wieczny Życie

 

Nagłówki:

Mądrość od Solo 222: oni zrobił nie rozumieć God's ukryty roślina; oni nigdy oczekiwany ów świętość od życie byłby mieć jego wynagradzać; oni myśl ów niewinność 23 miał nie wynagrodzenie. OpróczBóg wierzyciel człowiek pod kątem nieśmiertelność, i wykonane jego 24 ten wyobrażenie o osobie jego własny wieczny jaźń

geneza 126: I Bóg powiedziany, Puszczać nam zrobić człowiek w nasz wyobrażenie o osobie, za nasz podobieństwo: i puszczać im mieć dominium przez ten ryba od ten morze, i przez ten ptactwo od ten przewietrzyć, i przez ten bydło, i przez wszystko ten ziemia, i przez każdy skradając się rzecz ów pnącze na ten ziemia. 27 TakBóg wierzyciel człowiek w jego własny wyobrażenie o osobie, w ten wyobrażenie o osobie od Bóg wierzyciel on jego; męski i samica wierzyciel on im.

Księga Eklezjasty 314: JA znać ów, jakikolwiek Bóg doeth, ono muszą być na zawsze: nic mogą być wyrażać wobec ono, ani wszelki rzecz wziąć z ono: i Bóg doeth ono, ów mężczyźni powinien strach przed jego.

typowy Anglik 424: Bóg jest pewien Duch: ioni ów kult jego musi kult jego w duch i w rzeczywistość.

Księga Eklezjasty 127: Wtedy muszą ten kurz powrót do ziemia równie ono był: i duch muszą powrót do Bóg który dał ono.

odkrycie 96: I w ów czasy muszą mężczyźni szukać śmierć, i muszą nie znaleźć ono; i muszą życzyć sobie wygasnąć, iśmierć muszą uciekać z im.

wąż 1314: JA wola okup im z władza od ten grób;JA wola wykupić im z śmierć: O śmierć, Ja mają być twój plagi; O grób, JA mają być twój zniszczenie: żal muszą być ukrywał się z mój binokle.

odkrycie 69: I podczas on miał otwarty ten piąty pieczętować,JA piłować wobec ten ołtarz ten dusze od im ów byliśmy zbijał pod kątem Słowo Boże, i pod kątem ten świadectwo który oni trzymał: 10 I oni płaczący rezygnować pewien głośny wyrażać, powiedzenie, Jak długi, O Lord, święty i prawdziwy, dost ty nie judge i pomścić nasz krew na nich ów rozwodzić się nad ten ziemia? 11 Ibiały okrada ( równie rezygnować ten " rozrzutny syn) byliśmy ustalony do każdy z nich; i ono był powiedziany do im, ów oni powinien odnawiać zapas towarów jeszcze pod kątem nieco pora, do ich fellowservants także i ich bracia, ów powinien być zabity równie oni byliśmy, powinien być spełniony.

Łukęcin 2037: Teraz kiedy zmarli jesteście podniesiony, wyrównywać Zwiać pokazywał przy ten krzak, podczas on wywołany ten Lord ten Bóg od Abraham, i ten Bóg od Isaac, i ten Bóg od Jacob. 38 Pod kątem on jest nie jeden Bóg od ten zmarły, oprócz od ten żyjący: pod kątemwszystko żyć do jego.

Izraelici 1222: Oprócz wy jesteście przyjść do góra Sion, i do dzielnica handlowa Londynu od ten żyjący Bóg, tenniebiański Jerozolima, i wobec an niezliczony zakład od anioły, 23 Do ogólny zebranie i kościół od ten pierworodny, który jesteście pisemny w niebo, i wobec Bóg ten Judge wszystkich, i wobecten napój alkoholowy od just mężczyźni wykonane doskonały

typowy Anglik 1232: I Ja, jeśli JA być podniesiony w górze z ziemia, wola ciągnąć wszystko mężczyźni do mi.

 

prolog:

Łukęcin 1520: I on powstawać, i przybyły wobec jego ojciec. Oprócz podczas on był jeszcze pewien wielki droga od, jego ojciec piłować jego, i miał współczucie, i biegł, i futro u jego szyja, i całowany jego. 21 I ten syn powiedziany do jego, Ojciec, Mam zgrzeszony w stosunku do niebo, i w twój wzrok, i jestem dosyć wart adresat zgłosi się po odbiór twój syn. 22 Ale z drugiej strony ojciec powiedziany wobec jego służba domowa, Przynosić naprzód ten najwyższa oferowana cena szata, i wyrażać ono u jego; i wyrażać pewien ring u jego dłoń, i buty u jego stopy: 23 I przynosić tu ten tłuszczowy cielę, i zabić [ ono]; i puszczać nam jeść, i być wesoły: 24 Pod kątem ten mój syn był zmarły, i jest żywy znowu; on był zgubiony, i jest ufundować. I oni zaczął się zostać wesoły. 25 Teraz jego starszy syn był w dziedzinie: i równie on przybyły i pociągnął blisko do dom, on słyszał muzyka i dansing. 26 I on wywołany jednej z ten służba domowa, i cena żądana co tych rzeczy oznaczony. 27 I powiedział do jego, Twój brat jest przyjść; i twój ojciec hath zabity ten tłuszczowy cielę, ponieważ on hath otrzymywać jego cało. 28 I on był zły, i byłby nie wybrać za swój zawód: więc przybyły jego ojciec na zewnątrz, i intreated jego. 29 I on odpowiadając powiedziany wobec [ jego] ojciec, Oto!, tych dużo lata czynić JA służyć ciebie, ani jeden naruszony JA przy wszelki czas twój przykazanie: i jeszcze ty nigdy dał mi pewien koźlę, czyli mogą weselić się rezygnować mój przyjaciele: 30 Oprócz gdy tylko ten twój syn był przyjść, który hath pożerał twój żyjący rezygnować nierządnice, ty pośpiech zabity pod kątem jego ten tłuszczowy cielę. 31 I powiedział do jego, Syn, ty sztuka kiedykolwiek ze mną, i tak dalej Mam jest twój. 32 Ono był spotykać ów my powinien weselić się, i być zadowolonym: pod kątem ten twój brat był zmarły, i jest żywy znowu; i był zgubiony, i jest ufundować.

 

Jak dużo od ty rzeczywiście rozumieć język angielski Co miły od stopień zrobił ty dostać po angielsku zrozumienie Podczas Ojciec " serie Jego Słowa w klasa" ( psalm 5016:-21), mój, mój, mój, co światło jeden widzi! Który wierzy co Zwiać pisał w nasz drugi ŻYWA PAGINA tekst? Co Solo pisał w ten pierwszy ŻYWA PAGINA tekst wyraża ten sam rzeczywistość! Jak dużo od tywierzyć Bóg, ów twój Ojciec "zmiany nie"? malachit 36:. Jeśli ty " wierzyć Bóg",….. wtedy ty ROZUMIEĆ nasz trzeci Żywa pagina, co Bóg zrobił w tworzenie człowiek jest na zawsze i ZAJMUJĄCY SIĘ PRODUKCJĄ KONSERW Zmieniać!

wszystko MĘŻCZYŹNI Jesteście nieśmiertelny ONI ZAWSZE Zostały I ZAWSZE Mają być! WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI Jesteście WIERZYCIEL REZYGNOWAĆ WIECZNY ŻYCIE I ONO ZAJMUJĄCY SIĘ PRODUKCJĄ KONSERW BYĆ WZIĄĆ DALEKO PRZY ŚMIERĆ Wobec TEN GLINA CIAŁO ANI PRZY " piekło I Przypływ" ( powodzie Z TEN Smok OTWÓR W TEN Kościoły, odkrycie 1215:).

rzymski 838: Pod kątem JA jestem przekonany, ów ani jeden śmierć, ani życie, ani anioły, ani księstwa, ani potęgi, ani rzeczy obecny, ani rzeczy wobec przyjść, 39 Ani wysokość, ani głębokość, ani wszelki inny stworzenie, muszą być wypłacalny rozdzielać nam z miłość od Bóg, który jest w Chrystus Jezus nasz Lord.

 

Obudzić się- w górze Czas

 

To jest czas pod kątem ty wobec obudzić się w górze i stawić czoło twój Ojciec w cztery oczy! Nie ludzki nauczanie puszka metalowa współpracownik ty teraz. Nie doktryny ty uczony u twój własny albo z inny pisarz puszka metalowa współpracownik ty teraz! Czy WIERZYĆ Bóg? JA zrobił nie zapytać jeśli ty wierzyć niektórzy kaznodzieja, albo pisarz, albo apostoł, albo prorok Ich zgoda ma ZAWSZE przyjść " z wyjątkiem ten sława Jesteś w cztery oczy rezygnować ten Wierzyciel- Ojciec się Czyzawierać co " w Jego wyobrażenie o osobie iza jego podobieństwo" rzeczywiście oznacza? Nie wykręcał demoniczny skręcony myśl w- kładzie puszka metalowa umniejszać ty teraz! Jeśli jesteś pewien błaznować, iść do nasz pierwszy ŻYWA PAGINA tekst i wziąć pewien świeca od rzeczywisty ŚWIATŁO z Solo! TERAZ używać ten Władza LAMPA i przegląd wszystko wokoło ty! Przechodzić wszystko ty mieć uczony u twój własny i z kaznodzieje i obserwować jak ów płomień " potoki" mały ludzki i demoniczny myślący. Mężczyźni mieć sfastrygowany losy od nieład do ten Chrystus założenie. Wszystko ten drobny zgadywanie protokoły mężczyźni mieć uczony około " jak zostać uratowany" z pisma od Zwiać wobec cokolwiek ty wierzyć dziś mieć poszedł w górze w dym! Ojciec ma sporządzony Jego rzecz przy ten bardzo początek, Izajasz 4610:. Jak my zaczął się jest dokładnie jak my wola kończyć! "Nie zmiany" w nasz ROŚLINA sława mają być wykonane! Tu jest nic ty wierzyć albo ów mężczyźni zaufany w ten miniony obaj w albo z ten Biblia w wszelki religia w wszelki pokolenie ów puszka metalowa "atut" ten! Ten spodziewać się od do licha wobec zniszczyć ludzkość przy pomocy law naruszenie ma ZAWSZE był an wykonywać w szaleństwo! God's dzieci jesteście liczniejszy import do niego niż "law", " grzech", albo diabły życzy sobie! Jeśli ty wierzyć inaczej, tyczynić nie znać Bóg!

Co u licha powinien mieć uczony i ty teraz znać jest ten:

przysłowia 2130: Tu jest nie mądrość ani zgoda ani rada w stosunku do ten Lord.

Wobec wy wszyscy ślepy mężczyźni uzurpując ten ministerstwo i wygłaszanie kazania pewien wyksięgować doktryna, Słuchaj ty polepszyć dostać rezygnować ten program! TY polepszyć dostać " przekonany" podobny Paweł był przekonany…. albo Niebo (God's Rydwan) wola mleć ty wobec proch!

mika 57: I ten reszta od Jacob muszą być w środku dużo społeczeństwo równie pewien rosa z Lord, równie ten demonstratorzy na ten trawa, ów oczekiwanie nie pod kątem człowiek, ani będzie czekać pod kątem ten synowie od mężczyźni. 8 I ten reszta od Jacob muszą być pośród ten Goje w ten środek od dużo społeczeństwo równie pewien lew pośród ten zwierzęta od ten las, równie pewien młody lew pośród ten stada od owca: który, jeśli on iść przez, obydwaj stąpać zrujnowany, łza w części, i nikt puszka metalowa wygłosić.

Łukęcin 2017: I on widziany im, i powiedziany, Co to jest wtedy czyli pisemny, Ten kamień który ten budowniczowie odrzucić, ten ten sam jest zostać ten głowa od ten kąt? 18 Ktokolwiek muszą trafiać ów kamień muszą być zajmować się maklerstwem; oprócz u kogokolwiek ono muszą stać się płatnym, ono wola mleć jego wobec proch.

2 Edras 131:, 2 TEN Siedem CZASY Miniony; i ten najbliższy noc Coś mi się śniło. W mój prawo czarterującego do przewozu innego towaru, 3 pewien wiatr przybyły w górze z ten morze i umieszczać ten fale w zamieszanie. I ten wiatr przyniósł pewien ludzki obliczać powstanie z głębokości, i równie Ja stróżował ten człowiek ("just napój alkoholowy od mężczyźni wykonane doskonały", Izraelici 1222:-24) przybyły latający rezygnować ten chmury od niebo. Wszędzie on uruchomić jego 4 binokle, wszystko ów oni futro u był oddany rezygnować groza; i wszędzie ten zdrowy jego wyrażać osiągnął, wszystko który słyszał ono stopiony podobny rosnąć przy ten dotknąć od zapalić. 5 Najbliższy JA piłować an niezliczony zastęp od mężczyźni zebranie z cztery wiatry 6 od niebo wobec zarobek wojna od człowiek który miał podniesiony z morze. JA piłować ów 7 ten człowiek porąbany na zewnątrz pewien obszerny góra pod kątem się, i latał w górze u wobec ono JA wypróbowany wobec zobaczyć z co ćwierć albo miejsce ten góra miał był wziąć, oprócz JA 8 kulisy nie. Wtedy JA piłować ów wszystko który miał zbierał wobec toczyć wojnę z ten 9 człowiek byliśmy wypełniony rezygnować strach, i jeszcze oni ośmielił się wobec walka w stosunku do jego. Podczas on gestykulować hordy posuwając się naprzód wobec atakować, on zrobił inaczej dużo równie podnieść pewien palec 10 w stosunku do im. On miał nie włócznia w jego dłoń, nie broń wcale; tylko, równie JA stróżował, on lał co wydający się podobny pewien potok od zapalić z jego otwór, pewien 11 oddech od płomień z jego wargi, i pewien burza od iskry z jego język. Wszystko od im połączyć w jeden masa -- potok od zapalić, ten oddech od płomień, i ten wielki magazynowanie. Ono futro od zastęp posuwając się naprzód wobec rozpocząć bitwę, i spalił się w górze każdy od im; nagle wszystko ów olbrzymi mnóstwo miał zniknął, opuszczanie nic tylko kurz i jesiony i pewien dymić od dym. JA był odebrał komuś mowę na widok.

i dlaczego czynić my pisać tych słowa PotrzebujemyTy wobec MIŁOŚĆ twój Ojciec i sprawiać przyjemność rezygnować Zaufanie w ten " dobroć" od ten Najliczniejszy Wysoki równie On " dodaje otuchy" Jegopojmany dzieci u ziemia! malachit 45:-6.

narrator każdy tenPocieszyciel ma przyjść!

 

KJV Izajasz 401: Podnosić na duchu wy, podnosić na duchu wy mój społeczeństwo, saith twój Bóg. 2 Mówić wy wygodnie wobec Jerozolima, i krzyczeć do jej, ówjej prowadzenie wojny jest znakomityów, jej niesprawiedliwość jest wybaczony: pod kątemona hath otrzymywać od ten Lord dłoń sobowtór mimo jej grzechy. 3 Ten wyrażać od jego ów płaczący w ten dzika przestrzeń, Opłacony z góry wy ten droga od ten Lord, zrobić prosty w ten pustynia pewien gościniec pod kątem nasz Bóg. 4 Każdy dolina muszą być wysoki, i każdy góra i pagórek muszą być wykonane niski: i ten nieuczciwy muszą być wykonane prosty, i ten szorstki miejsca prosty: 5 I ten sława od ten Lord muszą być odsłonięty, i wszystko ciało muszą zobaczyć ono razem: pod kątem ten otwór od ten Lord hath mówiony ono.

Łukęcin 416: I przyszedł do siebie Nazareth, gdzie on miał był przyniósł w górze i, równie jego zwyczaj był, on poszedł w ten synagoga od szabas dzień, i stał w górze pod kątem wobec przeczytać. 17 I tu był dostarczony do jego biblia od ten prorok Esaias. I podczas on miał otwarty biblia, on ufundować ten miejsce gdzie ono był pisemny, 18 Ten Duch od ten Lord jest na mi, ponieważon hath namaszczony mi wobec wygłaszać kazanie ten ewangelia do biedny; on hath wysłał mi wobec leczyć się ten ze złamanym sercem, wobec wygłaszać kazanie uwolnienie do jeńcy, i odzyskanie od wzrok wobec ten ślepy, wobec umieszczać przy wolność im ów jesteście stłuczony, 19 Wobec wygłaszać kazanie ten nadający się do przyjęcia rok od ten Lord. 20 I on zamknięty biblia, i on dał ono znowu wobec ten minister, i siedział w dół. I ten binokle wszystkich im ów byliśmy w ten synagoga byliśmy umocowany u jego. 21 I on zaczął się zaprzeczyć do im, Ten dzień jest ten Pismo Święte spełniony w twój kłosy.

 

zawarcie

Przed Bóg odnawiać zapas towarów z Jego prace, On wierzyciel wszystko żyjący dzieci od światło i umieszczony im w Jego pokój dziecinny pod kątem roślina u ziemia w ich mianować pokolenia zgodnie z planem.

tajemnice od Enoch 25 1 JA rozkazujący w ten bardzo najniższy strony, ów widzialny rzeczy powinien obniżać się z niewidzialny, i Adoil ( matka Mądrość) przybyły w dół bardzo wielki, i JA widziany 2 jego, i oto!! on miał pewien brzuch od wielki światło. I Powiedziałem do niego: 'Become rozwiązać, Adoil (matka Jerozolima albo Matka Syjonista), i puszczać 3 ten widzialny zostać ogłoszonym od ciebie I on przybyły rozwiązać, i pewien wielki światło przybyły na zewnątrz. I Ja był w środku ten wielki światło, i równie tu jest urodzony światło z światło, tam przybyły naprzód pewien wielki wiek, i pokazany wszystko utworzenie, który JA miał myśl wobec 4 wierzyciel. ( wszystko ten dzieci byliśmy urodzony tu u nas czas!) I JA piłować rzeczywiście był dobry. I JA umieszczony co do mnie pewien tron, i brał; mój siedziba u ono, i powiedziany do światło 'Go ty w górze wyższa oferta i utrwalić ty sam wysoki powyższy ten tron, i być 5 pewien założenie do najwyższy rzeczy I powyższy ten światło tu jest nic inaczej, a następnie JA mietlica w górze i spojrzał w górze z mój tron.

WSZYSTKO od im byliśmy nieśmiertelny niemowlę napój alkoholowy Przed Adam ufundować się u ziemia w pewien ogród, wszystko dzieci byliśmy wierzyciel rezygnować wieczny życie! Człowiek jest pewien dwa obowiązek trwający podobny pewien motyl w pewien kokon. Mężczyźni zajmujący się produkcją konserw sążeń ten. Przy ten umieszczać czas ten Ojciec żnie ten pola od mężczyźni u pewien dzienny podstawa ( ten Dzienny Ofiara) i ten ogłuszony pszenica ( owca) jesteście sympatycznie zaskoczony wobec nauczyć się ów śmierć Ma Nie Żądło! Mężczyźni jesteście popełniając samobójstwo i Babilon jest wybitny w odkrycie drogi i metody od zbijanie mężczyźni, odkrycie 1824:. Jednakże Jezus trzyma jego rozkazywać wobec " wykupić im z śmierć" i " ciągnąć im do mnie" przy ten Niebiański ołtarz. Samobójstwo ofiary odkryć ów oni zajmujący się produkcją konserw " zabić" osobiście tak jak jest myśl! Ów zatruty a propos ukierunkowany wizja od mężczyźni i demony czynić nie " znać" ten radosny zdrowy. "płakanie znosi pod kątem pewien noc, oprócz radość przyjechał rano", Izajasz 256:-8. Chwila ślepy, " najemnik" Drs. od teologia u ziemia uprawiać handel domokrążny ich wątpi i strach- poruszanie doktryny wobec straszyć mężczyźni za nic" od mammona", nasz Ojciec cicho wykonuje jego " rozsądny" Roślina od Zbawienie. Tych mężczyźni mieć ten chciwość od Balaam; oni wygłaszać kazanie przeklina u ich bracia za gotówkę!

Jude 111: Nieszczęście do im! pod kątem oni mieć poszedł z zakresu Cain, i biegł chciwie za ten błąd od Balaam pod kątem wynagrodzenie, i łatwo psujący się w ten zaprzeczanie od Rdzeń.

2 Piotr 215: Który mieć opuszczony ten prawy droga, i jesteście poszedł zabłąkany, kolejne ten droga od Balaam [ ten syn] od Pierś, który kochany ten płace od nieprawość; 16 Oprócz był upomniany pod kątem jego niesprawiedliwość: ten niemy osioł rozmawianie rezygnować prawdziwy mężczyzna wyrażać zakazywał ten szaleństwo od ten prorok.

Chwila mężczyźni jesteście usiłowanie wobec nauczyć się ten sława i honor rezygnować który Bóg ukoronowany ludzkość ( psalm 826:-8; Mateusz 239:; Izraelici 26:-7) i nadchodzący " z wyjątkiem ten sława" w zrozumienie ten " tajemnica"(?), diabły kontynuować zawiązywać oczy mężczyźni, i ten Uśmiechanie się Żniwiarz kontynuuje rysunek mężczyźni u ten Prawo Tren. Wszystko mężczyźni musi być obecny i uważać pod kątem zgodnie z planem! Izajasz 256:-8, 6622:-23; Odkrycie 513:. Wszystko " napój alkoholowy od mężczyźni" jesteście konieczny Mężczyźni jesteście wada wobec Rozpoznawać Bóg. WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI jesteście mały części od God's Nieśmiertelny Jaźń. Jesteśmy wykonane w Jego wyobrażenie o osobie i podobieństwo równie integralny strony jego wieczność. My zajmujący się produkcją konserw zobaczyć Bóg równie On jest jeżeli nie my zobaczyć JegoRezygnować wszystko mężczyźni! Zobaczyć " my Musi Zobaczyć Bóg".

Czynności od Typowy Anglik 99. Ten Przekreślać wtedy ( ach tak?) który ma zjednoczony wszystko rzeczy a propos wyraz i który ma oddzielony od co jest tranzyt i niższy, który ma także * zagęszczony* wszystko rzeczy w jeden. Oprócz to jest nie żeby drewniany Przekreślać który ty muszą zobaczyć podczas ty obniżać się z tutaj; ani jestem JA ten ( człowiek) który jest od Przekreślać, ( ja) kto teraz ty czynić nie zobaczyć oprócz tylko słyszeć ( mój) wyrażać. Ja był wziąć zostać co JA jestem nie, JA który jestem nie po co dużo drudzy JA był; oprócz co oni wola powiedzieć od mi jest średnia arytmetyczna i nie zasługujący od mi. Od tego czasu ten miejsce mojego(?) odnawiać zapas towarów jest ani jeden ( zostać) widział ani powiedział, dużo liczniejszy muszą Ja, ten Lord tutejszy(), być ani jeden widział ani powiedział.

100. Ten mnóstwo wokoło ten Przekreślać czyli niepełnoletni jeden wchodzą w skład jest ten niższy natura. I ów kto ty piłować w ten Przekreślać, chociażby nawet oni mają jeszcze nie() jeden wchodzą w skład nie każdy członek od jego który ma obniżać się ma jeszcze był zbierał razem. Oprócz podczas * ludzki* natura jest wziąć w górze, i ten rasa ów przyjechał do mnie i słucha mój wyrażać, wtedy * on który* teraz * słyszy* mi muszą być zjednoczony * rezygnować ten* ( rasa) i muszą nie dłuższy być co on teraz jest, oprócz ( muszą być) powyższy im równie JA jestem teraz. Pod kątembyle tylko ty czynić nie zawołać sam mój, JA jestem nie co JA jestem; oprócz jeśli ty słyszeć mi, ty także równie słuchacz * muszą być* równie JA jestem, i JA muszą być co JA był, podczas jesteś*() równie JA jestemrezygnować siebie; pod kątem z * mi* jesteś co JA jestem.(?) Więc zignorować tłum i wysłać ów który jesteście zewnątrz ten tajemnica; pod kątem ty musi znać ów JA jestem całkowicie rezygnować ten Ojciec, i ten Ojciec ze mną.(nowy Testament Apokryfy przy Hennecke-Schneemelcher, vol. 1)

Lord miłość ten wrota od Syjonista ( niebo) więcej niż wszystko ten mieszkania od Jacob ( ten ziemia 3 Sławny rzeczy jesteście mówiony od ciebie, O wielkie miasto od Bóg. Selah. 4 JA wola zrobić wzmianka od Rahab i Babilon do nich ów znać mi: zobaczyć Filister, i Kwaśne mleko, rezygnować Etiopia; tenczłowiek był urodzony tam. 5 I od Syjonista ono muszą być powiedziany, Ten i ówczłowiek był urodzony w jej (tajemnice od Enoch 25): i ten najwyższy się muszą zakładać jej. 6 Ten Lord muszą rachować, podczas on pisać w górze ludzie, ów tenczłowiek był urodzony tam. Selah.

4Esdras (RSV) 215: "matka ( syjonista, Mądrość, i Jerozolima. Zobaczyć odkrycie 12.), uścisk twój synowie; przynosić im w górze rezygnować zadowolenie, równie nie wymaga ten gołąb; zakładać ich stopy, ponieważ Mam wybrany ty, mówi ten Lord. 16 I JA wola podnosić w górze zmarli z ich miejsca, i wola przynosić im na zewnątrz z ich groby, ponieważ JA rozpoznawać mój wymienić w im. 17 Czynić nie strach, matka od synowie, pod kątem Mam wybrany ty, mówi ten Lord. 38 Wstać i stoisko, i zobaczyć przy ten święto od ten Lord ten liczba od ów który zostały szczelnie zamknięty. 39 Ów który mieć miniony z zaćmiewanie od ten wiek mieć otrzymywać sławny szaty z Lord. 40 Wziąć znowu twój pełny liczba, O Syjonista, i zawierać ten lista od twój społeczeństwo który jesteście kupiec handlujący tekstyliami w biały, który mieć spełniony ten law od ten Lord. 41 Ten liczba od twój dzieci, kto ty pragnął, jest pełny; błagać ten Lord władza ów twój społeczeństwo, który mieć był wywołany od początku, maj być wykonane święty" 42 Ja, Ezra, piłować u Góra Syjonista pewien wielki mnóstwo, który JA kulisy nie liczba, i oni wszystko byliśmy chwalenie ten Lord rezygnować piosenki. 43 W ich środek był młodzieniec od wielki wzrost, etykietka niż wszelki od ten drudzy, i od głowa od każdy od im on umieszczony pewien ukoronować, oprócz on był liczniejszy wysoki niż oni. I JA był trzymał oczarowany. 44 Wtedy JA cena żądana an anioł, " który jesteście tych, mój lord?" 45 On odpowiedziałem i powiedziany do mnie,"Tych jesteście ci którzy mieć wyrażać od zastaw kupiec handlujący tekstyliami i mieć nakładać ten nieśmiertelny, i oni mają uznany ten wymienić od Bóg; teraz oni są trwający ukoronowany, i otrzymywać palmy"

KJV Izajasz 541: Zaśpiewać, O barateria, ty ów didst nie spekulant grający na zniżkę; łamać naprzód w śpiewanie, i krzyczeć na głos, ty ów didst nie bóle porodowe w ciąży: pod kątem liczniejszy jesteście ten dzieci od ten spustoszyć niż ten dzieci od ten żonaty żona, saith ten lord 4 Strach nie; pod kątem ty łupek ilasty nie wstydzić się: ani jeden być ty wstrętny; pod kątem ty łupek ilasty nie być przyciśniętym do muru wstyd: pod kątem ty łupek ilasty zapominać ten wstyd od twój młodość, i łupek ilasty nie zapamiętać ten wymawiać od twój wdowieństwo wszelki liczniejszy. 5 Pod kątemtwój Producent jest twój mąż; ten Lord od gospodarze jest jego wymienić; i twój Wybawca ten Święty Jednej z Izrael; Ten Bóg od całe ziemia muszą on nazywać się..... 13 Iwszystko twój dzieci muszą być uczył od ten Lordi; wielki muszą być ten pokój od twój dzieci.

Izajasz 668: Który hath słyszał taki pewien rzecz który hath widział taki rzeczy? Muszą ten ziemia być wykonane wobec przynosić naprzód w pewnego dnia? albo muszą pewien naród być urodzonym przy skoro? pod kątem gdy tylkorównie Syjonista bóle porodowe, ona przyniósł naprzód jej dzieci.

WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI mieć wieczny życie! Trzymając kurczowo do ignorancja od ten miniony zajmujący się produkcją konserw zdążyć zmieniać! Dzierżawa u wobec " ślepy" wiara w ten błędy od ludzki "duchowy ojcowie" teraz miniony zajmujący się produkcją konserw wzrost twój zgoda Ty byliśmypowiedział NIE wobec jeść 2-dzień stary manna (2000 rok stary " słowa") ponieważ ono płodzi robaki! Ten Słowa Bóg dał Jego pisarz jesteście " manna" z w niebie! Czy to nie? Ten problem jest TY zajmujący się produkcją konserw narrator który słowa mieć zostać "robaki" z powodu ten " foki"! Izajasz 2910:-14; Odkrycie 51:-5. Bóg zmiany nie i WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI jesteście stworzony nieśmiertelny i wszystko mężczyźni u ziemia mieć WIECZNY ŻYCIE już równie Ja kończyć ten oznaczać. jak czynićTyzamierzać zrobić Podnosić na duchu im? Czynić ono Ojciec droga. Zostać " pomyślny" równie Bóg poglądy " powodzenie", trzeba koniecznie następować po Ojciec dowodzić i nie wobec " najmita" robienie rzeczy twój droga Jak około zdecydowany przebojowy Izajasz 401:-2 rezygnować wykrętny i pojenie ono w dół zgodnie z twój ludzki mądrość?! JA znać ten oznaczać wola wywierać zemstę spustoszenie rezygnować najliczniejszy od twój doktryny i potrząsać na boku wszystko ów ty myśl był prawdziwy. mile widziany do"wspólny" wiedza od Niebo. Ten jest twój" Dziedzictwo" który Masz pewien prawy wobec znać! Chwała Bogu!

Wysłać pocztą Świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza Odbicia

Mam nadzieję możesz rozumieć nieco polepszyć teraz dlaczego ten Dobry NOWINY jest tak pozytywny  TenOjciec Się jest nasz zapewnić!  My puszka metalowa powiedzieć ów ponieważ my wielka aglomeracja przedsiębiorstw ten Ojciec 100.%  " tu jest nie brak w Bóg" jest więcej niż just pewien specjalność w pewien piosenka  Ono ma realna wartość"" pod kątem us.  Podczas Bóg mówi, " ja mieć kochany ty rezygnować an wiecznotrwały miłość" ( Jeremiasz 313:), On oznacza it.  Ono zajmujący się produkcją konserw być " wiecznotrwały" jeśli ten dzieło sztuki Jego sentyment ( najliczniejszy mężczyźni) zaprzestać wobec istnieć  Wystarczający od argumentując w stosunku do ten " ogień piekielny pod kątem człowiek" wiązka i ich głupi, demoniczny " logika"  My znać ten radosny zdrowy  To jest pewien prawdziwy " honor" wobec " biegać i narrator wszystko mężczyźni" około ono, Izajasz 526:-7.

Bóg nie wymaga wszystko rezygnować " rozważać szybkość"  Nie człowiek puszka metalowa wybierać Him.  On ma " wybrany" Jego własny RODZINA i wierzyciel im! Ty znać im równie ten pokolenia od rodzaj ludzki Ezechiasz 3431:. On także wybory Jego własny studenci, Psalm 754:-7.  Skoro Bóg jest każdy, jesteśmy wszystko bardzo zawrzeć wobec Him.  On zajmujący się produkcją konserw " zostawiać" wszelki człowiek, ponieważ On jest "YOU."  On jest ten życie ty znać masz, ten "osoba" otóż w ten zwierciadło!  Podczas Powiedział, "ja wola nie zostawiać ty ani opuszczać ty", ten słowne ujęcie jest całkowity rzeczywistość w jego najdelikatniejszy wchodzą w skład! Izraelici 135:. Co JA jestem powiedzenie jest kawałek głębszy niż Psalm 139.  Podczas ty zaczynać wobec zobaczyć ludzki istoty równie " komórki" od Ojciec większy osoba prawna, wtedy będziesz zaczynać wobec rozumieć dlaczego Powiedział, " wy jesteście bogowie, i wy wszyscy jesteście dzieci od ten Najliczniejszy Wysoki" 

W ten DOBRY NOWINY pisma będziesz słyszeć ( przeczytać) mądrość ów nie człowiek ma kiedykolwiek słyszał i nauczyć się biblijny rozumowanie podobny nie człowiek mogłoby wyobrażać sobie, ponieważ jesteśmy dostawanie " anioły żywność"  Jesteśmy wiedza co jest wspólny wiedza w Niebo  Wszystko ów my nauczyć się jest " sława mimo rodzaj ludzki" i pokój podobny pewien rzeka  Nie człowiek jest zostawiać na zewnątrz!  Wszystko jeńcy ów diabły wydawać się wobec mieć równie JA pisać muszą być uwolnić i odkupiony. Jezus zajmujący się produkcją konserw zabraknąć zostać Zbawiciel wszystkich MĘŻCZYŹNI i ten świat  On puszka metalowa "stracić nic"!  Faraon ( do licha) myśli on puszka metalowa zawierać mężczyźni w dół, oprócz podczas Ojciec telefonuje im przy ich Niebiański wymienić, z ten ciało oni iść do ten rzeczywisty " wierzyciel ziemia" od Niebo  Wszystko JA potrzeba mężczyźni wobec czynić jest wobec rozpoznawać ich sławny dziedzictwo  Wszystko mężczyźni jesteście niezmiernie wartościowy i import wobec ten Ojciec (Zechariah 28:), nie ten " mieszkania od Jacob" ( z Psalm 87) w ten Środkowy wschód, pewien kocioł od rozlew i nienawiść  Nie jeden owca puszka metalowa łatwo psujący się  Ten " ogień piekielny" wiązka jesteście dostawanie wysadzony w powietrze dziś z powodu ich fałszywy judgment doktryny, Izajasz 5911:-15.  Ten kościoły jesteście chwytać rezygnować pewien " zostać dłużej w łóżku ich dłoń", Izajasz 4420:. Ich własny doctines u i w ich książki ( znak od ten Bestia), czynić świadczyć w stosunku do im. Mój zamierzać jest wobec współpracownik mężczyźni otworzyć ich binokle i zaczynać wobec rzeczywiście " chudy od wiecznotrwały broń"  Podczas my nauczyć się od ten Ojciec, my zaczynać wobec odkryć który my rzeczywiście are.  Bóg jest nasz wieczny Wierzyciel- Ojciec, i jesteśmy Jego nieśmiertelny dzieci, Jego własny CIAŁO- komórki!. nasz napój alkoholowyjesteście zupełnie tak jak Jego!  JA zajmujący się produkcją konserw pomyśleć od wszelki polepszyć nowiny niż wobec nauczyć się od nasz opłaty licencyjne sława  JA puszka metalowa życzyć żeby się spełniło,"" ów!