wada wobec Rozpoznawać Bóg

Żywa pagina: KJV Heb 26: Oprócz jeden w niejaki miejsce poświadczony, powiedzenie, Co jest człowiek, ów ty sztuka uważający od jego? albo Syn Człowieczy, ów ty odwiedzony jego? 7 Ty wykonane jego nieco zniżyć niż ten anioły; ty ukoronowany jego rezygnować sława i honor, i didst umieszczać jego przez wszechświat twój dłoń

Ów pytanie był cena żądana przy diabły, który miał zmartwienie figurujący na zewnątrz co ludzki istoty średnia arytmetyczna wobec Bóg. Oprócz, oh, co an odpowiedź mamy pod kątem diabły, an odpowiedź który powinien otworzyć ten binokle od mężczyźni do " sława i honor" Bóg ma ustalony im z urodzenia. Mamy pewien pierworództwo, pewien urodzony prawy do Drzewo od Życie, który muszą nie być zdradzony albo delegować przy twój Ojciec. Otóż, " nic puszka metalowa rozdzielać nam z miłość od Bóg, który był widział w Chrystus Jezus" … nie grzech, śmierć, law naruszenie, ignorancja od Bóg, ani kaznodzieje i ich wędrowny judgment doktryny, Rzymski 838:-39. Ten miłość i WDZIĘK od ten Ojciectrąby wszystko ów rzeczy równie nieważny obicia. ten MIŁOŚĆ od ten Ojciec mimo Jego dzieci jest ten najważniejsze rzecz do niego, okres! Wszystko " grzesznicy" wola dostać ten " rozrzutny syn" traktowanie …. wszystko jedno ile ten " starszy syn" kaznodzieje w ten kościoły nadymać wargi i protest i odrzucić wobec przyłączyć się ten Ojciec w świętując ten nowy życie On daje im! Łukęcin 1515:-32. Ten gorzki kaznodzieje myśli nie są ten Ojciec myśli i ich mściwy drogi jesteście bardzo różny od ten Ojciec drogi, Izajasz 558:-10.

KJV Jeremiasz 313: Ten Lord hath ukazując od stary do mi, powiedzenie, Tak, Mam kochany ciebie rezygnować an wiecznotrwały miłość: więc rezygnować lovingkindness mieć JA ciągnąć ciebie.

KJV Typowy Anglik 1232: I Ja, jeśli JA być podniesiony w górze z ziemia, wola ciągnąć wszystko mężczyźni do mi.

KJV Typowy Anglik 637: Wszystko ów ten Ojciec dawać mi muszą ocknąć się mi; i jego ów kometa do mnie Ja wola w nie mądry rzut na zewnątrz.

KJV Izajasz 547: Pod kątem pewien mały chwila mieć JA opuszczony ciebie; oprócz rezygnować wielki łaski wola JA zbierać ciebie. 8 W nieco gniew JA ukrywał się mój stawić czoło z ciebie pod kątem pewien chwila; oprócz rezygnować wiecznotrwały uprzejmość wola Mam miłosierdzie u ciebie, saith ten Lord twój Wybawca. 9 Pod kątem to jest równie ten wody od Rekin do mi: pod kątem równie Mam szpada ów ten wody od Rekin powinien dosyć przechodzić ten ziemia; tak mieć JA szpada ów JA byłby nie być gniewny rezygnować ciebie, ani wymówka ciebie. 10 Pod kątem ten góry muszą wyruszać, i ten wzgórza być wyjęty; oprócz mój uprzejmość muszą nie odstępować od ciebie, ani jeden muszą ten konwencja mojego pokój być wyjęty, saith ten Lord ów hath miłosierdzie u ciebie. 11 O ty dotknięty, podrzucany rezygnować burza, i nie pocieszony, zobaczyć, JA wola kłaść twój kamienie rezygnować jarmark bandera statku, i kłaść twój podstawy rezygnować szafiry. 12 I JA wola zrobić twój Windows od agaty, i twój wrota od wrzody, i wszystko twój brzegi od przyjemny kamienie. 13 I wszystko twój dzieci muszą być uczył od ten Lord; i wielki muszą być ten pokój od twój dzieci. 14 W prawość łupek ilasty ty być zakładać: ty łupek ilasty być daleki z ucisk; pod kątem ty łupek ilasty nie strach: i z groza; pod kątem ono muszą nie przyjść w pobliżu ciebie.

Proszę an analogia do współpracownik ty rozumieć co wola następować po. Zaczerpnąć powietrza przykład od pewien wielki, piękny Boeing 757. Puszczać nam towarzystwa całe Rodzina od Bóg w Niebo wobec ten model. To jest nie jak ten wielki samolot odrzutowy zaczął się. Puszczać nam demontować każdy obowiązek od ten roślina w pojedynczy składowy wobec zobaczyć jak ono zaczął się. My mogą być w stanie coś zrobić wykładać i napełniać jeden albo dwa piłka nożna pola rezygnować wszystko ten indywidualny składowy. Tu są setki od śruby, śruby, podkładki, nakrętki, tkwi, miedź drut, stal telegraf, plastyczny mieszkaniowy, aluminium płycina, prześcieradło metal, rury, guma izolacja, styrofoam strony, opał zbiornik, i tysiące od silnik strony. Tu są guma męczy, hamulec składowy, i liczniejszy. Tam maj być miliony od strony wszystko położony na zewnątrz od strefa. Teraz puszczać nam wyobrażać sobie to jest wszystko ludzkość wobec daj spokój ziemia w wszystko ten pokolenia Bóg roślina. Tak samo wszystko ten indywidualny składowy od ten roślina jesteście rozliczać różny, tak jesteście mężczyźni. Mężczyźni wchodzić różny kolory, wysoko, waga, i ciało modeluje. Just wobec klasyfikator ten większy wyścigi konne od mężczyźni u ziemia, stal składowy kulisy być bieli; plastyczny składowy kulisy być Orientalny; aluminium składowy kulisy być Hindusi, i guma składowy kulisy być czernidła. W tych klasy ten strony jesteście wciąż różny. PEWIEN stal zamykać na zasuwę wygląd różny od pewien stal drzwi dłoń od umywalnia drzwi. Pomimo tego mężczyźni zmieniać w ich ziemski zadanie i umiejętności. Jeśli my klasyfikować ten podobny strony wyższa oferta, my kulisy znaleźć analogie mimo ten różny ludzki narody, języki, kultury i wyznania. Dopiero teraz my zobaczyć wszystko tych strony rozrzucony losowo przez pewien duży strefa. Przypuszczam jeśli my cena żądana pewien pięć- rok stary dziecko, " co to jest"? on mogą odpowiadać, " to jest pewien wiązka od stara lina okrętowa albo pewien strefa od " napychać". Jeśli my cena żądana pewien człowiek, " co to jest?" JA jestem pewny on byłby nie odpowiadać, " to jest wielki, piękny Boeing 757 jeszcze nie zmontowane"! Oprócz to jest ten case od człowiek u ziemia w wszystko jego pokolenia. Chociaż mamy różnica kursów w wyścigi konne, narody, języki i kultury, jesteśmy wszystko " krewni", prawdziwy duch bracia i siostry. Bóg kocha rozmaitość, i diabły mieć używany ten równie an wytłumaczenie wobec zrobić mężczyźni nienawidzić nawzajem i wobec widok one's towarzysz równie " różny" i " nie mój brat". On ma używany grzech i surowy zachowanie wobec zrobić nam czuć " polepszyć" niż inny mężczyźni albo zwierzchnik wobec ów który jesteście bezczelne kłamstwo przy diabły rezygnować bardziej żylasty łańcuch niż nasz własny! Z powodu diabły religijny w wszystko kultury rozwijać an bezbożny " bardziej święty niż ty" stosunek do ku drudzy.

Teraz puszczać nam wziąć wszystko tych indywidualny na pozór różny pozycja od strefa i dawać im do Boeing technicy i świadczenie mężczyźni w ich zbiorowy budynek. W nasz analogia oni są podobny ten anioły od Niebo który kolega ten napój alkoholowy od mężczyźni tak szybko, jak to jest możliwe Bóg ciągnąć im wobec Niebo na progu śmierci. Ten Niebiański anioły jesteście " polepszyć" zabudowanie inżynierowie niż ten Boeing pracownicy.

KJV Psalm 1271: Wykluczyć ten Lord budować ten dom, oni praca na próżno ów budować ono:

KJV Jeremiasz 181: Ten wyraz który przybyły wobec Jeremiasz z Lord, powiedzenie, 2 Powstawać, i obniżać się do garncarz dom, i tam JA wola przyczynowy ciebie wobec słyszeć mój słowa. 3 Wtedy Byłem w dół aż do ten garncarz dom, i, zobaczyć, on opracowany pewien praca od koła. 4 I ten naczynie ów on wykonane od glina był małżeństwo w palec Boży ten garncarz: tak on wykonane ono znowu inny naczynie, równie wydający się dobry do garncarz wobec zdążyć. 5 Wtedy Słowo Boże ten Lord przybyły do mnie, powiedzenie, 6 O dom od Izrael, zajmujący się produkcją konserw JA czynić rezygnować ty równie ten garncarz? saith ten Lord. Zobaczyć, równie ten glina jest w ten garncarz dłoń, tak jesteście wy w mój dłoń, O dom od Izrael.

Tu są dużo ludzki inżynierowie (" najemnik" kaznodzieje) u ziemia, który jesteście robienie pewien bardzo biedny praca tak jak jest spróbować wobec budować Bóg pewien dom. Kaznodzieje, rabinowie, kapłani, zagrzać z korzeniami, szamani, i duchowy kierownik w każdy naród i uprawiać jesteście wszystko " strony" rozpiętość cen na zewnątrz od strefa. Czynić nie oczekiwać ten śruby ( ludzki ministrowie) wobec mieć ten zdolność wobec wyrażać wszystko inny strony razem w właściwy klasa. Jeśli JA cena żądana ty, " czy pomyśleć ów rury ma być wywiad wobec budować ten roślina wyrównywać rezygnować ten niebieski druki następny im?", może być ty mogą odpowiadać, " czyli pewien zabawny przypuszczenie i tu jest nie podstawa pod kątem taki pewien pytanie. Rury jesteście strony rezygnować nie dłoń i nie władza i nie mózgi". Pomimo tego to jest równo zabawny wobec pomyśleć ów wszelki człowiek w wszelki religia puszka metalowa rozumieć, i dający się ocenić ten konieczność i wartość wszystko ten strony Bóg wierzyciel i dostać im działanie w harmonia w an klasa zabudowanie. Zostać 100% doskonały nie jeden obowiązek musi być chybianie z Roślina. Każdy obowiązek mężczyźni zostawiać na zewnątrz i rozważać " ten najmniejszy" albo " niepotrzebny" w ich ziemski zabudowanie układy jesteście bardzo import pod kątem skończony osioł działanie "757". Ten rury i śruby u ziemia ( pobożny kierownik w wszystko wyznania) CZYNIĆ NIE ROZUMIEĆ ANI DAJĄCY SIĘ OCENIĆ TEN Wartość i Potrzebować pod kątemKAŻDY Obowiązek rozpiętość cen na zewnątrz od strefa. nie jeden obowiązek musi być chybianie albo " zgubiony" równie w ich kościół rodzimy. ty na pewno czynić nie palić im! Ludzki inżynierowie u ziemia jesteście bardzo z wyjątkiem ten sława, i oni brak ten mądrość i wywiad wobec budować God’s wielki, piękny Boeing 757! Oni są także ślepy wobec przeczytać ten ROŚLINA albo zmontować WSZYSTKO ten strony. W faktor oni uwalniać większość z ten strony równie " nie zasługujący"! Równie możesz zobaczyć rozliczać ludzki kaznodzieje u ziemia nie jesteście pewien wart zastępca pod kątem Ten Lord! Oni zajmujący się produkcją konserw czynić God’s dążyć do Jego! Bóg musi i wola " budować Jego własny dom". Mieć ty kiedykolwiek widział pewien glina naczynie rosnąć dłoń i przerabiać sam a następnie wzdrygnąć się pleśniejący inny naczynia jak gdyby to jest pewien garncarz? Ten myśl jest absurdalny! Teraz ty rozumieć ten zysk w ten praca wszystkich ten świat wyznania! Podczas On dostaje mężczyźni na górzeOn musi przerabiać im wszystkozagrodzić nikt! On musi rozwiązywać co mężczyźni u ziemia mieć sporządzony!

W nasz analogia człowieczeństwo u ziemia w nasz pokolenia jest zupełnie tak jak ten pojedynczy składowy rozrzucony przez ten strefa. Średnia mężczyźni jesteście zupełnie tak jak ten pięć- rok stary dziecko który zajmujący się produkcją konserw zrobić dużo jego. Chrześcijanie i wyznania jesteście podobny mężczyźni który rozumieć więcej niż ten dziecko, oprócz oni zajmujący się produkcją konserw narrator co oni są skoro, ja też nie oni dający się ocenić tenwartość wszystkich ów strony położony na zewnątrz na podstawie. Mężczyźni jesteście nieszczęśliwy budowniczowie który mieć uczył i wierzyć dużo błędy około God's utworzenie i zamierzać. Oni mają domyślił się przy ono i większość z ich odpowiedzi jesteście ukierunkowany i przestępstwo. Garncarz- Bóg jest ten Mistrz- budowniczy, i On ma uruchomić wszystko ów strony On " pociągnął w górze" w pewien piękny gładki roślina ( rodzina). Ono dostaje większy i większy tak szybko, jak to jest możliwe mężczyźni umierać! Mężczyźni u ziemia zajmujący się produkcją konserw zobaczyć ten. Oni są stojący także zawrzeć do drzewa i wszystko oni zobaczyć jest szczekać! Oprócz Bóg wierzyciel pewien las od mężczyźni wszędzie po ten ziemia w każdy naród, którywszystko mieć ten wolny podatek od darowizn od God's prawość. Jezus ofiara dostarcza dowód od ten rodzaj leguminy!

KJV Rzymski 518: Więc równie a propos ofiarować od jeden judgment przybyły na wszystko mężczyźni wobec potępienie; wyrównywaćtak a propos prawość od jeden ten wolny podatek od darowizn przybyły na wszystko mężczyźni do usprawiedliwienie od życie. 19 Pod kątem równie przy jeden prawdziwy mężczyzna nieposłuszeństwo dużo byliśmy wykonane grzesznicy, taka propos posłuszeństwo od jeden muszą dużo być wykonane sprawiedliwy. 20 Nadto ten law wchodzić, ów ten ofiarować mogą obfitować. Oprócz gdzie grzech obfity, wdzięk zrobił dużo liczniejszy obfitować: 21 Ów równie grzech hath panował do śmierć, pomimo tego mogąwdzięk panować przez prawość do wieczny życie przy Jezus Chrystus nasz Lord.

KJV Izajasz 613: Wobec mianować do im ów płakać w Syjonista, wobec dawać do im piękno pod kątem jesiony, ten oliwa od radość pod kątem żałoba, ten szaty od wychwalać pod kątem ten duch od ciężkość; ówoni mogą nazywać się drzewa od prawość, ten roślina od ten Lord, ów on mogą być gloryfikował.

Podczas Bóg kończy montaż WSZYSTKO nasz strony, my mają być jeden wielki, zadowolony Rodzina, podobny pewien gładki samolot odrzutowy zbudowany pod kątem Jego wobec mucha.

Oślepiony przy ten zjawienie się od rzeczy od zniżyć wypoziomować od ludzki rzeczywistość, mamy zepsuty wobec rozpoznawać Bóg równie On jest. Podczas my zobaczyć pewien człowiek, my powinien pomyśleć, " to jest komórka od God's ciało, który wydaje się zostać oderwany równie an indywidualny wymodelowany w wchodzą w skład równie pewien syn albo córka". My powinien zawsze pomyślećBóg- komórka pierwszy, i pomyśleć " człowiek" i brat po drugie. To jest ponieważ Bóg jestJeden i zajmujący się produkcją konserw być " oddzielony" wszystko jedno jak ponoć wobec nasz ziemski rozum. To jest co ono oznacza zostać " ogółem".

Wszystko czyli"" jest pewien władza- produkt z linie od władza i siła płynący z Jego w wszystko przepisy. "od Jego i do niego i przez Jego jesteście wszystko rzeczy" Rzymski 1136:, " który jest przede wszystkim i przez wszystko i w ty wszystko, Efezjanie 46:. "on jest przed wszystko rzeczy i przy Jego wszystko rzeczy składać się" Colossians 117:, Pod kątem w Jego my żyć i ruszyć z miejsca i mieć nasz trwający, Czynności 1728:.

Nic jest " rozdzielać" z Bóg! Tak samo ten słońce stosuje pewien grawitacyjny naciągnąć ten ziemia i ten roślina w ten galaktyka, człowiek pozostawać do zapłaty przywiązany wobec Bóg przy an niewidzialny siła. Ten słońce przekazują na zewnątrz fotony i fale od x- promieniuje, cząstki od neutron i elektrony, mikrofale, pod- czerwony, i ultrafioletowy promieniowanie, który udawać każdy boskie ciało w jego obszar zacieniony. Tych rzeczy nie są widzialny wobec ludzki binokle. Ani jeden jest God's przywiązanie wobec człowiek widzialny wobec ludzki binokle. Tu jest ten niewidzialny " pępkowy powróz" przywiązany wobec każdy człowiek Bóg wierzyciel. Przy ten oznacza On akcje porcje jego czuciowy pobory rezygnować nam równieOn żyje nasz życie w użyciu. Jednocześnie my " żyć" ( mieć świadomy świadomość i pewien zmysł od trwający) nasz żyje w Jego! Skoro Bóg jest pewien Duch i ludzki istoty jesteście wszystko małyduch komórki"" jego żyjący istota nie człowiek puszka metalowa zobaczyć ten duchowy " powróz" łączący nam wcale czasy wobec Bóg Się. Równie pewien kryktyka ten bezpośrednie połączenie dotyczący ludzki udręka to jest pisemny, KJV Izajasz 639: W wszystko ich nieszczęście on był dotknięty, i ten anioł jego obecność uratowany im: w jego miłość i w jego litość on odkupiony im; i on ogołocony im, i przewożący im wszystko ten czasy od stary. nie człowiek puszka metalowa cierpieć wszelki ból albo uraz rezygnować ono wydarzenie wobec Bóg jednocześnie. Bóg ma cierpiał nie- zatykać rezygnować rodzaj ludzki z Czysta woda czasy. Ile ból czy zakładać On czuje już równie ty przeczytać tych słowa? Będziesz mieć wobec sumować wszystko ten ból ów każdy u ziemia jest udręka wobec czuć ten siła od co Bóg czuje! Gdzie był Bóg podczas ten Żydzi byliśmy w Hitler piece? On był akurat tam udręka rezygnować im!

TenNajliczniejszy Wysoki jest każdy i On jest wszędzie. My musi uważać od jak my myśleć o wszelki człowiek czy on jest bezczelne kłamstwo w grzech albo nie. "cokolwiek my czynić albo czynić nie wobec wszelki człowiek, my czynić albo czynić nie czynić wobec Bóg".

Mateusz 2534: Wtedy muszą królowi powiedzieć do im u jego prawy dłoń, Przyjść, wy błogosławiony mojego Ojciec, dziedziczyć ten królestwo opłacony z góry pod kątem ty z założenie od ten świat: 35 Pod kątem JA był an bardziej głodny, i wy dał mi mięso: JA był spragniony, i wy dał mi pić: JA był pewien nieznajomy, i wy brał mi w: 36 Nagi, i wy kupiec handlujący tekstyliami mi: JA był chory, i wy odwiedzony mi: JA był w nagroda, i wy przybyły do mi. 37 Wtedy muszą ten sprawiedliwy odpowiedź jego, powiedzenie, Lord, podczas piłować my ciebie an bardziej głodny, i nakarmoiny ciebie? albo spragniony, i dał ciebie pić? 38 Podczas piłować my ciebie pewien nieznajomy, i brał ciebie w? albo nagi, i kupiec handlujący tekstyliami ciebie? 39 Albo podczas piłować my ciebie chory, albo w nagroda, i przybyły do ciebie? 40 I królowi muszą odpowiedź i powiedzieć do im, Zaprawdę powiadam wam, O tyle o ile wy mieć sporządzony ono do jednej z ten najmniejszy od tych mój bracia, wy mieć sporządzony ono do mi.

Jeśli my pomyśleć zły od wszelki człowiek albo życzyć jego szkoda w wszelki droga, jesteśmy myślący zły od Bóg i życzenie sobie Jego szkoda także! Jeśli my judge wszelki człowiek i potępiać jego, my jednocześnie judge i potępiać Bóg przy nie bystry Jego ciało, chociaż pewien " komórka"! Jeśli ty potrzeba wszelki człowiek przeklęty i spalony w ogień piekielny, ty potrzeba Bóg spalony i przeklęty w ogień piekielny! Ty byliśmy powiedział wobec miłość twój ( ludzki) nieprzyjaciele, wobec " błogosławić i przeklinać nie", oprócz ty czynić nie zwyczaje handlowe tych rzeczy w twój judgment doktryny! Mateusz 544:-48. Co duch jest działanie w ów kościoły i kaznodzieje który potrzeba wobec palić mężczyźni w ogień piekielny? Łukęcin 951:-56. On powiedział nam " ja wola mieszkać w im i chód w im", oprócz jak dużo ludzki istoty wierzysz czy nie to jest prawda rozumieć ono? Jeśli my wszystko zrozumiany ono, każdy byłby być żyjący ten złoty reguła i tam byłby być pokój u ziemia. Jesteśmy wszystko zobowiązany razem podobny wielo-- kolory u pewien bardzo długi sznur, który jest kołysany w pewien ogromny piłka. Tak podczas wszelki człowiek cierpi, ono jakoś dotyczy nam wszystko! To jest co ZGODNOŚĆ jest wszystko około!

1 Koryntianie 1212: Pod kątem równie ten ciało jest jeden, i hath dużo członki, i wszystko ten członki od ów jeden ciało, trwający dużo, jesteście jeden ciało: tak także jest Chrystus. 13 Pod kątem przy jeden Duch jesteście my wszystko ochrzczony w jeden ciało, czy my być Żydzi albo Goje, czy my być zobowiązanie albo wolny; i zostały wszystko wykonane wobec pić w jeden Duch. 14 Pod kątem ten ciało nie jest jeden członek, oprócz dużo. 15 Jeśli ten stopa muszą powiedzieć, Ponieważ JA jestem nie ten dłoń, JA jestem niepełnoletni ten ciało; czy to więc niepełnoletni ten ciało? 16 I jeśli ten kłos muszą powiedzieć, Ponieważ JA jestem nie ten podejrzliwie śledzić, JA jestem niepełnoletni ten ciało; czy to więc niepełnoletni ten ciało? 17 Jeśli całe ciało byliśmy an podejrzliwie śledzić, gdzie byliśmy ten aparat słuchowy? Jeśli całe byliśmy aparat słuchowy, gdzie byliśmy ten pachnący? 18 Dopiero teraz hath Bóg umieszczać ten członki każdy z nich w ten ciało, równie ono hath uradowany jego. 19 I jeśli oni byliśmy wszystko jeden członek, gdzie byliśmy ten ciało? 20 Dopiero teraz jesteście oni dużo członki, jeszcze oprócz jeden ciało. 21 I ten podejrzliwie śledzić zajmujący się produkcją konserw powiedzieć do ten dłoń, Mam nie potrzebować od ciebie: ani znowu ten głowa do stopy, Mam nie potrzebować od ty. 22 Nie, dużo liczniejszy ów członki od ten ciało, który wydawać się zostać liczniejszy słaby, jesteście konieczny: 23 I ów członki od ten ciało, który my myśleć sobie być najemca honorowy, na tych my najwyższa oferowana cena liczniejszy obfitość honor; i nasz nieczesany strony mieć liczniejszy obfitość uroda. 24 Pod kątem nasz przystojny strony mieć nie potrzebować: oprócz Bóg hath usposobienie ten ciało razem, posiadanie ustalony liczniejszy obfitość honor wobec ów obowiązek który wybrakowany: 25 Ów tam powinien być nie schizma w ten ciało; gdyby nie to że ten członki powinien mieć ten sam troszczyć się jeden pod kątem inny. 26 I czy jeden członek cierpieć, wszystko ten członki cierpieć rezygnować ono; albo jeden członek być honorowany, wszystko ten członki sprawiać przyjemność rezygnować ono. 27 Teraz wy jesteście ten ciało od Chrystus, i członki w szczególności.

Cokolwiek my czynić albo nie czynić do najmniejszy od ten dzieci, my czynić albo nie czynić wobec Bóg Się. To jest ponieważmy zabraknąć wobec zobaczyć Bógpodczas my zobaczyć pewien człowiek. Wszystko my zobaczyć jest pewien widzialny wchodzą w skład równie coś rozdzielać i odległy z Bóg i wcale nie podobny Jego! My zobaczyć pewien Chińczyk, an Afrykanin, pewien Filipów, pewien karzeł, albo niewinne kłamstwo człowiek, który ma pewien różny zwyczaj i maj mówić pewien różny język niż nasz rodzinny język. Tych " różnica kursów" zdążyć ukazywać się jak gdyby oni są " nie podobny nam" i określenie " nie ród do mnie"! To jest tłusty błąd w ten zgoda i postrzeganie od najliczniejszy mężczyźni! Izajasz 602:. Oto dlaczego tu jest tak dużo od prawdziwy mężczyzna nieludzkość wobec człowiek. Także dużo czynić nie widok inny mężczyźni równie " ich" brat choćby nawet ten związek zawodowy wszystkich mężczyźni jest ten rzeczywistość. To jest jeszcze inny tłusty postrzeganie błąd od obowiązek od mężczyźni! Diabły miłość ono!

Typowy Anglik 1722: I ten sława który ty dał mi Mam ustalony im; ów oni maj być jeden, właśnie gdy jesteśmy jeden: 23 JA w im, i ty w mi, ów oni maj być wykonane doskonały w jeden; i ów ten świat maj znać ów ty pośpiech wysłał mi, i pośpiech kochany im, równie ty pośpiech kochany mi. 24 Ojciec, JA wola ów oni także, kto ty pośpiech ustalony mi, być ze mną gdzie JA jestem; ów oni maj zobaczyć mój sława, który ty pośpiech ustalony mi: pod kątem ty kochany mi przed ten założenie od ten świat.

Ono zrobił nie wziąćtylko ten Słowa od Jezus wobec przekonywać mi od nasz pierworództwo i " zgodność" w ten Ojciec. Otóż, JA wierzyć Bóg!

Psalm 86: Mam powiedziany, Wy jesteście bogowie; i wy wszyscy jesteście dzieci od ten najliczniejszy Wysoki. 7 Oprócz wy muszą umierać podobny mężczyźni, i stać się płatnym podobny jednej z ten kapitał. 8 Powstawać, O Bóg, judge ten ziemia: pod kątem ty łupek ilasty dziedziczyć wszystko narody.

Izajasz 256: I w ten góra muszą ten Lord od gospodarze zrobić do wszystko społeczeństwo pewien święto od tłusty rzeczy, pewien święto od wina od osad, od tłusty rzeczy zarozumiały rdzeń, od wina od osad dobrze refinansować. 7 I on wola zniszczyć w ten góra ten stawić czoło od ten pokrycie rzut przez wszystko społeczeństwo, i ten ustępliwy czyli rozpiętość cen przez wszystko narody. 8 On wola jaskółka w górze śmierć w zwycięstwo; i ten Lord Bóg wola wycierać daleko łzy z od wszystko twarze; i ten wymówka jego społeczeństwo muszą on wziąć daleko z od wszystko ten ziemia: pod kątem ten Lord hath mówiony ono.

Izajasz 6622: Pod kątem równie ten nowy niebiosa i ten nowy ziemia, który JA wola zrobić, muszą pozostawać do zapłaty przed mi, saith ten Lord, tak muszą twój nasienie i twój wymienić pozostawać do zapłaty. 23 I ono muszą ocknąć się wydać, ów z jeden nów wobec inny, i z jeden szabas wobec inny, muszą wszystko ciało ocknąć się kult przed mi, saith ten Lord.

Odkrycie 153: I oni zaśpiewać ten piosenka od Zwiać ten służący od Bóg, i ten piosenka od ten Jagnię, powiedzenie, Wielki i cudowny jesteście twój prace, Lord Boże Wszechmogący; just i prawdziwy jesteście twój drogi, ty Król od święci. 4 Który muszą nie strach ciebie, O Lord, i chwalić twój wymienić? pod kątem ty tylko sztuka święty: mimo narody muszą przyjść i kult przed ciebie; pod kątem twój judgments jesteście wykonane oczywisty.

Odkrycie 513: I każdy stworzenie który jest w niebo, i od ziemia, i wobec ten ziemia, i temu podobne równie jesteście w ten morze, i tak dalej jesteście w im, słyszał JA powiedzenie, Błogosławieństwo, i honor, i sława, i władza, być do jego ów siedzący na ten tron, i do ten Jagnię na zawsze i kiedykolwiek.

Tam mają być pewien dzień podczas my wola zobaczyć Bóg i " wszystko" jego " komórki" w jeden miejsce! To będzie wszystko Niebo podczas On odzyskuje ten najwyższa oferta pokolenie od ludzkość z ziemia zewnętrzna strona. Tu jest pewien dzień nadchodzący podczas WSZYSTKO ten dzieci (" komórki") od Bóg wola krzyk z radości. U ów dzień każdy podejrzliwie śledzić muszą zobaczyć każdy ciało komórka od Jego, podczas my wszystko wziąć pewien spojrzenie i NASZ RODZINA portret!