przez wzgląd na mnie Zbawienie wszystkich MĘŻCZYŹNI jest Biblijny i Zdrowy


oznaczać wobec pewien respondent:


KJV 1Timothy 410: Pod kątem więc my obydwaj praca i cierpieć wymawiać, ponieważ my wielka aglomeracja przedsiębiorstw w ten żyjący Bóg, który jest ten Zbawiciel wszystkich mężczyźni, specjalnie od ów ów wierzyć.


KJV Izajasz 256: I w ten góra muszą ten Lord od gospodarze zrobić do wszystko społeczeństwo pewien święto od tłusty rzeczy, pewien święto od wina od osad, od tłusty rzeczy zarozumiały rdzeń, od wina u ten osad dobrze refinansować. 7 I on wola zniszczyć w ten góra ten stawić czoło od ten pokrycie rzut przez wszystko społeczeństwo, i ten ustępliwy czyli rozpiętość cen przez wszystko narody. 8 On wola jaskółka w górze śmierć w zwycięstwo; i ten Lord Bóg wola wycierać daleko łzy z od wszystko twarze; i ten wymówka jego społeczeństwo muszą on wziąć daleko z od wszystko ten ziemia: pod kątem ten Lord hath mówiony ono.


KJV Izajasz 6622: Pod kątem równie ten nowy niebiosa i ten nowy ziemia, który JA wola zrobić, muszą pozostawać do zapłaty przed mi, saith ten Lord, tak muszą twój nasienie i twój wymienić pozostawać do zapłaty. 23 I ono muszą ocknąć się wydać, ów z jeden nów wobec inny, i z jeden szabas wobec inny, muszą wszystko ciało ocknąć się kult przed mi, saith ten Lord.


KJV Odkrycie 153: I oni zaśpiewać ten piosenka od Zwiać ten służący od Bóg, i ten piosenka od ten Jagnię, powiedzenie, Wielki i cudowny jesteście twój prace, Lord Boże Wszechmogący; just i prawdziwy jesteście twój drogi, ty Król od święci. 4 Który muszą nie strach ciebie, O Lord, i chwalić twój wymienić? pod kątem ty tylko sztuka święty: mimo
narody muszą przyjść i kult przed ciebie; pod kątem twój judgments jesteście wykonane oczywisty.


KJV Odkrycie 513: I każdy stworzenie który jest w niebo, i od ziemia, i wobec ten ziemia, i temu podobne równie jesteście w ten morze, i tak dalej jesteście w im, słyszał JA powiedzenie, Błogosławieństwo, i honor, i sława, i władza, [ być] do jego ów siedzący na ten tron, i do ten Jagnię na zawsze i kiedykolwiek.


KJV 1John 414: I mamy widział i czynić świadczyć ów ten Ojciec wysłał ten Syn zostać ten Zbawiciel od ten świat.

Teraz powiedz mi jak jeśli tych teksty jesteście " nie- Biblijny" równie ty żądać, albo zrobił oni zostać ogłoszonym od Czytelnik Zbiór albo Czas Skład albo ten Chicago Poddany? Ty mogą potrzeba wobec odwołać twój zestawienie i powiedzieć ty " zrobił nie znać" już przedtem ów nasz żądanie ubieganie się jest bardzo " biblijny"! Let's just powiedzieć ten Biblia jest pewien gruby książka i tu są dużo pisma święte jesteś nie świadomy! Skoro ten kościół jest pogrążony we śnie i pokonać a propos Smok (lichwa 721,22:), JA ostrzegać ty nie wobec wyrażać tak dużo "zaufanie" w co oni uczył ty! Do licha nie wymaga nie potrzeba ty wobec znać co gruba ryba przegrywający on jest! Jego ministrowie wola nigdy wykazywać ten teksty przedstawienie jak źle Jezus pokonany jego! Dzięki Bogu!! Jezus gotowy ten praca i Niebo jest twój na zawsze!

Jeśli Bóg nie wymaga nie czynić co On osoba składająca deklarację w ten powyższy pisma święte, On jest pewien łgarz! Oprócz On wola czynić wszystko od ten powyższy ponieważ On jest WSZYSTKO rzeczywistość. Jeśli Bóg nie wymaga co kaznodzieje powiedzieć i co masz był uczył, ono wola zrobić Jego pewien łgarz który łamie się Jego Wyraz w ten powyższy teksty. Czy potrzeba twój Ojciec zostać pewien łgarz?! Don't martwić około kompetencje Bóg pewien łgarz! "ja jestem ten Lord Bóg i Ja zmieniać nie"! Malachit 36:.


Próżny Arogancja i ten Duma od Jaźń- Prawość Wierzyciel Rozdzielenie

Religijny " rozdzielać" podczas oni procent pewien " różnica" pomiędzy osobiście ( spostrzeżony równie polepszyć) i ich " nieoszczędzony" ( spostrzeżony równie gorszy) małżonek albo przyjaciele. Powiedz mi jak, co wyroby ten " starszy syn" polepszyć niż jego młodszy " rozrzutny" brat? Bóg widzi nie "różnica" w mężczyźni!

KJV Liczby 2318: I on brał w górze jego przypowieść, i powiedziany, Wschodzić, Balak, i słyszeć; słuchać do mi, ty syn od Przeleciał ze świstem: 19 Bóg nie jest pewien człowiek, ów on powinien leżeć; ani jeden Syn Człowieczy, ów on powinien żałować: hath powiedział, i muszą on nie czynić ono? albo hath on mówiony, i muszą on nie zdążyć dobry 20 Zobaczyć, Mam otrzymywać przykazanie wobec błogosławić: i on hath błogosławiony; i JA zajmujący się produkcją konserw przychód ono. 21 On hath nie widziany niesprawiedliwość w Jacob, ani jeden hath on widział przewrotność w Izrael: ten Lord jego Bóg jest rezygnować jego, i ( ten wysłać co oni zrobił do niego i Zwiać!) ten krzyk od pewien król jest pośród im. 22 Bóg przyniósł im z Egipt; on hath jak gdyby ten siła od an jednorożec. 23 Pewnie tu jest nie oczarowanie w stosunku do Jacob, ani jeden czy jest wszelki wróżba w stosunku do Izrael: zgodnie z ten czas ono muszą być powiedziany od Jacob i od Izrael, Co hath Bóg opracowany!

Rzymski 321: Dopiero teraz prawość od Bóg rezygnować ten law jest manifestowany, trwający świadek a propos law i ten prorocy; 22 Wyrównywać ten prawość od Bóg który jest przy wiara od Jezus Chrystusdo wszystko i na wszystko im ów wierzyć: pod kątem tu jest nie różnica: 23 Mimo mieć zgrzeszony, i przyjść krótki od ten sława od Bóg; 24 Trwający uzasadniony swobodnie przy jego wdzięk przez ten wykup czyli w Chrystus Jezus:

KJV Izajasz 646: Oprócz jesteśmy wszystko równie an nieczysty [ rzecz], i wszystko nasz prawość jesteście równie brudny szmatki; i my wszystko czynić zwiędnąć równie pewien liść; i nasz niesprawiedliwości, podobny ten wiatr, mieć wziąć nam daleko.

Mężczyźni potrzeba wobec pozostawać odbicie Bóg rezygnować " prace" od jaźń- prawość, i oni rozwijać ego od jaźń- znaczenie skoro osobiście równie polepszyć niż " rozrzutnik" ("sinners"). Oprócz Bóg widzi nie różnica w nam wszystko jedno co my czynić. Przy biorący an bezbożny " bardziej święty niż ty" stosunek do ku drudzy jakby- Chrześcijanie czynić nie pozostawać odbicie Bóg! Wszystko On widzi jest Jego niemowlęta, Jego kochany dzieci, starszy synowie i rozrzutny synowie, kto On musi wolny od demoniczny niewolnictwo! Rozdzielenie jest divisive i anty- zgodność! PEWIEN dom podzielony w stosunku do sam zajmujący się produkcją konserw stoisko.

 

Pod kątem " nie-sayers" i pobożny bigoci który nienawidzić " grzesznicy"

Re: "starszy synowie" i "rozrzutny synowie"

Wobec religijny który jesteście trudny wobec wchodzić ten królestwo przy śpiewanie, proszenie, mocujący, zamierzać kościół, uczestnictwo odrodzenia, i rzucony na zewnątrz z ich kościoły ów oni czynić nie podobny, i potępianie drudzy wobec ogień piekielny:

Psalm 50: 20 Ty siedzący i mówić w stosunku do twój brat; ty zniesławiony twój własny matka syn. 21 Tych rzeczy pośpiech ty sporządzony, i JA trzymany uciszać;ty myśl ów JA był całkowicie taki an jeden równie ty sam: oprócz Ja wola ganić ciebie, i umieszczać im w klasa przed twój binokle.

Izajasz 55: 8 Pod kątem mój myśli nie są twój myśli, ani jeden jesteście twój drogi mój drogi, saith ten Lord. 9 Pod kątem równie ten niebiosa jesteście wyższa oferta niż ten ziemia, tak jesteście mój drogi wyższa oferta niż twój drogi, i mój myśli niż twój myśli.

Izajasz 665: Słyszeć ten wyraz od ten Lord, wy ów drżeć przy jego wyraz; Twój bracia ("starszy synowie") ów znienawidzony ty, ów rzut ty na zewnątrz pod kątem mój wymienić dla kogoś, powiedziany, Puszczać ten Lord być gloryfikował: oprócz on muszą ukazywać się wobec twój radość, i oni muszą być zawstydzony.

Mateusz 15: 8 Ten społeczeństwo trasat blisko do mi rezygnować ich otwór, i honorowany mi rezygnować ich wargi; oprócz ich serce jest daleki z mi. 9 Oprócz na próżno oni czynić kult mi, nauczanie pod kątem doktryny ten przykazania od mężczyźni.

Mateusz 721: Nie każdy jeden ów saith do mi, Lord, Lord, muszą wchodzić w ten królestwo od niebo; oprócz on ów doeth ten wola mojego Ojciec który jest w niebo. 22 Dużo wola mówić do mi w tym, że dzień, Lord, Lord, mieć my nie prorokował w twój wymienić? i w twój wymienić mieć odprawiać egzorcyzmy? i w twój wymienić sporządzony dużo cudowny prace? 23 A następnie wola JA udawać do im, JA nigdy wiedział ty: odstępować od mi, wy ów praca niesprawiedliwość.

Mateusz 2131: … Jezus saith do im, Zaprawdę powiadam wam ty, Ów ten szynkarze i ten nierządnice iść w ten królestwo od Bóg przed ty.

Ten czerwony oznaczać teksty ( psalm 5020,21: i Mateusz 2321:) jesteście God's Wyraz i Jego aktydion u ono zgodnie z Jezus Bóg nie wymaga nie rozmowa tanio i zabraknąć wobec ustawa zgodnie. On nie wymaga co On mówi!

Bóg jest zbawczy czarownice, geje, ateiści, i diabeł wielbiciele także!

Bóg jest zbawczy czarownice, geje, ateiści, i diabeł wielbiciele także. Zbawienie NIE WYMAGA NIE zależeć od jak ty żyć w życie doczesne, ani twój zdolność nabywania ciągnąć sam z twój demoniczny wąż- dziura. Ani jeden nie wymaga ono zaufać twój wiara albo nie- wiara ani twój kościół obsługa. Bóg jest ZBAWCZY Każdy, nikogo nie wykluczając, " pod kątem Jego wymienić dla kogoś" ipod kątem Jego własny sława. Ten wyklucza ludzki arogancja, ego, i duma który wyroby dużo religijny rozwijać an bezbożny "bardziej święty niż ty" stosunek do ku drudzy. Jesteśmy wszystko Jego dzieci wierzyciel pod kątem " jego Przyjemność" i ten Garncarz wola przerabiać nam Wszystko! Jeremiasz 181:-6. Co kościoły uczyć i kaznodzieje wygłaszać kazanie zajmujący się produkcją konserw i wola nie zatykać Jego z robienie ten! Puszczać ten " starszy synowie" w ten kościoły zakwilić i nadymać wargi i odrzucić wobec przyłączyć się ten Ojciec w ten celebrowanie. TenOjciec WOLA KONTYNUOWAĆ rysunek Wszystko "rozrzutnik" wobec Niebo równie umocowany tak jak jest umierać. Jezus sekundy ten wniosek powiedzenie , " i Ja, jeśli JA być podniesiony w górze z ziemia wola CIĄGNĄĆ WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI do mi"! Jak dużo od ty religijny i kaznodzieje wola PRZYŁĄCZYĆ SIĘ Bóg w świętując ten powrót od " grzesznicy" wobec Niebo?! Łukęcin 15:20-28.