila; oprócz rezygnować wiecznotrwały uprzejmośćwola Mam miłosierdzie u ciebie, saith ten Lord twój Wybawca. 9 Pod kątem to jest równie ten wody od Rekin do mi: pod kątem równie Mam szpada ów ten wody od Rekin powinien dosyć przechodzić ten ziemia; tak mieć JA szpada ówJA byłby nie być gniewny rezygnować ciebie, ani wymówka ciebie. 10 Pod kątem ten góry muszą wyruszać, i ten wzgórza być wyjęty; oprócz mój uprzejmość muszą nie odstępować od ciebie, ani jeden muszą ten konwencja mojego pokój być wyjęty, saith ten Lord ów hath miłosierdzie u ciebie.

Księga Eklezjasty 127: Wtedy muszą ten kurz powrót do ziemia jak to było: i ten duch muszą powrót do Bóg który dał ono.

odkrycie 69: I podczas on miał otwarty ten piąty pieczętować, JA piłować wobec ten ołtarz ten dusze od im ów byliśmy zbijał pod kątem Słowo Boże, i pod kątem ten świadectwo który oni trzymał: 10 I oni płaczący rezygnować pewien głośny wyrażać, powiedzenie, Jak długi, O Lord, święty i prawdziwy, dost ty nie judge i pomścić nasz krew na nich ów rozwodzić się nad ten ziemia? 11 I biały okrada byliśmy ustalony do każdy z nich; i ono był powiedziany do im, ów oni powinien odnawiać zapas towarów jeszcze pod kątem nieco pora, do ich fellowservants także i ich bracia, ów powinien być zabity tak jak jest [ byliśmy], powinien być spełniony. oni są(żywy i rozmowa)!

Łukęcin 2037: Teraz kiedy zmarli jesteście podniesiony, wyrównywać Zwiać pokazywał przy ten krzak, podczas on wywołany ten Lord ten Bóg od Abraham, i ten Bóg od Isaac, i ten Bóg od Jacob. 38 Pod kątem on jest nie jeden Bóg od zmarli, oprócz od ten żyjący: pod kątemwszystko żyć do jego. ... 35 Oprócz oni który muszą być uważać wart uzyskać ów świat, i ten zmartwychwstanie z zmarły, ani jeden żenić się, ani jesteście ustalony w małżeństwo: 36 Ani jeden puszka metalowa oni umierać wszelki liczniejszy: pod kątem oni są równy do ten anioły; i jesteście ten dzieci od Bóg,trwający ten dzieci od ten zmartwychwstanie. zmartwychwstanie( jest ten " dzienny ofiara" wobec ten law).

Książki od Adam i Wigilia xliii. (R. H. Szarlatan) 1 I Michał przybyły i uczył Seth jak wobec opłacony z góry Wigilia pod kątem pogrzebanie. I tam przybyły trzy anioły i oni pogrzebany jej ( ciało) gdzie Czysta woda 2 ciało był i Abel's. I następnie Michał mówił wobec Seth i saith: 'Lay na zewnątrz w ten mądry każdy ów sejm do terminu płatności ten dzień od ten Zmartwychwstanie 3 I za dawanie jego ten reguła; on saith do niego: 'Mourn nie za sześć czasy, oprócz od siódmy dzień, odnawiać zapas towarów i sprawiać przyjemność u ono, ponieważ u ów bardzo dzień; Bóg sprawiać przyjemność tak i my anioły także rezygnować ten sprawiedliwy dusza, który hath 4 miniony daleko z ziemia Jezus( potwierdza ten w ten przypowieść poniżej).

Łukęcin 1520: I on powstawać, i przybyły wobec jego ojciec. Oprócz podczas on był jeszcze pewien wielki droga od, jego ojciec piłować jego, i miał współczucie, i biegł, i futro u jego szyja, i całowany jego. 21 I ten syn powiedziany do jego, Ojciec, Mam zgrzeszony w stosunku do niebo i w twój wzrok, i jestem dosyć wart adresat zgłosi się po odbiór twój syn. 22 Oprócz ten ojciec powiedziany wobec jego służba domowa, Przynosić naprzód ten najwyższa oferowana cena szata, i wyrażać [ ono] u jego; i wyrażać pewien ring u jego dłoń, i buty u [ jego] stopy: 23 I przynosić tu ten tłuszczowy cielę i zabić [ ono]; i puszczać nam jeść, i być wesoły: 24 Pod kątem tenmój syn był zmarły, i jest żywy znowu; on był zgubiony, i jest ufundować. I oni zaczął się zostać wesoły. ten( syn rzeczywiście umarł " zgubiony" w ten cmentarz zmysł od trwający " zgubiony", oprócz równie pewien owca on był " ciągnąć" odpowiednio do Niebo zostać powitał a propos Ojciec!)

Efezjanie 27: Ów w ten wieki wobec przyjść on mogą pokazywać ten niezmierzony bogactwo jego wdzięk w jego uprzejmość ku nam przez Chrystus Jezus. 8 Pod kątemprzy wdzięk jesteście wy uratowany przez wiara; [Jezus własny wiara] i ówniepełnoletni wy: to jest ten podatek od darowizn od Bóg: 9 Niepełnoletni prace, żeby nie wszelki człowiek powinien chwalić się.

rzymski 818: Pod kątem JA policzyć ów ten cierpienia od ten obecny czas nie są wart zostać towarzystwa rezygnować ten sława który muszą być odsłonięty w użyciu. 19 Pod kątem ten zadatek oczekiwanie od trunek będzie czekać pod kątem ten manifestacja od ten synowie od Bóg. 20 Pod kątem trunek był wykonane podległy wobec próżność, nie chętny, oprócz z powodu jego który hath poddane ten sam w spodziewać się, 21 Ponieważ trunek sam także muszą być dostarczony z zobowiązanie od zepsucie w ten sławny wolność od ten dzieci od Bóg. 22 Pod kątem my znać ów całe utworzenie jęczał i bóle porodowe w ból razem dotychczas.

2 Koryntianie 51: Pod kątem my znać ów jeśli nasz ziemski dom od ten tabernakulum byliśmy rozpuszczał, mamy pewien budynek od Bóg, an dom nie wykonane rezygnować dłoń, wieczny w ten niebiosa. 2 Pod kątem w ten my jęczeć, zadatek pragnienie zostać kupiec handlujący tekstyliami na rezygnować nasz dom który jest z niebo: ... 6 Więc jesteśmy zawsze zaufany człowiek, znając ów, podczas gdy jesteśmy przy ognisko domowe w ten ciało, jesteśmy nieobecny z Lord: 7 (pod kątem my chód przy wiara, nie z widzenia:) 8 Jesteśmy zaufany człowiek, Słuchaj, i chętny raczej zostaćnieobecny z ciało, i zostać obecny rezygnować ten Lord.

Łukęcin 951: I ono przybyły wobec wydać, podczas ten czas był przyjść ów on powinien być otrzymywać w górze, on mocno umieszczać jego stawić czoło wobec iść do Jerozolima, 52 i wysłał posłańcy przed jego stawić czoło: i oni poszedł, i wchodzić w pewien wieś od ten Samarytanie, wobec zrobić gotowy pod kątem jego. 53 I oni zrobił nie otrzymywać jego, ponieważ jego stawić czoło był jak gdyby on byłby iść do Jerozolima. 54 I podczas jego uczniowie Jakub i Typowy Anglik piłować ten, powiedzieli, Lord, więdnąć ty ów my rozkazywać zapalić wobec obniżać się z niebo i konsumować im, właśnie gdy Elias zrobił? 55 Oprócz on uruchomić, i upomniany im, i powiedziany, Wy znać nie co sposób od duch wy jesteście od. 56 Pod kątem Syn Człowieczy nie jest ocknąć się zniszczyć men's żyje, oprócz wobec uratować im. I oni poszedł wobec inny wieś. to jest( nie twój Ojciec wola wobec wściec się Jego dzieci w ten jezioro od zapalić rezygnować diabły chociażby nawet oni odrzucić jego równie zilustrowany w ten przykład).

Izajasz 5716: Pod kątemJA wola nie nawiązywać kontakt na zawsze, ani jeden wola JA być zawsze gniewny: pod kątem ten duch powinien zabraknąć przed mi, i ten dusze który Mam wykonane. 17 Pod kątem ten niesprawiedliwość jego chciwość był JA gniewny, i uderzał jego: JA ukrywał się mi, i był gniewny, i on poszedł u przeciwny z zakresu jego serce. 18 Mam widział jego drogi, i wola leczyć się jego: JA wola dowodzić jego także, i odnawiać zapas towarów dodaje otuchy do jego i wobec jego żałobnicy. 19 JA wierzyciel ten owoc od ten wargi; Pokój, pokój do niego czyli daleki od czasu do czasu, do niego czyli w pobliżu, saith ten Lord; iJA wola leczyć się jego. To jest BARDZO IMPORT punkt!

Łukęcin 210: I ten anioł powiedziany do im, Strach nie: pod kątem, zobaczyć, JA przynosić ty dobry wiadomości od wielki radość, który muszą być WOBEC WSZYSTKO Społeczeństwo.. 14 Sława wobec Bóg w ten najwyższy, i u ziemia pokój, Dobra wola KU Mężczyźni.

typowy Anglik 317: Pod kątem Bóg wysłał nie jego Syn w ten świat wobec potępiać ten świat; gdyby nie to że ten świat przez jego mogą być uratowany.

2 Koryntianie 518: I wszystko rzeczy jesteście od Bóg, który hath porównać nam wobec się przy Jezus Chrystus, i hath ustalony do nas ten ministerstwo od wyjaśnienie sprzeczności księgowych; 19 Mianowicie, ówBóg był w Chrystus, porównać ten świat do się, nie zarzucanie ich przekroczony do im; i hath zobowiązanie do nam Słowo Boże wyjaśnienie sprzeczności księgowych.

Izraelici 138: Jezus Chrystus ten sam wczoraj, i wobec dzień, i na zawsze.

Izajasz 2619: Twój zmarły mężczyźni muszą żyć, razem z mój martwe ciało muszą oni powstawać. Zbudzić i zaśpiewać, wy ów mieszkać w kurz: pod kątem twój rosa jest równie ten rosa od zioła, i ten ziemia muszą rzut na zewnątrz zmarli. tych( jesteście odkupiony z grób i odkupiony z śmierć równie w ten tekst z Wąż powyższy i ten teksty ów następować po).

Izajasz 22: I ono muszą ocknąć się wydać w ten najwyższa oferta czasy, ów ten góra od ten Lord dom muszą być zakładać w ten szczyt od ten góry, i muszą być wysoki powyższy ten wzgórza; iWszystko Narody muszą płynąć do ono. 3 I dużo społeczeństwo muszą iść i powiedzieć, Przyjść wy, i puszczać nam iść odpowiednio do ten góra od ten Lord, do dom od ten Bóg od Jacob; i on wola uczyć nam jego drogi, i my wola chód w jego ścieżki: pod kątem z Syjonista muszą iść naprzód ten law, i Słowo Boże ten Lord z Jerozolima.

Izraelici 1222: Oprócz wy jesteście przyjść do góra Sion, i do dzielnica handlowa Londynu od ten żyjący Bóg, ten niebiański Jerozolima, i wobec an niezliczony zakład od anioły, 23 Do ogólny zebranie i kościół od ten pierworodny, który jesteście pisemny w niebo, i wobec Bóg ten Judge wszystkich, i do napój alkoholowy od just mężczyźni wykonane doskonały, 24 I wobec Jezus ten pośrednik od ten nowy konwencja, i do krew od pokropienie, ów mówić polepszyć rzeczy niż ów od Abel.

Izajasz 256: I w ten góra muszą ten Lord od gospodarze zrobić doWSZYSTKO Społeczeństwo pewien święto od tłusty rzeczy, pewien święto od wina od osad, od tłusty rzeczy zarozumiały rdzeń, od wina od osad dobrze refinansować. 7 I on wola zniszczyć w ten góra ten stawić czoło od ten pokrycie rzut przez wszystko społeczeństwo, i ten ustępliwy czyli rozpiętość cen przez wszystko narody. 8 ON Wola JASKÓŁKA W GÓRZE ŚMIERĆ w zwycięstwo; i ten LordBÓG Wola WYCIERAĆ DALEKO ŁZY Z OD WSZYSTKO Twarze; i ten wymówka jego społeczeństwo muszą on wziąć daleko z od wszystko ten ziemia: pod kątem ten Lord hath mówiony ono.

wąż 217: Pod kątemJA wola wziąć daleko ten imiona od Baalim z jej otwór, i oni muszą dosyć być zapamiętany przy ich wymienić.

Izajasz 6515: I wy muszą zostawiać twój wymienić pod kątem pewien przeklinać do mój wybrany: pod kątem ten Lord Bóg muszą płocha ciebie,i zawołać jego służba domowa przy inny wymienić:

Izraelici; Odkrycie 217: ów hath an kłos, puszczać jego słyszeć co ten Duch saith do ten kościoły; Do niego ów pokonać wola JA dawać wobec jeść od ten ukryty manna, iwola dawać jego niewinne kłamstwo kamień, i w ten kamieńpewien nowy wymienić pisemny, który nie człowiek znający się zbawczy on ów otrzymywać ono.

Izajasz 6622: Pod kątem równie ten nowy niebiosa i ten nowy ziemia, który JA wola zrobić, muszą pozostawać do zapłaty przed mi, saith ten Lord, tak muszą twój nasienie itwój wymienić pozostawać do zapłaty. 23 I ono muszą ocknąć się wydać, ów z jeden nów wobec inny, i z jeden szabas wobec inny,muszą wszystko ciało ocknąć się kult przed mi, saith ten Lord. wszystko( Mężczyźni już tacy są " napój alkoholowy" wtedy).

Enoch 1018: A następnie muszą całe ziemia być do terminu płatności w prawość, i muszą wszystko być roślina rezygnować drzewa i 19 być zarozumiały błogosławieństwo; 21... Iwszystko ten dzieci od mężczyźni muszą zostać sprawiedliwy, i wszystko narody 22 muszą ofiarować adoracja i muszą wychwalać Mi, i wszystko muszą kult Mi. I ten ziemia muszą być oczyszczony z wszystko skalanie, i z wszystko grzech, i z wszystko kara, i z wszystko męczyć, i JA wola nigdy więcej posyłać ( im) na ono z pokolenie wobec pokolenie i na zawsze. ten( odsyła do nowy ziemia ponieważ ten " stary ziemia" wola przestać istnieć).

Tajemnice od Enoch 233: I Pravuil powiedział mi: 'All ten rzeczy 4 ów Mam powiedział ciebie, mamy pisemny. Siedzieć i pisaćwszystko ten dusze od rodzaj ludzki, jednakże dużo od im jesteście urodzony, i ten miejsca opłacony z góry pod kątem im 5 wobec wieczność; pod kątemwszystko dusze jesteście opłacony z góry wobec wieczność, przed ten budowa od ten świat

psalm 26: Jeszcze mieć JA umieszczać mój król na mój święty pagórek od Syjonista. 7 JA wola osoba składająca deklarację ten dekret: ten Lord hath powiedziany do mi, Ty sztuka mój Syn; ten dzień mieć JA urodził ciebie. 8 Zapytać od mi, iJA muszą dawać ciebie ten poganin pod kątem twój podatek od spadków, i ten krańcowy strony od ten ziemia pod kątem twój rzecz posiadana.

Typowy Anglik 639: I to jest TEN Ojciec WOLA który hath wysłał mi,ów Wszystkich który on hath ustalony mi JA POWINIEN STRACIĆ Nic. oprócz powinien podnosić ono w górze znowu przy ten najwyższa oferta dzień. znaczenie( każdy prawdziwy mężczyzna osobisty najwyższa oferta dzień u ziemia).

Odkrycie 513: Ikażdy stworzenie który jest w niebo, iod ziemia i wobec ten ziemia, i temu podobne równie jesteście w ten morze, i tak dalej jesteście w tamsłyszał JA powiedzenie, Błogosławieństwo, i honor, i sława, i władza, być do jego ów siedzący na ten tron, i do ten Jagnię na zawsze i kiedykolwiek. nie( jeden " owca" wola łatwo psujący się byle tylko ten wizja wola zdarzyć się w ten przyszły).


GOD'S WOLA pod kątem ten Ziemia


Enoch 12: "Enoch pewien sprawiedliwy człowiek, kogo binokle byliśmy otwarty na Boga, gestykulować wizja od ten Święty Jeden w ten niebiosa, który ten anioły pokazany mi, 3... Ten Święty Wielki Jeden wola przyjść naprzód z Jego mieszkanie, 4 I ten wieczny Bóg wola stąpać na ten ziemia, ( wyrównywać) u Góra Sinai, I ukazywać się z Jego kampania I ukazywać się w ten siła jego mogą z niebo od niebiosa, 5 I wszystko muszą być grzmotnął rezygnować strach, I ten Stróże muszą zatrząść, I wielki strach i drżenie muszą dawać w posiadanie im do ten końce od ten ziemia. 6 I ten wysoki góry muszą być potrząsnął, I ten wysoki wzgórza muszą być wykonane niski, I muszą stopić podobny rosnąć przed ten płomień. I ten ziemia muszą być całkowicie renta w odłączać,i wszystko czyli na ten ziemia muszą łatwo psujący się,i tam muszą być pewien judgment na wszystko.

Jeremiasz 423: JA widziany ten ziemia, i, oto!, ono był rezygnować wchodzą w skład, i pusty; i ten niebiosa, i oni miał nie światło. 24 JA widziany ten góry, i, 10, oni trząsł, i wszystko ten wzgórza poruszony jasno. 25 JA widziany, i, oto!, tu był nie człowiek i wszystko ten ptaki od ten niebiosa byliśmy uciekał. 26 JA widziany, i, oto!, ten owocujący miejsce był pewien dzika przestrzeń,i wszystko ten handlowy tego byliśmy zajmować się maklerstwem w dół przy ten obecność od ten Lord, i przy jego dziki irytować.

Izajasz 2417: Strach, i ten kopalnia, i ten pułapka, jesteście na ciebie, O mieszkaniec od ten ziemia. 18 I ono muszą ocknąć się wydać, ów on który flota z hałas od ten strach muszą stać się płatnym w ten kopalnia; i on ów kometa w górze z ten środek od ten kopalnia muszą być wziąć w ten pułapka: pod kątem ten Windows z w niebie jesteście otworzyć i ten podstawy od ten ziemia czynić potrząsać. 19 Ten ziemia jest krańcowo zajmować się maklerstwem w dół, ten ziemia jest czysty rozpuszczał, ten ziemia jest poruszony przekraczająco. 20 Ten ziemia muszą szpulka wobec i z powrotem podobny pewien pijak, i muszą być wyjęty podobny pewien pracownik folwarczny; i ten naruszenie tego muszą być ciężki na ono;i ono muszą stać się płatnym, i nie zbuntować się przeciw.

2 Piotr 310: Oprócz ten dzień od ten Lord wola przyjść równie pewien złodziej w ten noc; w tenktóry ten niebiosa muszą umrzeć rezygnować pewien wielki hałas, i żywioły muszą stopić rezygnować żarliwy upał, ten ziemia także i ten prace ów jesteście w tym muszą być spalony w górze. ... 13 Mimo wszystko my, zgodnie z jego wierzyciel, szukać nowy niebiosa i pewien nowy ziemia w czym mieszkał prawość.

Mateusz 2435: Niebo i ziemia muszą umrzeć, oprócz mój słowa muszą nie umrzeć.

Enoch 9114a: I następnie, w ten dziewiąty tydzień, ten sprawiedliwy judgement muszą być odsłonięty do cały świat, b I wszystko wszechświat ten bezbożny muszą znikać z wszystko ten ziemia, c I ten świat muszą być pisemny w dół pod kątem zniszczenie. 15 I za ten, w ten dziesiąty tydzień w ten siódma część, Tam muszą być ten wielki wieczny judgement, ... On wola wykonywać zemsta pośród ten anioły. 16 Iten pierwszy niebo muszą wyruszać i umrzeć, I pewien nowy niebo muszą ukazywać się, I wszystko ten potęgi od ten niebiosa muszą dawać siedmiokrotny światło. 17 I grzech muszą dosyć być nadmieniony na zawsze.

Izajasz 6517: Pod kątem, zobaczyć, JA wierzyciel nowy niebiosa i pewien nowy ziemia: iten poprzedni muszą nie być zapamiętany, ani przyjść w umysł.

Odkrycie 211: I JA piłować pewien nowy niebo i pewien nowy ziemia: pod kątem ten pierwszy nieboi ten pierwszy ziemia byliśmy miniony daleko; i tu był dosyć morze. znaczenie( nie oceany).

Izajasz 6621:-22 Pod kątem równie TEN NOWY NIEBIOSA I TEN NOWY ZIEMIA KTÓRY JA WOLA ZROBIĆ MUSZĄ POZOSTAWAĆ DO ZAPŁATY PRZED Mi, saith ten Lord, tak muszą twój nasienie i twój wymienić pozostawać do zapłaty.


GOD'S WOLA pod kątem ten Potęgi od Ciemność


Enoch 104: .the Lord powiedziany wobec Raphael: 'Bind Azazel dłoń i stopa, i rzut jego w ten ciemność: i zrobić an otwór 5 w ten pustynia, który jest w Dudael, i rzut jego w tym. 7 ... od dzień od ten wielki judgement on muszą być rzut w ten zapalić. ... I całe ziemia ma był zepsuty 9 przez ten prace ów byliśmy uczył przy Azazel: do niego przypisywaćwszystko grzech.' I wobec Gabriel powiedziany ten Lord: 'Proceed w stosunku do ten nieślubne dzieci i ten potępieńcy, i w stosunku do ten dzieci od cudzołóstwo... zniszczyć ten dzieci od cudzołóstwo...ten dzieci od ten Stróże z pośród mężczyźni:

Enoch 54 1 I JA spojrzał i uruchomić wobec inny obowiązek od ten ziemia, i piłować tam chytra sztuka dolina rezygnować palenie się 2 zapalić. I oni przyniósł ten królowie i ten potężny, i zaczął się wobec rzut im w ten głęboki dolina. 3 I tam mój binokle piłować jak oni wykonane tych ich wskaźników, żelazo łańcuch od niezmierzony waga. 4 I JA cena żądana ten anioł od pokój który poszedł ze mną, powiedzenie: 'For kto jesteście tych łańcuch trwający opłacony z góry?' 5 I powiedział do mi: 'These jesteście trwający opłacony z góry pod kątemten gospodarze od Azazel, byle tylko oni maj wziąć im i rzut im w ten otchłań od zgłaszać reklamację potępienie, i oni muszą zabezpieczenie ich szczęki rezygnować szorstki kamienie równie ten Lord od Napój alkoholowy rozkazujący. 6 I Michał, i Gabriel, i Raphael, i Chimera muszą wziąć zawierać od im u ów wielki dzień,i rzut im u ów dzień w ten palenie się piec przemysłowy, ów ten Lord od Napój alkoholowy maj wziąć zemsta na nich pod kątem ich nieprawość w stosowny podległy wobec Szatan i wiodący zabłąkany ów który rozwodzić się nad ten ziemia.

Mateusz 2333: Wy węże, wy pokolenie od żmije, jak puszka metalowa wy uniknąć ten potępienie od piekło?

Księga Eklezjasty 314: JA znać ów, jakikolwiek Bóg doeth, ono muszą być na zawsze: nic mogą być wyrażać wobec ono, ani wszelki rzecz wziąć z ono: i Bóg doeth ono, ów mężczyźni powinien strach przed jego.

Mateusz 2541: Wtedy muszą on powiedzieć także do im na lewo dłoń, Odstępować od mi, wy przeklęty, w wiecznotrwałyzapalić, opłacony z góry pod kątem do licha i jego anioły: (ludzkiowca zajmujący się produkcją konserw być dodatkowy wobec Szatan kara!)

Typowy Anglik 1712: Chwila JA był rezygnować im w ten świat, JA trzymany im w twój wymienić: ów ów ty dał mi Mam trzymany, inikt od im jest zgubiony, oprócz Syn Boży zatracenie; ów ten Pismo Święte mogą być spełniony.

2 Thessalonians 23:; Puszczać nie człowiek oszukiwać ty przy wszelki oznacza: dlatego dzień muszą nie przyjść, wykluczyć tam przyjść pewien przypadający do zapłaty daleko pierwszy, i ów człowiek od grzech być odsłonięty,Syn Boży zatracenie; 4 Który przeciwstawiać i wysoki się przede wszystkim czyli wywołany Bóg, albo czyli czcił; byle tylko on równie Bóg siedzący w ten świątynia od Bóg, pokazywać się ów on jest Bóg... 8 A następnie muszą ów zły być odsłonięty, kto ten Lord muszą konsumować rezygnować ten duch jego otwór, i muszą zniszczyć rezygnować ten ożywienie jego nadchodzący: 9 Wyrównywać jego, kogo nadchodzący jest za ten działanie odSzatan rezygnować wszystko władza i znaki i kłamliwy cudy.

Izajasz 1412: Jak sztuka ty stać się płatnym z niebo O Szatan, syn od ten rano! jak sztuka ty krajać w dół aż do ten ziemia, który didst słaby ten narody! ... 15 Jeszcze ty muszą być do przeniesienia wobec piekło, do strony od ten kopalnia. 16 Oni ów zobaczyć ciebie muszą wąsko patrzeć na jak na ciebie, i rozważać ciebie, powiedzenie, Jest ten ten człowiek ów wykonane ten ziemia wobec drżeć, ów zrobił potrząsać królestwa; 17 Ów wykonane ten świat równie pewien dzika przestrzeń, i zburzył ten handlowy tego [ ów] otwarty nie ten dom jego prisoners'? 21 Opłacony z góry ubój pod kątem jego dzieci pod kątem ten niesprawiedliwość od ich ojcowie; ów oni czynić nie wstać, ani posiadać ten ziemia, ani napełniać ten stawić czoło od ten świat rezygnować handlowy. 22 Pod kątemJA wola wschodzić w stosunku do im, saith ten Lord od gospodarze,i krajać od z Babilon ów wymienić, i reszta, i syn, i siostrzeniec, saith ten Lord. diabły( zajmujący się produkcją konserw żyć kosztem Ziemia zewnętrzna strona i budować handlowy podobny mężczyźni czynić!)

Ezechiasz 282: Syn od człowiek, powiedzieć do ten kapitał od Tyrus, Tak saith ten Lord Bóg; Ponieważ twój serce jest podniesiony w górze, i ty pośpiech powiedziany, JA jestem pewien Bóg, JA zastępować ten siedziba od Bóg, w środku ten morza; jeszcze ty sztuka pewien człowiek, i nie Bóg, chociaż ty umieszczać twój serce równie ten serce od Bóg: 3 Zobaczyć, ty sztuka mądrzejszy niż Lichwa; tu jest nie tajny ów oni puszka metalowa ukrywać się z ciebie: ... i JA wola zniszczyć ciebie,O pokrycie cherubin, z środek od ten kamienie od zapalić. 17 Twój serce był podniesiony w górze z powodu twój piękno, ty pośpiech zepsuty twój mądrość z powodu twój ożywienie: JA wola rzut ciebie na ziemię, JA wola kłaść ciebie przed królowie, ów oni maj zobaczyć ciebie. 18 Ty pośpiech przedefilował twój sanktuaria a propos mnóstwo od twój niesprawiedliwości, a propos niesprawiedliwość od twój komunikacja; więcwola JA przynosić naprzód pewien zapalić z środek od ciebie, ono muszą pożerać ciebie, i JA wola przynosić ciebie wobec jesiony na ten ziemia w ten wzrok wszystkich im ów zobaczyć ciebie.

Mateusz 1337:; Izraelici ów posiany ten dobry nasienie jest Syn Człowieczy; 38 Ten strefa jest ten świat; ten dobry nasienie jesteście ten dzieci od ten królestwo;oprócz ten wyka jesteście ten dzieci od niegodziwcy jeden; 39 Ten wróg ów posiany im jest do licha; ten żniwa jest ten kończyć od ten świat; i ten żniwiarze jesteście ten anioły. 40 Równie więc tenwyka jesteście zbierał i spalony w ten zapalić; tak muszą ono być wreszcie od ten świat. wyka("" jesteście diabły który reguła mężczyźni i posiadać nasz ciała równie " buntownicy").

Ezechiasz 2033: Równie JA żyć, saith ten Lord Bóg, pewnie rezygnować pewien potężny dłoń, i rezygnować pewien napięty na zewnątrz uzbroić, i rezygnować furia lał na zewnątrz, wola JA reguła przez ty: ... 35 I JA wola przynosić ty w ten dzika przestrzeń od ludzie, i tam wola JA bronić sprawy rezygnować ty twarzą w twarz. 36 Podobny równie JA obroniony rezygnować twój ojcowie w ten dzika przestrzeń od ten ziemia od Egipt, tak wola JA bronić sprawy rezygnować ty, saith ten Lord Bóg. 37 I JA wola przyczynowy ty wobec wydać wobec ten pręt, i JA wola przynosić ty w ten zobowiązanie od ten konwencja: 38 IJA wola oczyszczać na zewnątrz z pośród ty ten buntownicy, rozdzielać[ ten " wyka" z pszenica] i im ów przekraczać w stosunku do mi: JA wola przynosić im naprzód z ten kraj gdzie oni pobyti oni muszą nie wprowadź do ten ziemia od Izrael: i wy muszą znać ów JA jestem ten Lord.

Łukęcin 1124: Podczas szatan jest poszedł z pewien człowiek, on chodzony przez suszyć miejsca, poszukiwanie odnawiać zapas towarów; i odkrycie nikt, on saith, JA wola powrót do mój dom skąd JA przybyły na zewnątrz. 25 I podczas on kometa on znalazca ono rozciągał się i garnirowany. 26 Wtedy Goethe on, i wziąć do niego siedem inny napój alkoholowy liczniejszy zły niż się, i oni wchodzić w, i mieszkać tam: i ten najwyższa oferta wyrażać od ów człowiek jest gorszy niż ten pierwszy. diabły( jesteście ten " buntownicy" zostać rzut na zewnątrz równie zilustrowany poniżej).

Łukęcin 835: Wtedy oni poszedł na zewnątrz wobec zobaczyć co był sporządzony; i przybyły wobec Jezus, i ufundowaćten człowiek z kto ten diabły byliśmy miniony, posiedzenie przy ten stopy od Jezus, kupiec handlujący tekstyliami, i w jego prawy umysł i oni byliśmy przestraszony. 36 Oni także który piłować [ ono] powiedział im przy co oznacza on ów był opętany od ten diabły był wyleczony. 31 Wtedy całe mnóstwo od ten kraj od ten Gadarenes pełny pakiet około błagał jego wobec odstępować od im; pod kątem oni byliśmy wziąć rezygnować wielki strach: i on poszedł w górze w ten wysyłać towary, i zwracany w tył znowu. 38 Teraz ten człowiek z kto ten diabły byliśmy miniony błagał im ów on mogą być rezygnować jego: oprócz Jezus wysłał jego daleko, powiedzenie, 39 Powrót wobec twój własny dom, i pokazywać jak wielki rzeczy Bóg hath sporządzony do ciebie. I on poszedł jego droga, i publikowany przez całe wielkie miasto jak wielki rzeczy Jezus miał sporządzony do jego. [Jezus ma władza wobec rozdzielać pszenica z wyka i pewien owca z demoniczny kozły ofiarne!]

Odkrycie 207:... Szatan muszą być rozluźniony z jego nagroda, ... 9 I oni poszedł w górze od szerokość od ten ziemia, i okrążony ten kampania od ten święci około, i ten kochany wielkie miasto: i zapalić przybyły w dół z Bóg z niebo, i pożerał im. 10 I do licha ów zwodził im był rzut w ten jezioro od zapalić i siarka, gdzie ten bestia i ten fałszywy prorok [ jesteście], i muszą być zamęczony dzień i noc na zawsze i kiedykolwiek. 11 I JA piłować pewien wielki biały tron, i jego ów siedział u ono, z kogostawić czoło ten ziemia i ten niebo uciekał daleko; i tu był ufundować nie miejsce pod kątem im.

Odkrycie 181: I za tych rzeczy JA piłować inny anioł obniżać się z niebo, posiadanie wielki władza; i ten ziemia był odciążony rezygnować jego sława. 2 I on płaczący potężnie rezygnować pewien silny wyrażać, powiedzenie,Babilon ten wielki jest stać się płatnym, jest stać się płatnym, i jest zostać ten zamieszkanie od diabły, i ten zawierać od każdy faul duch, i pewien klatka od każdy nieczysty i znienawidzony ptak. 3 Mimo narody mieć pijany od ten wino od ten gniew od jej cudzołóstwo, i ten królowie od ten ziemia mieć zobowiązanie cudzołóstwo rezygnować jej... 8 Więc muszą jej plagi wchodzić pewnego dnia, śmierć, i żałoba, i głód;i ona muszą być krańcowo spalony rezygnować zapalić: pod kątem silny jest ten Lord Bóg który judgeth jej.

Enoch 684: 'And ono przybyły wobec wydać podczas on stał przed ten Lord od Napój alkoholowy, Michał powiedziany tak wobec Raphael: 'I wola nie wziąć ich obowiązek wobec ten podejrzliwie śledzić od ten Lord; pod kątem ten Lord od Napój alkoholowy ma był zły rezygnować im ponieważ oni czynić 5 jak gdyby oni byliśmy ten Lord. Więc wszystko czyli ukryty muszą przyjść na im na zawsze i kiedykolwiek; pod kątem ani jeden anioł ani człowiek muszą mieć jego porcja w ono, oprócz sam oni mają otrzymywać ich judgement na zawsze i kiedykolwiek


God' s Wola Stały


Izajasz 210: Wprowadź do ten skała, i ukrywać się ciebie w ten kurz, z obawy przed ten Lord, i pod kątem ten sława jego majestat. 11 Ten wysoki wygląd od człowiek muszą być poniżony, i ten wyniosłość od mężczyźni muszą być skłoniony zrujnowany, ten Lord sam muszą być wysoki w tym, że dzień.

Tajemnice 333: ... wszystko tych rzeczy Mam zapisany w testamencie i wierzyciel z najwyższy założenie wobec 4 ten zniżyć i do kończyć, i tu jest nie rada ani spadkobierca do mojego kreacje. JA jestem jaźń- wieczny, nie wykonane rezygnować dłoń, i bez przesiadki, Mój myśl jest mój zalecony, mój mądrość i masz ci jesteście wykonane, i mój binokle obserwować wszystko rzeczy jak oni stoisko natychmiast drżeć rezygnować groza. Jeśli JA uruchomić daleko mój stawić czoło, wtedy wszystko rzeczy mają być zburzył.

Lichwa 417: Ten treść jest a propos dekret od ten stróże, i... a propos wyraz od ten święty ci: do pochłonięty ów ten żyjący maj znać ów ten najliczniejszy Wysoki reguła w ten królestwo od mężczyźni, i dawać ono wobec kogokolwiek on wola, i osiedlać w górze przez ono ten najpodlejszy od mężczyźni. 35 I wszystko ten mieszkańcy od ten ziemia jesteście słynny równie nic: ion doeth zgodnie z jego wola w ten armia od niebo i pośród ten mieszkańcy od ten ziemia: i nikt puszka metalowa pobyt jego dłoń, albo powiedzieć do jego, Co nie wymaga ty?

Rzymski 918: Więc hath on miłosierdzie u ktoon wola zlitować się nad, kto on wola on wzmacniał. 19 Ty więdnąć powiedzieć wtedy do mi, Dlaczego doth on jeszcze znaleźć wada? Pod kątem który hath opierał się jego wola?

Deuteronomy 3239: Zobaczyć teraz kiedy Ja, wyrównywać Ja, jestem on, i tu jest nie Bóg ze mną: JA zabić, i JA zrobić żywy; JA rana i JA leczyć się: ani jeden czy jest wszelki ów puszka metalowa wygłosić z mój dłoń. 40 Pod kątem JA podnieść w górze mój dłoń wobec niebo, i powiedzieć, JA żyć na zawsze 41 Jeśli JA toczyć mój błyszczenie szpada, i mój dłoń wziąć zawierać u judgment; JA wola umożliwić zemsta wobec mój nieprzyjaciele, i wola wynagrodzenie im ów nienawidzić mi.

Tajemnice 337: Pod kątem JA wierzyciel wszystko siły zbrojne, i tu jest nikt ów opierał się mi albo tego już za wiele nie podległy się do mnie.-' Mimo podległy osobiście do mojego monarchia, i praca pod kątem mój podeszwa reguła.

Enoch 684: 'And ono przybyły wobec wydać podczas on stał przed ten Lord od Napój alkoholowy, Michał powiedziany tak wobec Raphael: 'I wola nie wziąć ich obowiązek wobec ten podejrzliwie śledzić od ten Lord; pod kątem ten Lord od Napój alkoholowy ma był zły rezygnować im ponieważ oni czynić 5 jak gdyby oni byliśmy ten Lord. Więc wszystko czyli ukryty muszą przyjść na im na zawsze i kiedykolwiek; pod kątem ani jeden anioł ani człowiek muszą mieć jego porcja ( w ono), oprócz sam oni mają otrzymywać ich judgement na zawsze i kiedykolwiek.'

2 Esdras 859: Pod kątem tak samo ten rzeczy który Mam przepowiedziany oczekiwać ty, tak ten pragnienie i męczyć który jesteście opłacony z góry oczekiwać im. Pod kątem ten Najliczniejszy Wysoki zrobił nie zamierzać ów mężczyźni powinien być zburzył; 60 oprócz oni osobiście który byliśmy wierzyciel mieć przedefilował ten wymienić od jego który wykonane im, i zostały niewdzięczny do niego który opłacony z góry życie pod kątem im.

Mądrość od Solo 223: Oprócz Bóg wierzyciel człowiek pod kątem nieśmiertelność, i wykonane jego 24 ten wyobrażenie o osobie jego własny wieczny jaźń; ono był ten diabeł niechęć ów przyniósł śmierć w ten świat, i ten przeżycie od to jest zarezerwowany pod kątem ów który wziąć jego strona.

Psalm 1356: Jakikolwiek ten Lord uradowany, ów zrobił on w niebo, i w ziemia, w ten morza, i wszystko głęboki miejsca.

Izajasz 469: Zapamiętać ten poprzedni rzeczy od stary: pod kątem JA jestem Bóg, i tu jest nikt inaczej; JA jestem Bóg, i tu jest nikt podobny mi, 10 Osoba składająca deklarację ten kończyć od początku, i z stary czasy ten rzeczy ów nie są jeszcze sporządzony, powiedzenie, Mój rada muszą stoisko, iJA Wola czynić brednie przyjemność:


Zawarcie


Może być zaskoczyć dużo z nas wobec nauczyć się ów Bóg zostawiać pewien Wola. PEWIEN Wola jest pewien zapisy udokumentować który wyraża co jest zostać sporządzony rezygnować ten mienie od zmarły. Możesz zapytać, " jak puszka metalowa Bóg zostawiać pewien Wola podczas On jest ŻYCIE i zajmujący się produkcją konserw możliwie umierać?" To jest gdzie Jezus przybyły w równie pewien Role- gracz i aktor pod kątem ten Ojciec. Jezus przybyły w nasz Ojciec wymienić i sława wobec wypełniać Jego WOLA równie pewien judge w jego własny prawy w ten ziemski " zewnętrzny kurtaż" Typowy Anglik 816,26:, 939:. Bóg jest pewien Duch i do pisarz od miniony pokolenia On dał różny porcje od ten " udokumentować" równie WYRAZ- zagadka części w " tutaj nieco, tam nieco" styl. Teraz ten Judge jest osiedlać Jego własny Wola w klasa z Niebiański Kurtaż,Psalm 5016: Oprócz do niegodziwcy Bóg saith, Co pośpiech ty wobec czynić wobec osoba składająca deklarację mój statut, albo ów ty ramię wziąć mój konwencja w twój otwór? 17 Skoro ty nienawidzi nauka, i kasty mój słowa z tyłu ciebie. 18 Podczas ty przepiłował pewien złodziej, wtedy ty zgodził się rezygnować jego, i pośpiech był uczestnik rezygnować cudzołożnicy. 19 Ty daje twój otwór wobec zły, i twój język budowa oszukaństwo. 20 Ty siedzący i mówić w stosunku do twój brat; ty zniesławiony twój własny matka syn. 21 Tych rzeczy pośpiech ty sporządzony, i JA trzymany uciszać; ty myśl ów JA był całkowicie taki an jeden równie ty sam: oprócz JA wola ganić ciebie, i umieszczać im w klasa przed twój binokle.

ten śmierć od Jezus od przekreślać wykonane ten Wola obydwaj ślubny i wiążący. "o tyle o ile ten śmierć był sporządzony wobec Jezus, oni zrobił ono także wobec Bóg" równie ten doktryna od " zgodność" nauczyciel, Mateusz 2540:; Typowy Anglik 1721:-23. Ten Niebiański Kurtaż jest teraz upoważniony do działania wykonywać GOD'S Wola! W ten oznaczać my spojrzał przy trzy strony od ten Wola. Skoro Bóg jest ten Wierzyciel/ Posiadacz od wszystko, On ma proponował wobec czynić ten kolejne:

1. Pod kątem człowiek: wobec wykupić WSZYSTKO Mężczyźni; wobec " ciągnąć WSZYSTKO Mężczyźni" wobec Niebo na progu śmierci; wobec chwalić nasz napój alkoholowy równie ten anioły od Niebo; wobec mieć WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI kult Jego w Niebo " z jeden nów do inny;" wobec usunąć ten imiona diabły spowodowany nasz rodzice wobec wymienić nam i wobec zawołać nam przy nasz prawdziwy niebiański imiona jeszcze zostać odsłonięty.

2. Pod kątem ten ziemia: Wobec zniszczyć ten ziemia gdzie grzech był zobowiązanie byle tylko ono znika z przestrzeń; wobec wierzyciel pewien nowy niebo i nowy ziemia który ma nie oceany; wobec wycierać ten pamięć od ten stary świat i jego historia z Jego umysł i nasz pamięta.

3. Pod kątem diabły: wobec zniszczyć diabły byle tylko nie jeden ślad od jeden pozostawać do zapłaty; wobec wycierać ten pamięć od diabły z Jego umysł i nasz pamięta.

Ten Ojciec Się jest ten Najwyższy JUDGE iOn Wola czynić wszystko Jego przyjemność w ziemia rzeczywiście w Niebo.