Śmierć Ma Nie Żądło!


Żywa pagina:

KJV 1 Koryntianie 1555: O śmierć, gdzie jest[] twój żądło? O grób, gdzie jest[] twój zwycięstwo?

KJV Wąż 1314: JA wola okup im z władza od ten grób; JA wola wykupić im z śmierć: O śmierć, JA mają być twój plagi; O grób, JA mają być twój zniszczenie: żal muszą być ukrywał się z mój binokle.

JA był myślący albo aparat słuchowy słowa około " śmierć" ( podsłuchanie " górny" świadectwo) równie JA był spanie. "śmierć ma nie żądło i kopie grób nie są znaki od zwycięstwo przez mężczyźni", Wąż 1314:. Śmierć jest połknięty w górze przy życie i kopie grób jesteście znaki od Zwycięstwopod kątem ów poprzedni osoby, Izajasz 256:-8. Diabły jesteście narzędzia wobec " współpracownik" Bóg wysyłać ten żniwa przebieg Enoch 8957:-67, 2 Esdras 1137:-39, Izajasz 1012:-16. Ten wiedza nie wymaga nie usprawiedliwić diabły pod kątem ich intencje i cele w stosunku do ludzkość! Równie pewien judge mój irytować i gniew w stosunku do im nie jest zmniejszać ponieważ Bóg jest przy pomocy im równie " narzędzia". Mój grynszpan w stosunku do ten cały Królestwo od ciemność jest tak samo silny równie ono kiedykolwiek był. JA nienawidzić ten przeczący " wykonywać" rezygnować pewien purpura bierny, Księga Eklezjasty 113:, i JA byłby wycierać wszystko diabły gdziekolwiek w ten utworzenie w an natychmiastowy jeśli Bóg puszczać mi mieć Jego władza pod kątem jeden protokółowac przebieg zebrania! Ów powiedziany, śmierć oznacza ZWYCIĘSTWO pod kątem rodzaj ludzki i DOSKONAŁOŚĆ powyższy, Księga Eklezjasty 127:; Izraelici 1222:-24. JA nienawidzić każdy wypadek wiodący wobec ów punkt. Wypadki, choroba, wirusy i zarodki, zwierzę atakuje, ognie, powodzie, trzęsienie ziemi, błyskawica uderza, wojny, poronienia, criminal czynności wynikający w śmierć, trudny porażki, zabijania pod kątem przychód i nienawiść, wykonania pod kątem Krym i " naturalny przyczyny" mieć wszystko był używany do przynosić mężczyźni do specjalność wywołany " śmierć". Jeśli pewien człowiek jest bez grosza zajęty przez ów specjalność, ono wyniki w całkowity ZWYCIĘSTWO i on wziąć jego miejsce w ten ŚWIĘTO OD Miłość, Odkrycie 69:-11, 96:. Choćby nawet JA znać ten, JA jestem gwałtownie w stosunku do ten udręka mojego bracia i siostry w Kosobudy albo wszelki inny gorący na miejscu u ziemia. Diabły dostać nie UWOLNIENIE pod kątem ich obowiązek w wszystko zniszczenie od życie, nie w mój Kurtaż. JA jestem powiedzenie ten równie an władza ponieważ Bóg wykonane MI pewien Judge. Cokolwiek " sława" On kładzie u ty, jesteś przebijał rezygnować ono czy ty podobny ono, albo nie i czy możesz rozumieć ono albo nie! Ten lastborn syn jest ten Judgment Dzień. Diabły mieć nie wytłumaczenie pod kątem ich " pochłonięty" w stosunku do Bóg i mój Rodzina! Więc JA i ten Niebiański Kurtaż zawierać Babilon odpowiedzialny mimo ten rozlew od ludzkość z Abel do najwyższa oferta człowiek wobec upust i umierać! Odkrycie 175:-6, 1824:. JA czynić nie podobny pewien wiązka od hałaśliwy, krótki, wstrętny " narzędzia" jakkolwiek! Mamy skazany im wobec wieczny zagłada i ten judgment zajmujący się produkcją konserw zmieniać! To jest ten droga Bóg ma stały ono, i tak to jest!

Śmierć jest ten Drzwi wobec Niebo, i Jezus " pokazany nam" God's droga. Życie jest jeden długi przedłużenie, Mądrość 114:-16, 223:-24. Tu jest ten ziemia- spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi faza który kontynuuje nie- zatykać w ten Niebiański faza przez ten ( śmierć) drzwi. To jest ten znaczenie od ten " przemijanie" celebrowanie. Ten napój alkoholowy od mężczyźni zostawiać duchowy Egipt ( ten ziemia) i Faraon ( szatan) chodzenie przez ten Czerwony Morze ( z ich własny krew) do rzeczywisty wierzyciel ziemia od Niebo! Wszystko wypadki doświadczony u ziemia przed osiągający ten drzwi jesteście poruszać w dyskusji. Ten zawiera cmentarz protokoły i pobożny zwyczaje handlowe i pewien prawdziwy mężczyzna osobisty obowiązek w ziemski obicia. Śmierć jest ten kończyć specjalność mimo ludzki istoty. Śmierć wyroby wszystko mężczyźni równy! Ziemski obicia i koncerny teraz stracić ich wpływ i znaczenie. Skoro jeden najbardziej zły ten wymłócić- zawierać on wchodzić w gloryfikacja, doskonałość i Zwycięstwo. To jest ten Ojciec rozsądny Roślina, który zaczął się rezygnować Abel. Ono ma nieprzerwany nie- zatykać wymagający jego własny wysłać ludzki ignorancja i pobożny rytuały. Człowiek zajmujący się produkcją konserw stracić! Ów nigdy był obowiązek od ten Roślina. Ten ROŚLINA ma zawsze był wobec zniżyć mężczyźni w dół z Niebo gdzie byliśmy pierworodny w ten kopalnia od piekło wobec przeżycie ten gniew od ten Smok a następnie wobec ciągnąć nam w tył wobec Niebo znowu, Psalm 4920:; Izajasz 116:-9; Czynności 109:-16,28. Ten Ojciec zajmujący się produkcją konserw stracić! To jest ten LAW od ten SYN SŁOŃCE SFN! My powstawać w ten wschód, urodzony w pewien mięsisty żywot. My poprzeczny ten niebo ( wydatki nasz czasy od ziemia- spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi) na pewien czas i przeżycie " piekło" ( dobry i zły). My umieszczać w ten zachód ( zwolnić z wiek starczy) i zatapiać poniżej ten ziemia ( jesteście pogrzebany w kopie grób). Jednakże, ten oznacza ten SYN jest powstanie sławnie ku wschodowi w Niebo. To jest tenLAW od Życie ów zajmujący się produkcją konserw być przeobrażony przy wszelki inny law w Niebo albo w ten ziemia przy wszelki spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi w ten ludzki przeżycie. Nic ów ty uczony około protokoły na dobre zachowanie w ten ziemia puszka metalowa zmieniać albo wykonywać ten LAW. Tu jest całkowicie nic pewien człowiek, pewien kaznodzieja, albo diabeł puszka metalowa czynić około ono! Geneza 114:-18, 2216:-17; Psalm 191:-6.

KJV Rzymski 838: Pod kątem JA jestem przekonany, ów ani jeden śmierć, ani życie, ani anioły, ani księstwa, ani potęgi, ani rzeczy obecny, ani rzeczy wobec przyjść, 39 Ani wysokość, ani głębokość, ani wszelki inny stworzenie, muszą być wypłacalny rozdzielać nam z miłość od Bóg, który jest w Chrystus Jezus nasz Lord.

Kaznodzieje i Chrześcijanie zostały przekonany wobec wierzyć pewien różny droga przy pewien znienawidzony i gorzki akwizytor handlowy! Ten Smok ma oddzielony większość z God's dzieci z Jego i Jego miłość w jego końcowy judgment doktryny ustalony do kościoły, Lichwa 721:-22; Odkrycie 134:-7!

Prawdziwy mężczyzna strach, ignorancja, ślepota i diabły mieć wykonane jego straszny od śmierć. Mężczyźni czynić niemożliwe znać co jest za ten grób. W ten świat wyznania prawie wszystko od im uczyć od an za- życie. Jeszcze mężczyźni wciąż woleć wobec zaginać wobec życie doczesne z powodu " niepewność" przez co jest za ten grób. Wobec zmiękczać taki obawy wyznania podaż pewien " wstęga- pomoc" wobec zabezpieczenie ten ogromny otchłań od ten wielki nieznany. Protokoły na dobre zachowanie jesteście racjonalizacje wobec " zapewniać" jednej z szczęście i pokój " po drugiej stronie". Oprócz mężczyźni czynić nie znać jeśli wszelki od tych rzeczy jesteście prawdziwy, ponieważ żaden ma poszedł daleko i przyjść w tył wobec udowadniać wobec ludzkość ów ten żądać od za- życie jesteście prawdziwy. wykluczyć. Jezus i przed jego, Enoch! Tych mężczyźni jesteście odległy wobec mężczyźni i oni czynić niemożliwe znać im! Całe świat nie wymaga nie przypisywać wobec Hebrajski pobożny koncepty albo wobec Aramaic i Żydowski bohaterzy. Jednakże Bóg nie wymaga nie potrzebować pewien większość od mężczyźni wobec " wierzyć" Jego przed On puszka metalowa udawać Jego praca. Otóż, śmierć wziąć jego danina wszystkich mężczyźni w wszystko narody w wszystko pokolenia wszystko jedno co ich pobożny kierownik pomyśleć albo wierzyć! Ten LAW mimo ludzkość jest, " ten dusza ów zgrzeszony, ono muszą umierać", wszystko jedno co naród jesteś z albo co język ty mówić albo twój kulturalny dziedzictwo u ziemia! Ezechiasz 184:. Za " trzy wynik i dziesięcioletni" mniej więcej, jeśli ty czynić nie dostać chwytać wcześniej w niektórzy od ten okoliczności nadmieniony na początku od ten udokumentować,będziesz umierać. Nie kaznodzieja albo szaman albo czarownica lekarz puszka metalowa uratować ty z. Każdy ma pewien umieszczać czas wobec iść. Tak samo Bóg dał ty nie wybórpattern w czy też nie zostać urodzony, najliczniejszy mężczyźni czynić nie znać podczas oni wola iść, ani ten okoliczności który wola otaczać ich odlot. Będziesz umierać tak samo pewnie równie ty byliśmy urodzony. Jezus opisywał rodzaj ludzki odlot równie pewien " żniwa" przebieg, gdzie ten " dobry nasienie" i źdźbła od pszenica jesteście paraboliczny równie WSZYSTKO rodzaj ludzki, i ten wyka jesteście ten niewidzialny potomek od diabły, ten demony u nasz ciała! Mateusz 1243:-45, 1324:-30,37-43.

Jezus powiedział nam co dzieje się do nas za śmierć, oprócz wyrównywać Chrześcijanie wynagradzać warga- świadczenie wobec jego słowa i w rzeczywistości oni czynić nie pełno wierzyć jego. Oni mają " mały wiara", Łukęcin 188:. "wszystko wstać wobec niebo przy śmierć" i wszystko mężczyźni ów kiedykolwiek zostały " żyć wobec Bóg" już równie ty przeczytać tych słowa, Łukęcin 2037:-38. Człowiek- wykonane pobożny " roślina od zbawienie" i człowiek- wykonane życzenia pod kątem wieczny życie dostać na drodze i kloc im z skoro ten prosty rzeczywistość od Księga Eklezjasty 127: i Jezus zestawienie w ten Łukęcin tekst. Obydwaj zgodzić się dokładnie!

Ten rzeczywistość od Bóg jest ów wszelki człowiek czyli urodzony w ten ciało jest an " wyobrażenie o osobie jego wieczność", pewien mały Piece jego nieśmiertelny Duch ciało! Twój duch jest obowiązek jego " żyjący", " nie może być zburzył" napychać ów wyroby Jego co i który On jest! Ten rzeczywisty TY przebijał w pewien glina kokon od ciało jest nieśmiertelny i wierzyciel w God's podobieństwo. Nie przeżycie ów człowiek twarze od ziemia- spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi puszka metalowa zmieniać albo modyfikować ten Duch rzeczywistość i tępy faktor! Izraelici 26:-7,14-15. "powiedziałem [ nie mi], wy jesteście bogowie i wy wszyscy jesteście dzieci od ten Najliczniejszy Wysoki"! Psalm 826:-8. JA czynić nie zachowywać ten szlachectwo od wszelki prawdziwy mężczyzna urodzenie przy wykonaniem ono pewien Krym wobec żądać synowie albo wykonaniem pewien człowiek mniej niż Bóg wykonane jego! Jezus był morderstwo pod kątem żądać jego pierworództwo. JA wola żądać ten pierworództwo od każdy człowiek pod kątem jego chociażby nawet on jest także ślepy i głupi wobec uznawać jego nieodłączny szlachectwo! My wola stracić nie człowiek! My wola stracić nic! Ludzki ignorancja i brak wobec znać Bóg w ten kościoły ma nie wykonywać w zmienny God's wykształcenie układ graficzny pod kątem Jego rodzina, Mateusz 1125:-27. Ten ziemia i życie doczesne jest obowiązek od ten wykształcenie protokół pod kątem każdy RODZINA członek. My ocknąć się ten ziemia gdzie my stawić czoło ten Smok pod kątem ten przeczący przeciwstawianie faza od God's wykształcenie Roślina. WSZYSTKO wstać wobec Niebo pod kątem " doskonałość" szkoła podczas każdy prawdziwy mężczyzna posiadanie od ziemia- spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi jest sporządzony! Bóg determinuje podczas to jest sporządzony zarówno... ten okoliczności otaczanie każdy prawdziwy mężczyzna czasowe pobranie własnego kapitału. Bóg ciągnąć wszystko mężczyźni do niego podczas On jest gotowy pod kątem im wobec ocknąć się ten ŚWIĘTO OD Miłość. Każdy " rozrzutny syn" wschody wobec towarzyszyć ten Święto i wobec wziąć Jego miejsce w ciąży. Ty wstać przy God's rozkazywać albo podczas On telefonuje twój prawdziwy niebiański wymienić! Nie kaznodzieja i nie religia puszka metalowa zatykać ten wypadek. Ten władza jego wyrażać wyjęty Abel, i On ma był rysunek mężczyźni rezygnować nie- zatykać precyzja codzienny z każdy miejsce u ziemia, Psalm 26:-8; Izajasz 21:-4, 256:-8, 601:-11; Izraelici 1222:-24. Ten duży całkowity był widział przy Typowy Anglik w Odkrycie 513:, 79:-15. Wszystko ten poprzedni brutalny rzeźnicy i królowie od upoważnienie narody przez ten pokolenia jesteście ufundować w Niebo ( wyłączając Szatan od bieg) rezygnować nowy imiona, nowy twarze i nowy ciała! Izajasz 1412,18:-19, 4918:-23, 6010:-11. Twój kościół doktryny czynić nie uczyć ten i oni mają nie odpowiadać ten! Może byś tak spadać im!

Kopie grób Średnia arytmetyczna ZWYCIĘSTWO pod kątem Człowiek!


Mężczyźni nie powinno krzyczeć przy pogrzeby i czynić bohaterski medycznie wobec zapobiegać śmierć. Jeśli mężczyźni miał " pewny" wiara w co Jezus uczył nam, oni byłby mile widziany śmierć ponieważ to jest pewien " ognisko domowe- nadchodzący"! To jest twój dalekopis giełdowy wobec Niebo! Równie Jezus powiedziany, " ten droga JA iść, wy znać" i podczas ten uczniowie wciśnięty jego wyższa oferta, powiedział, " ja iść do mój Ojciec"! Jak dużo od ty potrzeba wobec zobaczyć Bóg?! Ty powinienem chętnie coś robić iść do twój Ojciec! Dlaczego krzyczeć przy pogrzeby? Ty powinienem wobec sprawiać przyjemnośćrezygnować zmarli! Proszę co Michał powiedziany:

Książki od Adam i Wigilia. xliii. 1 I Michał przybyły i uczył Seth jak wobec opłacony z góry Wigilia pod kątem pogrzebanie. I tam przybyły trzy anioły i oni pogrzebany jej ( ciało) gdzie Czysta woda 2 ciało był i Abel's. I następnie Michał mówił wobec Seth i saith: 'Lay na zewnątrz w ten mądry każdy ów sejm do terminu płatności ten dzień od ten Zmartwychwstanie 3 I za dawanie jego ten reguła; on saith do niego: 'Mourn nie za sześć czasy, oprócz od siódmy dzień, odnawiać zapas towarów i sprawiać przyjemność u ono, ponieważ u ów bardzo dzień; Bóg sprawiać przyjemność ( tak) imy anioły ( także) rezygnować ten sprawiedliwy dusza, który hath 4 miniony daleko z ziemia.' Wyrównywać tak mówił ten anioł, i podnieść w niebo, gloryfikowanie ( Bóg) i powiedzenie: 'Allelujah.' 5 [święty, święty, święty jest ten Lord, w ten sława od Bóg ten Ojciec, pod kątem do niego to jest spotykać wobec dawać sława, honor, i kult, rezygnować ten wieczny życie- dawanie duch teraz i zawsze i na zawsze. Amen] [ święty, święty, święty jest ten Lord od Gospodarze. Wobec kto być sława i władza na zawsze i na zawsze. Amen .] [ wtedy ten archanioł Joel gloryfikował Bóg; powiedzenie, Święty, Święty, Święty Lord, niebo i ziemia jesteście zarozumiały twój sława] Zgubiony Książki od ten Biblia i Zapomniany Książki od Raj

Jezus powiedział jego uczniowie, " ty powinienem wobec sprawiać przyjemność ponieważ JA iść do mój Ojciec", Typowy Anglik 1428:. Jezus i Michał znać co dzieje się przy śmierć i oni obydwaj narrator nam wobec " sprawiać przyjemność! "dokądkolwiek ten ciało czy jest, ten orły zbierać razem" oznacza Michał anioły żąć wszystko ów biorący ich najwyższa oferta oddech, Łukęcin 1733:-37. Ten latający orzeł pośród ten Archanioły jest Michał symbol, Odkrycie 46:-7. Wszystko " rozrzutny synowie" sprawiać przyjemność za śmierć. Równie ten Ojciec powiedziany wtedy i mówi teraz wobec wszystko " starszy syn" kaznodzieje u ziemia dziś, " to jest prawy pod kątem nam wobec sprawiać przyjemność pod kątem tych mój dzieci byliśmy zmarły i jesteście żywy znowu. Oni byliśmy zgubiony chwila u ziemia dopiero teraz oni są ufundować"! Łukęcin 1532:

Dlaczego czynić mężczyźni zrobić taki gruba ryba rozdanie kart przez śmierć? Jeśli Bóg telefonuje pewien kochany jeden albo pewien rodzina członek ów mężczyźni czynić nie potrzeba wobec iść, niektórzy oskarżać Bóg od " nieuczciwość" i " nie chronienie zasłużony społeczeństwo". Niektórzy stracić ich wiara i zawierać, " tu jest nie Bóg albo jeśli tu był pewien Bóg On byłby nie mieć sporządzony ten albo On byłby mieć zapobiegał ów z wydarzenie". Tych jesteście konkluzje od ignorancja przy słaby mężczyźni który mieć " mały wiara" i który czynić nie znać co jest rzeczywiście wydarzenie. Dlaczego czynić mężczyźni dostać wściekły ponieważ Bóg pozwala poronienia albo naturalny klęska żywiołowa, który kolega mężczyźni? Jeśli oni wiedział co poronienia rzeczywiście średnia arytmetyczna, oni byłby znać ów Bóg dostaje Jego dziecko w tył szybko przed ono mogą być zaplamiony przy grzech i używany równie pewien narzędzie od do licha! Wszystko zawiesić przedwczesny niemowlęta jesteście żywy i sprawiający przyjemność wokoło ten tron od ten Najliczniejszy Wysoki! Oni są liczniejszy żywy niż mężczyźni w dół tutaj teraz! Dlaczego zabić poronienie lekarze? Ów który płocha im jesteście tak samo zły ponieważ oni, także, łamać ten 6th rozkazywać, " ty łupek ilasty nie zabić"! Who's dzieci jesteście mężczyźni jakkolwiek? Jesteście oni twój albo God's? Czynić kobiety rzeczywiście zrobić mężczyźni albo zrobił Bóg tylko roślina nam w ich macice? JA pomyśleć ten odpowiedź jest rozliczać. Bóg wykonane nam, i jesteśmy członki jego własny nieśmiertelny ciało. On ma pewien prawy wobec kolega nam, i On nie wymaga! Czy wie pan ów wszystko mężczyźni wstać ( umierać) zgodnie z ten liczba i sekwencje w który nasz napój alkoholowy byliśmy wierzyciel w Niebo? To jest faktor! Tajemnice 685:-6. Ten " wzór" był odsłonięty na drodze Józef posadzony jego bracia podczas on poczęstowany im w Egipt, Geneza 4332:-34. To jest oni droga Bóg siedzenia nam przy ten małżeństwo kolacja! Mężczyźni umierać zgodnie z ich niebiański kolejność urodzeń i liczba nie bacząc na jak przypadek i rezygnować klasa śmierć wydaje się wobec ziemski mężczyźni. Tu jest pewien ogromny liczba pobrany każdy 24 godziny z wszędzie po ten świat, oprócz wszystko wstać w ten liczony sekwencje od ich Niebiański urodzenie. Więc ów który reklamowac Bóg żniwa ich kochany ci musi rozumieć ów tych jesteścieJego dzieci, i oni musi towarzyszyć ten Święto podczas to jest ich uruchomić wobec przyjść, wszystko jedno co wiek oni są podczas On telefonuje. Bóg nie jest " średnia arytmetyczna" albo " nieszlachetny" pod kątem rysunek Jego dzieci wobec pewien polepszyć ognisko domowe niż twój! Wszystko ów który wstać wcześniej jesteście starszy niż ci pozostawać do zapłaty u ziemia. PEWIEN przedwczesny niemowlę umierający jest starszy niż jego urodzenie matka pozostawać do zapłaty u ziemia. To jest ten droga Bóg ma " umieszczać" rzeczy!

Mimochodem, twój Ojciec ma opłacony z góry dwory pod kątem nam w górze tam. Dużo nie są jeszcze okupowany. Oni musi mieć ich prawny właściciele. Ty zajmujący się produkcją konserw pozostawać nadal ziemia ponieważ Bóg wola palić ten miejsce! Czynić nie bać się śmierć. To jest zupełnie tak jak przesłanie z jeden pokój wobec inny oprócz w mgnieniu oka. Ten rzeczywisty piękno od Niebo ten kto przeciwstawia opis. "binokle mieć nie widział, ani jeden mieć kłosy słyszał ten rzeczy ów Bóg ma opłacony z góry pod kątem im ów miłość Jego", 1 Koryntianie 29:. Ten ziemia jest odpadki przez porównanie! Tak zatykać " ryk" i zgłaszać reklamację około ten droga my iść. Umieszczać twój umysł u Niebo i zapytać Bóg wobec " skrócić" twój czasy w ten hellhole ziemia! To jest miejsce od węże w każdy ludzki instytucja i tak dużo strach i niezadowolenie, pewien miejsce gdzie " tłusty ciemność osłony ludzie" i wszystko dziesięć dziewice jesteście w kraina snów! Izajasz 602:; Mateusz 251:-5.

Odkupiony Z Grób i Odkupiony Z Śmierć


Jezus równie " zbawiciel od ten świat i wszystkich mężczyźni" ma pewien długi i trwający praca wobec czynić. Jego rozkazywać jest wobec " ciągnąć wszystko mężczyźni do mi" ….that" gdzie JA jestem , tam wy maj być także". My znać gdzie on jest, przy ten tron rezygnować ten Ojciec. Czyli gdzie wszystko " rozrzutny synowie" jesteście ciągnąć na progu śmierci. Co miły od Zbawiciel byłby Jezus być jeśli on zrobił nie czynić jego praca? Bóg zrobił nie wybierać jego ponieważ on jest niedbały, ani zrobił On wybierać jego ponieważ on jest uprzedzenie i niedźwiedzie żałuje. Ten Jagnię jest zwierzchnik wobec wszystko kaznodzieje i ludzki występna natura z powodu jego " miłość zdobywa wszystko" stosunek do. On ciągnąć WSZYSTKO MĘŻCZYŹNI do jego …. wszystko jedno co oni mają sporządzony w ich ziemski życie! (twój kaznodzieja byłby nie czynić ten! Ty mogą nie czynić ten obaj. Mężczyźni byłby zostawiać dużo z tyłu na progu śmierci specjalnie jeśli oni są zły rezygnować im. Dlatego Bóg zrobił nie wybierać wszelki zwyczajny człowiek zostać Jego Jagnię!) Co nie wymaga wykup średnia arytmetyczna?

re·deem (rą-d¶m") tr.v. re·deemed, re·deem·ing, re·deems. 1. Wobec odzyskać posiadanie od przy płacenie pewien sporządzić specyfikacje suma. 2. Wobec spłacić ( pewien weksel własny, na przykład). 3. Wobec uruchomić w ( kupony, na przykład) i otrzymywać coś w wymiana. 4. Wobec spełniać ( pewien ręczyć za, przykład). 5. Wobec neofita w środki pieniężne. 6. Wobec uwolnić; ratunek albo okup. 7. Wobec uratować z pewien wyrażać od grzech i jego konsekwencje. 8. Do zrobić w górze pod kątem. 9. Przywrócił ten honor, wart, albo reputacja od. --re·deema·ble" adj. Amerykanin Dziedzictwo Słownik

Tak szybko, jak to jest możliwe mężczyźni umierać Jezus " odzyskuje posiadanie" od mężczyźni do Ojciec z trzyma kurczowo od demony Ono był tanio! Wszystko ono kosztować był 30 części od srebro. Czyli pewien bardzo nieszczęśliwy nędzne wynagrodzenie wobec wynagradzać wobec uwidocznić God's " pokój u ziemia i dobra wola wobec mężczyźni i wielki radość muszą być mimo społeczeństwo", Łukęcin 210,14:. Równie możesz zobaczyć ten Jezus my wygłaszać kazanie jest nie mściwy " słabeusz", który jest w stosunku do ów który umierać w grzech! Jezus ratuje wszystko grzesznicy przy ten grób! Czyli ten najwyższa oferowana cena miejsce wobec iść do wypełniać jego wykup praca. Każdy czas otóż pewien nagrobek, to jest pewien znak ów Jezus odkupiony ów osoba raczej tanio. Cmentarze jesteście memoriały i dowód ów ów poprzedni osoby byliśmy " odkupiony z władza od ten grób". Odliczający nagrobki kulisy być myśl równie pewien droga od liczenie ów który mieć miniony przez do wierzyciel ziemia od Niebo. Tak co czynić kaznodzieje średnia arytmetyczna podczas oni straszyć ty powiedzenie, " podczas ty umierać, wszystko skończone"? Podczas ty umierać, " masz tylko just zaczął się wobec żyć" ….more obfitość! Który czy masz wobec dziękować pod kątem ten wierność dla ciebie, i twój przyjaciele, i krewni który umarł równie " grzesznicy"? Ty zajmujący się produkcją konserw dziękować ten kaznodzieje ponieważ oni jesteście członkowie lobby Bóg wobec rzucać mężczyźni w ten jezioro od zapalić rezygnować Szatan i jego rodzina. Możesz dziękować Bóg i Chrystus pod kątem nie trwający mściwy podobny mężczyźni i diabły, który pomyśleć potępianie mężczyźni jest sławny " ewangelia", 2 Koryntianie 34:-11. Tak każdy czas ty pomyśleć od śmierć, zobaczyć Jezus i ten Ojciec " rysunek" ten napój alkoholowy od ów umierający odpowiednio do ten tron zostać rezygnować im. Wszystko umierający " grzesznicy" jesteście " rozrzutny synowie" i wszystko jesteście " odkupiony z śmierć i odkupiony z władza od ten grób" przy dwa bohaterzy, BÓG i JEZUS Chrystus.

Żal Muszą być Ukryty Z Mój Binokle

Dlaczego jest ten specjalność w nasz tekst, jeśli " żal" jest taki pewien wielki ewangelia przekaz? Ziemia- styl żal oznacza wobec przyznawać się i współczuć błędy zobowiązanie w one's życie w stosunku do Bóg i one's brat. Podczas my egzaminować ten warunek, ono składa się od dwa strony, ten umieszczać na przedzie "re-" i ten Łacina korzeń, " zamknięty albo pentagram". Re- oznacza " znowu albo jeszcze raz" i zamknięty albo pentagram odsyła do" umysł albo myśl". Duchowy żal tylko oznacza wobec RE- POMYŚLEĆ one's położenie! W nasz Kurtaż, Bóg ma Pokutujący plasowanie walorów winić i wada mimo grzech od głowa od Szatan, i Babilon jest odpowiedzialny mimo rozlew. My winić ten slavemaster, nie ten niewolnik, pod kątem grzech prace przymusowy od niewolnik w duchowy Egipt ( ten ziemia). skoro to jest law od ten Kurtaż, ziemia- styl żal pod kątem Krym od diabły jest " zepsuty" i Pusty. Ty byliśmy powiedział nie wobec jeść 2- dzień- stary manna, ponieważ ono płodzi robaki, i trudny wobec następować po 2000 rok stary słowa z uczniowie oznacza jesteś z specjalność i zepsuty! Ziemia- styl żal jest z specjalność i nielegalny! Ten ewangelia od żal równie zrozumiany przy mężczyźni jest teraz pewien wiązka od pełzanie robaki! Jeśli jesteś pewien duchowy kurczę, będziesz robić w dalszym ciągu jeść robaki! Jeśli jesteś pewien człowiek, zapominać ten robaki i jeść ten kurczę! Podczas ty wstać czynić nie iść tam robienie ziemia- styl wyznania! Jednakże, wobecRE- Pomyśleć i dostać ten umysł od Chrystus nie jest nielegalny. Ów miły odduchowy żal jest rozkaz dzienny! Duchowy żal nie jest pewien wyznanie wobec Krym sporządzony w twój ziemski życie! To jest an oświatowy oznacza od otrzymywanie doskonały zgoda. W Niebo " wobec żałować" oznacza ty chodzić do szkoły! Ziemia- styl ignorancja i zacofanie jest pewien " nie! nie" Więc " żal muszą być ukrywał się z mój binokle"!

Ten punkt od ten udokumentować jest wobec informować ty ów ŚMIERĆ jest ZWYCIĘSTWO pod kątem wszelki człowiek i każdy. Powinieneś nie krzyczeć około ono i nienawidzić ten wypadek. Bóg ma pewien prawy wobec podnieść każdy człowiek wobec jego pałac i dziedzictwo czy mężczyźni jesteście przestraszony od ten nieznany albo nie. Kopie grób jesteście znaki zostawiać z tyłu wskazywanie ów Jezus " odkupiony i Odkupiony" ów poprzedni osoby i pociągnął im gdzie on jest. Co pewien strata a propos Królestwo od Ciemność! Wszystko ten był bardzo tanio! Just pomyśleć! On ma odkupiony każdy który ma przyjść i który jest jeszcze wobec ocknąć się ten ziemia dokładnie jak podano w nasz Żywa pagina, byle tylko on wola stracić nic, nie jeden owca! Mateusz 1811:-14; Typowy Anglik 639:, 1712:. I wszystko ono kosztować był 30 części od srebro! To jest polepszyć nowiny niż co ty dostać z kaznodzieje i ten kościoły. JA jestem świadomy ów ten Jezus jest pewien " nowy" Jezus wobec twój binokle i kłosy, nie podobny ten Jezus ten kaznodzieje a przy okazji. Oprócz nasz świadectwo jest poprawnie zrobione na czyjąś korzyść twój sława! Just zapamiętać, " Jezus nigdy brakuje"! alleluja