Mimo Mężczyźni, WSZYSTKO Narody, i Wszystko Pokolenia

 

Żywa pagina: Łukęcin 2: 10I ten anioł powiedziany do im, Strach nie: pod kątem, zobaczyć,JA przynosić ty dobry wiadomości od wielki radość, który muszą być wobec wszystko społeczeństwo …. 13I nagle tu był rezygnować ten anioł pewien mnóstwo od ten niebiański zastęp chwalenie Bóg, i powiedzenie,14Sława wobec Bóg w ten najwyższy,i u ziemia pokój, dobra wola ku mężczyźni.

 

psalm 651: Wychwalać będzie czekać pod kątem ciebie, O Bóg, w Sion: i do ciebie muszą ten ślub być spełniony 2O ty ów słuchacz modlitwa, do ciebie muszą wszystko ciało przyjść. 3Iniquities wziąć górę nad mi: co do nasz naruszenia, ty łupek ilasty oczyszczać im daleko. 4Blessed jest ten człowiek kto ty wybory i przyczyny wobec zbliżyć się do ciebie, ów on maj mieszkać w twój kurtaż: my muszą być usatysfakcjonowany rezygnować ten dobroć od twój dom, wyrównywać od twój święty świątynia. 5By straszny rzeczy w prawość więdnąć ty odpowiedź nam,O Bóg od nasz zbawienie;który sztuka ten zaufanie wszystkich ten końce od ten ziemia,

Izajasz 45: 21Tell wy, i przynosić im w pobliżu; tak, puszczać im wziąć rada razem: który hath osoba składająca deklarację ten z stary czas? który hath powiedział ono z ów czas? mieć nie JA ten Lord? i tu jest nie Bóg inaczej obok mi; pewien just Bóg i pewien Zbawiciel; tu jest nikt obok mi. 22Spojrzenie do mi, i być wy uratowany, wszystko ten końce od ten ziemia: pod kątem Jajestem Bóg, itu jest nikt inaczej. 23I mieć szpada przy siebie, ten wyraz jest poszedł z mój otwór w prawość, i muszą nie powrót, Ówdo mi każdy kolano muszą zginać się, każdy język muszą przysięgać. 24Surely, muszą jeden powiedzieć, w ten LORD mieć JA prawość i siła wyrównywać do niego muszą mężczyźni przyjść; i tak dalej jesteście rozzłoszczony w stosunku do jego muszą być zawstydzony. 25In ten LORD muszą wszystko ten nasienie od Izrael być uzasadniony, i muszą sława.

Izajasz 51:6Podnieść w górze twój binokle do niebiosa, i patrzeć na jak na ten ziemia poniżej: pod kątem ten niebiosa muszą znikać daleko jak po maśle, i ten ziemia muszą rosnąć stary podobny pewien szaty, i oni ów mieszkać w tym muszą umierać w podobny sposób oprócz mój zbawienie muszą być na zawszei, mój prawość muszą nie być obalony.

Izajasz 21The: wyraz ów Izajasz ten syn od Amoz piłować dotyczace Judejski i Jerozolima. 2And ono muszą zdarzyć się w ten najwyższa oferta czasy, ów ten góra odten Lord dom muszą być zakładać w ten szczyt od ten góry, i muszą być wysoki powyższy ten wzgórza; i wszystko narody muszą płynąć do ono. 3And dużo społeczeństwo muszą iść i powiedzieć, Przyjść wy, i puszczać nam iść odpowiednio do ten góra od ten Lord, do dom od ten Bóg od Jacob; i on wola uczyć nam jego drogi, i my wola chód w jego ścieżki: pod kątem z Syjonista muszą iść naprzód ten law, i ten wyraz od ten LORD z Jerozolima. 4And on muszą judge pośród ten narody, i muszą wymówka dużo społeczeństwo: i oni muszą jednostka terytorialna na południu Stanów Zjednoczonych ich szpady w lemiesz, i ich włócznie w pruninghooks: naród muszą nie podnieść w górze szpada w stosunku do naród, ani jeden muszą oni nauczyć się wojna wszelki liczniejszy.

Izajasz 256And: w ten góra musząten LORD od gospodarze zrobić do wszystko społeczeństwo pewien święto od tłusty rzeczy, pewien święto od wina od osad, od tłusty rzeczy zarozumiały rdzeń, od wina od osad dobrze refinansować 7And on wola zniszczyć w ten góra ten stawić czoło od ten pokrycie rzut przez wszystko społeczeństwo, i ten ustępliwy czyli rozpiętość cen przez wszystko narody. 8He wola jaskółka w górze śmierć w zwycięstwo; iten Lord BÓG wola wycierać daleko łzy z od wszystko twarze; i ten wymówka jego społeczeństwo muszą on wziąć daleko z od wszystko ten ziemia: pod kątem ten Lord hath mówiony ono.

Jeremiasz 181The: wyraz który przybyły wobec Jeremiasz z Lord, powiedzenie, 2Arise, i obniżać się do garncarze’ dom, i tam JA wola przyczynowy ciebie wobec słyszeć mój słowa. 3Then Byłem w dół aż do ten garncarze’ dom, i, zobaczyć, on opracowany pewien praca od koła. 4And ten naczynie ów on wykonane od glina był małżeństwo w palec Boży ten garncarz: tak on wykonane ono znowu inny naczynie, równie wydający się dobry do garncarz wobec zdążyć. 5Then Słowo Boże ten LORD przybyły do mnie, powiedzenie, 6O dom od Izrael, zajmujący się produkcją konserw JA czynić rezygnować ty równie ten garncarz? saith ten lord Zobaczyć, równie ten glinajest w ten garncarze’ dłoń, takjesteście wy w mój dłoń, O dom od Izrael.

Izajasz 44: 24Tak saith ten Lord, twój wybawca, i on ów uformowany ciebie z żywot, Jajestem ten LORD ów zrobić wszystkorzeczy; ów napięty naprzód ten niebiosa sam; ów rozpiętość cen za granicą ten ziemia przy siebie;25Ów udaremniać ten znaki od ten kłamcy, i zrobić wróżbici szalony; ów uruchomić mądrymężczyźni wsteczny, i zrobić ich wiedza głupi;

Izajasz 5716: pod kątem Ja wola nie nawiązywać kontakt na zawsze, ani jeden wola JA być zawsze gniewny: pod kątem ten duch powinien zabraknąć przed mi, i ten duszektóry Mam wykonane. 17For ten niesprawiedliwość jego chciwość był JA gniewny, i uderzał jego: JA ukrywał się mi, i był gniewny, i on poszedł u przeciwny z zakresu jego serce. 18Mam widział jego drogi, i wola leczyć się jego: JA wola dowodzić jego także, i odnawiać zapas towarów dodaje otuchy do jego i wobec jego żałobnicy 19I wierzyciel ten owoc od ten wargi;Pokój, pokój wobecjego czyli daleki od, i wobecjego czyli w pobliżu, saith ten Lord; iJA wola leczyć się jego.

Wąż 119: JA wola nie wykonywać ten gwałtowność od mój irytować, JA wola nie powrót wobec zniszczyć Ephraim: pod kątemJa jestem Bóg, i nie człowiek; ten Święty Jeden w środku ciebie: i JA wola nie wprowadź do dzielnica handlowa Londynu.

(wstyd od brutalność odczłowiek podczas towarzystwa do MIŁOŚĆ odBóg. Zawiadomienie ów ten średnia arytmetyczna stosunek do od ten prorok Jonatan ( w handlowiec. 4) i ten " starszy syn" w ten przypowieść od ten " rozrzutny syn" ( Łukęcin 15) jest składać się rezygnować ludzki myśl i prawdziwy mężczyzna zmysł od sprawiedliwość. JA jestem zadowolony ów "God's myśli nie są podobny prawdziwy mężczyzna myśli i Jego drogi jesteście tak dużo wyższa oferta i polepszyć niż prawdziwy mężczyzna drogi, Izajasz 557:-10. Jak okołoTy?!)

malachit 3: 6For JA jestem ten Lord, JA zmieniać nie; więcwy synowie od Jacob nie są skonsumowany. .... 17And oni muszą być mój, saith ten LORD od gospodarze, w tym, że dzień podczas JA zrobić w górze mój kamienie;i JA wola oszczędzić im, równie pewien człowiek oszczędzić jego własny syn ów służyć jego.

Izajasz 4325: Ja, wyrównywać Ja, jestem on ów poplamiony na zewnątrz twój naruszenia pod kątem mój własny dla kogoś, i wola nie zapamiętać twój grzechy.

Izajasz 489: Pod kątem mój wymienić dla kogoś wola JA opóźniać mój irytować, i pod kątem mój wychwalać wola Ja powstrzymywać pod kątem ciebie, ów JA krajać ciebie nie od. 10 Zobaczyć, Mam refinansować ciebie, oprócz nie rezygnować srebro; Mam wybrany ciebie w ten piec przemysłowy od nieszczęście. 11 Pod kątem mój własny dla kogoś, wyrównywać pod kątem mój własny dla kogoś, wola JA czynić ono: pod kątem jak powinien mój wymienić być zanieczyszczony? i JA wola nie dawać mój sława do inny.

 rozumieć twój Ojciec Miłość! Protestowanie w stosunku doJego WDZIĘK i Miłosierdzie wobec WSZYSTKO " rozrzutny" mężczyźni podobny an " starszy syn" kaznodzieja jest pewien pustynny od czas i energia! Łukęcin 1515:-32. Jeśli ty nienawidzić Ojciec uprzejmość i dobra wola wobec mężczyźni który zawiera wszystko " grzesznicy", znaleźć sam pewien tykwa i studiować pod kierunkiem ono podobny Jonatan zrobił i my wola zobaczyć co dzieje się! Jonatan 4. JA rozumieć " wszystko kolana wola zginać się, każdy język muszą przyznawać się Jego" i " wszystko rezygnować oddech muszą ostatecznie chwała Bogu" pod kątem Jego lovingkindness wobec Wszystko. Jesteście ty pewien"świadek" pod kątem ten Lord??? JA Jestem!

Izajasz 4421: Zapamiętać tych, O Jacob i Izrael; pod kątem ty sztuka mój służący: Mam uformowany ciebie; ty sztuka mój służący O Izrael, ty łupek ilasty nie być zapomniany od mi. 22 Ja mieć poplamiony na zewnątrz, równie pewien gruby obłok, twój naruszenia, i, równie pewien obłok, twój grzechy: powrót do mi; pod kątem Mam odkupiony ciebie.

Izajasz 6622:Pod kątem równie ten nowy niebiosa i ten nowy ziemia, który JA wola zrobić, muszą pozostawać do zapłaty przed mi, saith ten Lord, tak muszą twój nasienie i twój wymienić pozostawać do zapłaty. 23I ono muszą zdarzyć się,ów z jeden nów wobec inny, i z jeden szabas wobec inny, muszą wszystko ciało ocknąć się kult przed mi, saith ten Lord.

odkrycie 511And: Ja widziany, i JA słyszał ten wyrażać od dużo anioły pełny pakiet około ten tron i ten zwierzęta i starszyzna: i ten liczba od im był dziesięć tysięcy czasy dziesięć tysięcy, i tysiące od tysiące; 12Saying rezygnować pewien głośny wyrażać, Wart jest ten Jagnię ów był zbijał uzyskać władza, i bogactwo, i mądrość, i siła, i honor, i sława, i błogosławieństwo. 13I każdy stworzenie który jest w niebo, i od ziemia, i wobec ten ziemia, i temu podobne równie jesteście w ten morze, i tak dalej jesteście w im, słyszał JA powiedzenie, Błogosławieństwo, i honor, i sława, i władza,być do jego ów siedzący na ten tron, i do ten Jagnię na zawsze i kiedykolwiek

psalm 1454One: pokolenie muszą wychwalać twój prace wobec inny, i muszą oświadczać twój potężny czynności. 5I wola mówić od ten sławny honor od twój majestat, i od twój cudowny prace. 6And mężczyźni muszą mówić od ten mogą od twój straszny czynności: i JA wola osoba składająca deklarację twój wielkość. 7Oni muszą obfitość zupełny ten pamięć od twój wielki dobroć, i muszą zaśpiewać od twój prawość. 8The LORD jest łaskawy, i zarozumiały współczucie; powolny wobec irytować, i od wielki miłosierdzie 9Ten Lordjest dobry wobec wszystko: i jego przetarg łaskijesteście przez wszystko jego prace. 10Wszystko twój prace muszą wychwalać ciebie, O Lord; i twój święci muszą błogosławić ciebie. 11They muszą mówić od ten sława od twój królestwo, i rozmowa od twój władza; 12To zrobić wiedział do synowie od mężczyźni jego potężny czynności, i ten sławny majestat jego królestwo. 13Thy królestwo jest an wiecznotrwały królestwo, i twój dominium znosić przez wszystko pokolenia.

psalm 365Thy: miłosierdzie, O Lord, jest w ten niebiosa; i twój wierność osiągnął do ten chmury. 6Thy prawość jest podobny ten wielki góry; twój judgments jesteście pewien wielki głęboki: O Lord, ty zachowuje człowiek i bestia. 7Jak znakomityjest twój lovingkindness, O Bóg! więc ten dzieci od mężczyźni wyrażać ich wielka aglomeracja przedsiębiorstw wobec ten zaćmiewanie od twój skrzydła. 8Oni muszą być obfitość usatysfakcjonowany rezygnować ten tłustość od twój dom; i ty łupek ilasty zrobić im pić od ten rzeka od twój przyjemności. 9Pod kątem rezygnować ciebiejest ten fontanna od życie: w twój światło muszą my zobaczyć światło. 10O kontynuować twój lovingkindness do im ów znać ciebie; i twój prawość do stojący w serce.

Izajasz 45: 9Zapamiętać ten poprzedni rzeczy od stary: pod kątem Jajestem Bóg, itu jest nikt inaczej;Ja jestem Bóg, itu jest nikt podobny mi,10Osoba składająca deklarację ten kończyć od początku, i z stary czasyten rzeczy ów nie sąjeszcze sporządzony, powiedzenie, Mój rada muszą stoisko, i JA wola czynić brednie przyjemność:

Jeremiasz 9: 23Thus saith ten Lord, Puszczać nie ten czarnoksiężnik sława w jego mądrość, ani jeden puszczać ten potężny człowiek sława w jego mogą, puszczać nie ten bogaty człowiek sława w jego bogactwo: 24But puszczać jego ów gloryfikował sława w ten, ów on rozumieć i znający się mi, czylijestem ten Lord który wykonywać lovingkindness, judgment, i prawość, w ten ziemia: pod kątem w tych rzeczy JA radować, saith ten Lord

Mateusz 543Ye: mieć słyszał ów ono hath był powiedziany, Ty łupek ilasty miłość twój sąsiad, i nienawidzić twój wróg. 44But Słuchaj do ty, Miłość twój nieprzyjaciele, błogosławić im ów przeklinać ty, czynić dobry do nich ów nienawidzić ty i ja, modlić się za im który przekorny używać ty i ja, prześladować ty; 45Ów wy maj być ten dzieci od twój Ojciecktóry jest w niebo pod kątem on zrobić jego słońce wobec wstać od zły i od dobry, i nadawca deszcz od just i od niesprawiedliwy. 46For jeśli wy miłość im który miłość ty, co wynagrodzenie mieć wy? czynić nie parzysty ten szynkarze ten sam? 47And jeśli wy pozdrawiać twój bracia tylko, co czynić wy więcej niż drudzy? czynić nie parzysty ten szynkarze tak? 48Być wy więc doskonały, właśnie gdy twój Ojciec który jest w niebo jest doskonały

 tych jesteście twój Ojciec Słowa rozmawianie bezpośrednio dla ciebie równie ty przeczytać ten udokumentować! Ojciec jest ważenie ty Teraz! Ty zajmujący się produkcją konserw uniknąć Jego zbadanie!

Psalm 139: 1 O Lord, ty pośpiech zrewidowany mi, i wiedział mi. 2Ty znający się mój downsitting i mój wstanie,ty rozumieć mój myśl daleko od. 3Ty cyrkiel mój ścieżka i mój kłamliwy w dół, i sztuka zapoznanyrezygnować brednie drogi. 4Pod kątem tu jest ani słowa w mój język, oprócz, oto!, O Lord, ty znający się ono całkowicie. 5Ty pośpiech otoczyć mi z tyłu i przed, i położony twój dłoń na mi. 6Taki wiedza jest także cudowny dla mnie; to jest wysoki, JA zajmujący się produkcją konserw osiągnąć do ono. 7Dokąd? muszą JA iść z twój duch? albo dokąd? muszą JA uciekać z twój obecność?

Ten pytanie jest"czynić TY WIERZYĆ Jego"? …. albo twój własny myśli … albo niektórzyślepy kaznodzieja myśli? Zapamiętać ten:

psalm 31: 19Oh jak wielkijest twój dobroć, który ty pośpiech położony w górze pod kątem im ów strach ciebie;który ty pośpiech opracowany pod kątem im ów wielka aglomeracja przedsiębiorstw w ciebie przed ten synowie od mężczyźni! 20Ty łupek ilasty ukrywać się im w ten tajny od twój obecność z duma od człowiek: ty łupek ilasty utrzymywać im tajemniczo w pewien namiot z walka od języki.

Izajasz 55: 7Puszczać niegodziwcy opuszczać jego droga, i ten niecny człowiek jego myśli: i puszczać jego powrót do ten Lord, i on wola zlitować się nad na jego; i wobec nasz Bóg, pod kątem on wola obfitość wybaczać. 8Pod kątem mój myślijesteście nie twój myśli, ani jedenjesteście twój drogi mój drogi, saith ten Lord. 9Pod kątem równie ten niebiosa jesteście wyższa oferta niż ten ziemia, tak jesteście mój drogi wyższa oferta niż twój drogi, i mój myśli niż twój myśli. 10Pod kątem równie ten deszcz kometa zrujnowany, ten śnieg z niebo, i zwracany nie tam, oprócz poił ten ziemia, i zrobić ono przynosić naprzód i pączek, rzeczywiście maj dawać nasienie do siewca, i chleb do zjadacz: 11Tak muszą masz ci być ów Goethe naprzód z mój otwór: ono muszą nie powrót do mi pusty, oprócz ono muszą zrealizować ów który JA podobać się, i ono muszą prosperowaćw ten rzecz do tego JA wysłał ono

1 Koryntianie 1: 19Pod kątem to jest pisemny,JA wola zniszczyć ten mądrość od ten mądry, i wola przynosić do niczego ten zgoda od ten rozsądny. 20Gdzie jest mądry? gdzie jest ten świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza? gdzie jest spór od ten świat? hath nie Bóg wykonane głupi ten mądrość od ten świat? 21Pod kątem następnie w ten mądrość od Bóg ten świat przy mądrość wiedział nie Bóg, ono uradowany Bóg a propos głupota od wygłaszanie kazania wobec uratować im ów wierzyć 22Pod kątem ten Żydzi żądać pewien znak, i ten Grecy szukać mądrość: 23Oprócz my wygłaszać kazanie Chrystus umęczony, do ten Żydzi pewien stumblingblock, i do ten Grecy głupota;24Oprócz do im który jesteście wywołany, obydwaj Żydzi i Grecy, Chrystus ten władza od Bóg, i ten mądrość od Bóg. 25Ponieważ ten głupota od Bóg jest mądrzejszy niż mężczyźni; i ten słabość od Bóg jest silniejszy niż mężczyźni.

1 Koryntianie 2: 6Tym niemniej my mówić mądrość pośród im ów jesteście doskonały: jeszcze nie ten mądrość od ten świat, ani od ten kapitał od ten świat, ów ocknąć się zero: 7Opróczmy mówić ten mądrość od Bóg w pewien tajemnica,wyrównywać ten ukrytymądrość, który Bóg wyświęcony przed ten świat do nasz sława: 8Który nikt od ten kapitał od ten świat wiedział: pod kątem miał oni wiedział ono, oni byłby nie mieć umęczony ten Lord od sława. 9Oprócz rzeczywiście pisemny, Podejrzliwie śledzić hath nie widział, ani kłos słyszał, ani jeden mieć wchodzić w ten serce od człowiek, ten rzeczy który Bóg hath przygotowany pod kątem im ów miłość jego. 10Oprócz Bóg hath odsłonięty im do nam przy jego Duch: pod kątem ten Duch zrewidowany wszystko rzeczy, tak, ten głęboki rzeczy od Bóg. 11Pod kątem co człowiek znający się ten rzeczy od pewien człowiek, uratować ten duch od człowiek który jest w jego? pomimo tego ten rzeczy od Bóg znający się nie człowiek, oprócz ten Duch od Bóg. 12Teraz otrzymaliśmy, nie ten duch od ten świat, oprócz ten duch który jest od Bóg; ów my mogą znać ten rzeczy ów jesteście swobodnie ustalony do nas od Bóg. 13Który rzeczy także my mówić, nie w ten słowa który mansarda’ mądrość nauczyciel, oprócz który Duch Święty nauczyciel; porównywanie sprawy duchowe rezygnować duchowy 14Oprócz ten naturalny człowiek otrzymywać nie ten rzeczy od ten Duch od Bóg: pod kątem oni są głupota do jego: ani jeden puszka metalowa on znać im, ponieważ oni są duchowo spostrzegł

Izajasz 2: 2I ono muszą ocknąć się wydać w ten najwyższa oferta czasy, ów góra od ten Dobra ziemskie’ dom muszą być zakładać w ten szczyt od ten góry, i muszą być wysoki powyższy ten wzgórza;i wszystko narody muszą płynąć do ono. 3I dużo społeczeństwo muszą iść i powiedzieć, Przyjść wy, i puszczać nam iść odpowiednio do ten góra od ten Lord, do dom od ten Bóg od Jacob; i on wola uczyć nam jego drogi, i my wola chód w jego ścieżki: pod kątem z Syjonista muszą iść naprzód ten law, i Słowo Boże ten LORD z Jerozolima. 4I on muszą judge pośród ten narody, i muszą wymówka dużo społeczeństwo: i oni muszą jednostka terytorialna na południu Stanów Zjednoczonych ich szpady w lemiesz, i ich włócznie w pruninghooks: naród muszą nie podnieść w górze szpada w stosunku do naród, ani jeden muszą oni nauczyć się wojna wszelki liczniejszy.

Izraelici 12: 22Opróczwy jesteście przyjść do góra Sion, i do dzielnica handlowa Londynu od ten żyjący Bóg, ten Niebiański Jerozolima, i wobecan niezliczony zakład od anioły, 23Do ogólny zebranie i kościół od ten pierworodny, który jesteście pisemnyw Niebo, i wobec Bóg ten Judge wszystkich, i do napój alkoholowy od just mężczyźni wykonane doskonały, 24I wobec Jezus ten pośrednik od ten nowy konwencja, i do krew od pokropienie, ów mówić polepszyć rzeczy niż ów od Abel.

rzymski 34: …. tak,puszczać Bóg być prawdziwy, oprócz każdy pewien łgarz; równie ono jest pisemny, Ów ty mogą być uzasadniony w twój mówienia, i mogą pokonać podczas ty sztuka judged.

psalm 1003: Znać wy ów ten Lord on jest Bóg: to jest on ów hath wykonane nam, i nie my sami; jesteśmy jego społeczeństwo, i ten owca jego pasza. 4 Wprowadź do jego wrota rezygnować dziękczynienie, i w jego kurtaż rezygnować wychwalać być wdzięczny do jego, i błogosławić jego wymienić Pod kątem Lord jest dobry;jego miłosierdzie jest wiecznotrwały; i jego rzeczywistość znosić wobec wszystko pokolenia

Izajasz 549: Pod kątem to jest równie ten wody od Rekin do mi: pod kątem równie Mam szpada ów ten wody od Rekin powinien dosyć przechodzić ten ziemia; tak miećJa szpada ówJA byłby nie być gniewny rezygnować ciebie, ani wymówka ciebie. 10 Pod kątem ten góry muszą wyruszać, i ten wzgórza być wyjęty; opróczmój uprzejmość muszą nie odstępować od ciebie, ani jeden muszą ten konwencja mojego pokój być wyjęty, saith ten Lord ów hath miłosierdzie u ciebie.

Zawiadomienie kogo świadectwo z Wysoki Kurtaż ty just przeczytać. Ten nie jest około Jezus, ten Syn! Tych jesteście ten kierować Słowa od ten Najwyższy Judge Się, twój Ojciec, Boże Wszechmogący! Czy mógłby Pan powiedzieć, amen?

Izajasz 4310: Wy jesteście mój świadek, saith ten Lord, i mój służący kto Mam wybrany: ów wy maj znać i wierzyć mi, i rozumieć ów JA jestem on: przed mi tu był nie Bóg uformowany, ani jeden muszą tam zmierzać do mi. 11 Ja, wyrównywać Ja, jestem ten Lord; i obok mi tu jest nie zbawiciel. 12 Ja mieć osoba składająca deklarację, i mieć uratowany, i Mam pokazywał, podczas tu był nie obcy [ Bóg] pośród ty: więc wy jesteście mój świadek, saith ten Lord, ów JA jestem Bóg.

W ten udokumentowaćOjciec adresuje ty w Kurtaż bezpośrednio z Jego rozsądny ława. Ten pytanie jest czy" WIERZYĆ Jego"??? JA jestem Jego " świadek"! Jak około Ty?

Mateusz 44: Oprócz on odpowiedziałem i powiedziany, To jest pisemny,Człowiek muszą nie żyć przy chleb sam,oprócz przy każdy wyraz ów poszedł dalej z ten otwór od Bóg.

My muszą żyć przy każdy wyraz ów zysk z " otwór OD Bóg". Bóg mówi pod kątem Się, i my don't potrzebować wszelki tłumacz albo tłumacz inny niż  " Jezus" i "Duch Święty". "puszczać Każdy być łgarz", jeśli on mówi od się ( typowy Anglik 225:, Typowy Anglik 544:), albo coś inny niż ów Wyraz który przyjechał z Ojciec Otwór. Jezus dał nam an przykład od co jesteśmy wobec czynić podczas powiedział, on " tylko mówi co on słyszy, albo widzi od "ten Ojciec", Typowy Anglik 1249:, Typowy Anglik 828:-29.

  amen