70/7's Lichwa 924:-26  7x70 Mateusz 1821:-22

Ten drzwi i ten klucz

Lichwa 9: 24 Siedemdziesiąt tygodnie jesteście zdecydowany na twój społeczeństwo i na twój święty wielkie miasto, wobec kończyć ten naruszenie, i wobec położyć kres grzechy, i wobec zrobić wyjaśnienie sprzeczności księgowych pod kątem niesprawiedliwość, i wprowadzić wiecznotrwały prawość, i wobec pieczętować w górze ten wizja i proroctwo, i wobec namaścić ten przenajświętszy.

25 Znać więc i rozumieć, [ ów] z chodzenie naprzód od ten przykazanie przywrócił i wobec budować Jerozolima do ten Mesjasz ten Kapitał [ muszą być] siedem tygodnie, i sześćdziesiąt i dwa tygodnie ten ulica muszą być zbudowany znowu, i ten ściana, wyrównywać w niespokojny czasy.

26 I za sześćdziesiąt i dwa tygodnie muszą Mesjasz być krajać od, oprócz nie pod kątem się: i ludzie od ten kapitał ów muszą przyjść muszą zniszczyć dzielnica handlowa Londynu i ten sanktuarium; i ten kończyć tego [ muszą być] rezygnować pewien powódź, i do ten kończyć od ten wojna spustoszenia jesteście zdecydowany.

Mateusz 1821: Wtedy przybyły Piotr do niego, i powiedziany, Lord, jak często muszą mój brat grzeszyć przeciw mi, i JA przebaczać jego? 22 Jezus saith do jego, Słuchaj nie do ciebie, Do siedem czasy: oprócz, Do siedemdziesiąt czasy siedem.

Zakończenie grzechy przynosi w wiecznotrwały prawość, pewien wyrażać od trwający ów zajmujący się produkcją konserw zmieniać! I ono nie wymaga ten przez Pokutowanie i wyrozumiały

Zakończenie Grzechy przynosi stały PRAWOŚĆ (70/7's)

Łukęcin 739: Teraz podczas ten Faryzeusz który miał zaproszony jego piłować [ono], on mówił rezygnować się, powiedzenie, Ten człowiek, jeśli on byliśmy pewien prorok, byłby mieć wiedział który i co sposób od kobieta [ to jest] ów pomylony jego: pod kątemona jest pewien grzesznik. 40 I Jezus odpowiadając powiedziany do jego, Świętokupstwo, Mam nieco zaprzeczyć do ciebie. I on saith, Mistrz, powiedzieć u. 41 Tu był niejaki wierzyciel który miał dwa dłużnicy: ten jeden był winny pięćset pens, i inny pięćdziesiąt 42 I podczasoni miał nic wobec wynagradzać, on szczerze przebaczył im obydwaj. Powiedz mi jak więc, który od im wola miłość jego najliczniejszy? 43 Świętokupstwo odpowiedziałem i powiedziany, Przypuszczam ów [ on], wobec kto on przebaczył najliczniejszy. I powiedział do jego, Ty pośpiech prawnie judged. 44 I on uruchomić do kobieta, i powiedziany do Świętokupstwo, Widzi ty ten kobieta? JA wchodzić w twój dom, ty dał mi nie woda pod kątem mój stopy: oprócz ona hath mył mój stopy rezygnować łzy, i wycierać [ im] rezygnować ten włosy od jej głowa. 45 Ty dał mi nie całować się oprócz ten kobieta skoro ten czas JA przybyły w hath nie zaprzestany wobec pocałuj mnie w dupę stopy. 46 Mój głowa rezygnować oliwa ty didst nie namaścić: oprócz ten kobieta hath namaszczony mój stopy rezygnować maść. 47 Dlaczego Słuchaj do ciebie, Jej grzechy, który jesteście dużo, jesteście przebaczony; pod kątem ona kochany dużo oprócz wobec kto mały jest przebaczony, [ ten sam] miłość mały. 48 I powiedział do jej,Twój grzechy jesteście przebaczony. 49 I oni ów siedział przy mięso rezygnować jego zaczął się zaprzeczyć rezygnować osobiście, Który jest ten ów przebaczać grzechy także?

Pokutowanie i Przebaczenie (7x70)

typowy Anglik 83: I ten świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza i Faryzeusze przyniósł do jego pewien kobieta wziąć w cudzołóstwo; i podczas oni miał umieszczać jej w środku, 4 Podobno do jego, Mistrz,ten kobieta był wziąć w cudzołóstwo, w ten bardzo ustawa. 5 Teraz Zwiać w ten law rozkazujący nam, ów taki powinien być ukamienował: oprócz co sayest ty? 6 Ten powiedzieli, kuszący jego, ówoni mogą ma być oskarżać jego. Oprócz Jezus schylony zrujnowany, rezygnować [ jego] palec pisał od ziemia, [ jak gdyby on słyszał im nie]. 7 Tak podczas oni nieprzerwany pytając jego, on podniesiony w górze się, i powiedziany do im, On czyli rezygnować grzech pośród ty, puszczać jego pierwszy rzut pewien kamień przy jej. 8 I znowu on schylony zrujnowany, pisał od ziemia 9 I oni który słyszał [ ono], trwający skazany przy [ ich własny] sumienie, poszedł na zewnątrz pojedynczo, początek przy ten najstarszy, [wyrównywać] do ten najwyższa oferta: i Jezus był zostawiać sam, i ten kobieta stojący w środku. 10 Podczas Jezus miał podniesiony w górze się, i piłować nikt prócz ten kobieta, powiedział do jej, Kobieta, gdzie jesteście ów twój oskarżający? hath nie człowiek potępiony ciebie? 11 Powiedziała, Nie człowiek, lord I Jezus powiedziany do jej,Ja też nie potępiać ciebie: iść, i grzech dosyć. 12 Wtedy mówił Jezus znowu do im, powiedzenie, JA jestem ten światło od ten świat: on ów nastąpił mi muszą nie chód w ciemność, oprócz muszą mieć ten światło od życie.

Ojciec Ciśnienie i Uzbroić Kręcenie: ten Dychotomia

Będziesz czynić ten inaczej bowiem! Tyzajmujący się produkcją konserw mieć wieczny życie do i jeżeli nie jesteś przebaczać każdy ów ma był i mają być mimo czasy na zawsze podobny ten kapłani czynić w ten Pokutowanie przebieg, ponieważ nasz RODZINA jest pewien Królestwo od Królowie i Kapłani! Leviticus 1620:-22 i Masowe wędrowanie 196:; Odkrycie 15:-6.

Mateusz 614: Pod kątem jeśli wy przebaczać mężczyźni ich przekroczony, twój niebiański Ojciec wola także przebaczać ty: 15 Oprócz jeśli wy przebaczać nie mężczyźni ich przekroczony, ani jeden wola twój Ojciec przebaczać twój przekroczony.

W ten przykład powyższy który ma ten gorszy problem w wiedza Bogowie’ drogi, Świętokupstwo albo ten zbierać się tłumnie od świeccy ludzie, kapłani i społeczeństwo dzierżawa kamienie? JA narrator ty co do jednego od ów osoby który zagrany ów role u ziemia jesteście w Niebo. Ico do jednego od im ostatecznie Zgłaszać reklamację rezygnować ten Ojcowie’ protokół od przebaczenie!

Gdzie Jesteście Twój Oskarżający?

Jezus cena żądana ten kobieta chwytać w cudzołóstwo, " gdzie jesteście twój oskarżający" To jest an zainteresowanie pytanie Bóg kulisy pozować wobec ktoś w niebo ( albo ktoś trudny wobec zbliżyć się ten rzeczywistość).

Rozważać Hitler. Gdzie jesteście jego oskarżający? Wszystko ów on "zabity" poszedł wobec niebo dostawanie polepszyć żyje. Oni puszka metalowa patrzeć na osobiście tam i powiedzieć, " ja spojrzenie dużo polepszyć teraz niż co Ja był przed" Oni zrobił nie stracić pewien rzecz. Przeciwnie, oni zyskiwać wszystko i liczniejszy, wyładowanie tych słaby ciała ów w ten końcowy analiza zrobił nie służyć im dobrze wcale w ten schrupać.

Tak jak kulisy ktoś ( chociażby nawet on kulisy znać który Hitler jest w niebo) odpowiadać " Hitler" i powiedzieć, " ty taki a taki, ty zabity me." To jest an niemożliwość pewienżyjący osoba oskarżycielski inny od zabijanie jego. To jest jak gdyby osoba X w nasz świat poszedł odpowiednio do inny osoba Y i powiedziany, " ty zabity me." Osoba Y mogą spojrzenie oszołomiony i powiedzieć, " miło mi pana poznać obliczać ów jeden na zewnątrz  Jak czy mogę zabity ty jeśli jesteśmy obydwaj stojący tutaj mówienie?"

Potępienie nie jest pewien narzędzie od prawy judgment. Ten świat rozmyślnie jest pewien przeczący pas ( zobaczyć Bóg, Relatywność i ten Przestrzeń- Czas Kontinuum przy ten alfa i Omega umiejscowienie pod kątem liczniejszy u ten) w który każdy ustawa, wypadek, i Role ma niektórzy stopień od przeczący skręt wobec ono. Bóg jest opuszczanie nie kamień nieprzewrócony tak ten stopień od odmowa wobec który jesteśmy poddane powinien nie zaskoczyć albo wstrząs ten znając student. My wola zobaczyć i przeżycie ten krańce wszystkich zachowanie ( i wszystko w pomiędzy) w nasz czas w dół tutaj.

Ten pytanie ów Jezus cena żądana jest bardzo znaczący "gdzie Jesteście Twój Oskarżający?" Ponieważ każdy idzie wobec niebo, żaden ma coś wobec oskarżać ktokolwiek inny od, i.e. tu są nie oskarżający w ten końcowy analiza i Szatan jest zostawiać dzierżawa an wypróżniać worek ( nie oskarżający zostawiać) zważywszy wszystko u ziemia. Bóg wola uśmiać się serdecznie przy jego wydatek. An Oskarżający rezygnować nic on puszka metalowa oskarżać ktoś od. gdzie jest" Oskarżający od nasz bracia?" Niebawem nigdzie zostać ufundować, oprócz rozpowszechniony ukrywanie się na zewnątrz w ów urządzenia wzywające do telefonu jeden przyjechał przez w książki, u telewizja i radio, i przez tkanina tereny ów nieświadomie, kolektywnie, i " religijnie" służyć równie ten smok zapalić- oddychanie otwór.

Ten hipotetyczny scenariusz opisywał powyższy, jednakże, jest niemożliwy używany tylko pod kątem wychowawczy cele w ten świat ponieważ wszystko ów powstanie jesteście zmieniony i otrzymywać nowy imiona, twarze, i ciała. Nie odpowiadają wobec ich poprzedni ziemski imiona ( oni teraz spekulant grający na zniżkę ich prawdziwy Ojciec nazwisko). Oni są rozkazujący nie mówiąc już o posiadanie żył u ziemia. Ten jest jak Bóg usuwa ten odór i znamię od grzech który jest przywiązany wobec nasz ziemski role. To jest Bogowie’ droga od " wykonaniem an kończyć od wyrównywać ten pamięć od grzech". Gdzie jesteście Hitler oskarżający? Są wszystko u ziemia ( ów walczący God's pokutowanie przebieg pod kątem całe rodzina) ponieważ ów w niebo mieć nic wobec oskarżać jego od. Przeciwnie, ów w niebo jesteście liczniejszy żywy niż ci u ziemia. Oni nie byłby zawód co oni mają pod kątem coś ten świat ma wobec ofiarować. Mają był przez ten najwyższa oferowana cena i ten najgorszy od czasy tutaj ( masowe wędrowanie 1318:; Odkrycie 713:-14) i ten świat just nie robi przestań pod kątem im! Oni są teraz ich rzeczywisty jaźń i co był krajać daleko z im był pewien powłoka ów był nietrwały najpierw. Oni czynić nie zaginać wobec poprzedni świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza i role ten droga ziemski mężczyźni czynić z strach i niepewność. Oni czynić nie żądanie " sprawiedliwość" pod kątem stary kiery albo " odszkodowania" pod kątem stary ciała. Tak samo twój stary wujek dostał uwalniać jego artretyczny ciało, dostać uwalniać od twój artretyczny ("oskarżycielski" i potępianie) religia. Skakać z radości!

Ten Najwyższy Judge Piloci ten 70/7

Zapamiętać, God's myśli nie są podobny ludzki myśli i Jego drogi od judgment nie są podobny prawdziwy mężczyzna skaza, oskarżycielski i potępianie judgment który ma kara równie jego cel, Izajasz 557:-10. Tutaj jest ten Pokutowanie umysłowość od ten Najwyższy Judge równie ono potwierdzić rezygnować Judge Jezus w ten case od ten kobieta złapany na gorącym uczynku od cudzołóstwo. Zawiadomienie ów wysłać skoro Izrael sprowokować Jego i dręczyć Zwiać, Bóg czynności równie chociaż ich Krym nigdy zdarzyło się w Jego reakcja przez Balaam wobec Balak: Num 2318: " i on brał w górze jego przypowieść, i powiedziany, Wschodzić, Balak, i słyszeć; słuchać do mi, ty syn od Przeleciał ze świstem: 19 Bóg [ nie jest] pewien człowiek, ów on powinien leżeć; ani jeden Syn Człowieczy, ów on powinien żałować: hath powiedział, i muszą on nie czynić [ ono]? albo hath on mówiony, i muszą on nie zdążyć dobry? 20 Zobaczyć, Mam otrzymywać [ przykazanie] wobec błogosławić: i on hath błogosławiony; i JA nie może przychód ono. 21 On hath nie widziany niesprawiedliwość w Jacob, ani jeden hath on widział przewrotność w Izrael: ten Lord jego Bóg [ jest] rezygnować jego, i ten krzyk od pewien król [ jest] pośród im. 22 Bóg przyniósł im z Egipt; on hath równie ono byliśmy ten siła od an jednorożec. 23 Pewnie [ tu jest] nie oczarowanie w stosunku do Jacob, ani jeden [ czy jest] wszelki wróżba w stosunku do Izrael: zgodnie z ten czas ono muszą być powiedziany od Jacob i od Izrael, Co hath Bóg opracowany!"

Twój ludzki i demoniczny myślący dotyczący grzech i kara musi być puścił, i ty musi spotykać God's wysoki Sposób myślenia w 7/70 i 70x7's podczas ty umierać i stawić czoło ten DRZWI ( Jezus) od Niebo! Zgodność w wyrozumiały wszystko mężczyźni mimo czasy na zawsze jest twój KLUCZ od zapis księgowy. Co twój pieniądze- harując, najemnik, i " starszy syn" kaznodzieja ma powiedział ty nie wymaga nie otworzyć TEN DRZWI i puszczać ty w! Śpiewanie "Oh Jak JA Miłość Jezus" tysiąc czasy nie robi otworzyć TEN Drzwi; TEN DRZWI nie jest wziąć w przy taki schmoozing. jeśli ty wykazywać twój jaźń- prawość równie zwyczaje handlowe w ten kościoły, ten DRZWI ma wzgląd wszystko od ono równie " brudny szmatki" Izajasz 646:. TY MUSI Czynić Łukęcin 646:; Typowy Anglik 1415: co on zrobił także powiedzenie, " ojciec przebaczać im ( wszystko ludzkość) pod kątem oni znać nie co oni czynić"! on ma nie zmieniony Izraelici 138:, wszystko jedno jak kaznodzieje charakteryzować jego! Jak puszka metalowa Chrystus narrator nam wobec przebaczać każdy wobec wszelki i wszystko okoliczności rezygnować ograniczenie ( on się dał ten przykład z przekreślać) i kaznodzieje uruchomić wokoło i powiedzieć ten przeciwległy " w jego wymienić"? Czy mógłby Pan teraz rozumieć Łukęcin 218:? Oni zaprzeczyć tyten władza wobec czynić tak ponieważ ich nauczania próbować wobec zamykać na zasuwę ten drzwi zamykać który Chrystus ma otwarty Obrót 37:-8.

Coś mi się śniło ubiegłej nocy

Coś mi się śniło ubiegłej nocy i w ono tu był pewien poruszenie od zakres działania u przecznica. Nagle JA ufundować siebie otoczony przy pewien olbrzym roślina zwinięty wokoło mi podobny pewien pyton cale z wyjątkiem wzruszający mi oprócz tak zawrzeć ów jeśli JA wykonane pewien ruszyć z miejsca, JA byłby być przebijał przy najeżony ostry kolce przez pewien stopa w długość. Zapamiętać ów Bóg jest mądry równie pewien wąż oprócz nieszkodliwy równie pewien gołąb, stąd ten posągi Ono przypominany mi od pewien ogromny róża winna latorośl rezygnować ciernie, Jezus’ symbol od zmartwychwstanie. (ten róża od Czerep, skorupa rezygnować jego cztery kolory jest ten kwiat wyobrażenie o osobie i symbol pod kątem ten cztery archanioły Chwila JA był oszacować mój ciężkie położenie, słowa przybyły "to jest podobny trwający wjail". To jest ten wpływ od ten słowa odJael (Jezus) Chrystus! Ktoś i każdy chce wobec żyć. Ten Słowa od Jael Chrystus i Gabriel, ten 70/7's i 7x70, ma ten wykonywać u "starszy syn" kaznodzieje, ten kościół, Chrześcijanie i mężczyźni zwykle. Jezus jest ten DRZWI do Królestwo, Typowy Anglik 101,9.:  Wszystko ów który usiłować zrobić wprowadź do (i WSZYSTKO mężczyźni wola wchodzić w) mają być kontroler na zewnątrz i badany pod kątemZgodność!  czyli ten KLUCZ wejść!  Będziesz przebaczać Hitler, Goliath, Tracący świeżość, Typowy Anglik Wayne Gacy, Jeffery Dahmer, Idi Amino, ten Khmer Czerwona szminka buntownicy od Kambodża, Mafia hitmen, Prezydent Zaginać, wszystko geje i lesbijskie, złodzieje i zbójcy, Łom Junaczyć się, i wszystko kłamliwy, pieniądze- harując kaznodzieje... Inaczej bowiem... Bóg wola nie przebaczać twój przekroczony i będziesz nie wchodzić ten Królestwo! Wiesz co?? każdy który wschody Zgłaszać reklamację!  "opór jest daremny Oni spojrzenie zrujnowany zobaczyć opierający się demony płacz w nieszczęście i przypadający do zapłaty w koła w ten bezdenny kopalnia iNikt OD Im potrzeba wobec przyłączyć się im! Izajasz 1412:-17; Ezechiasz 2816:-19, i 2 Esdras 778:-87. To jest ten znaczenie mojego prawo czarterującego do przewozu innego towaru, ten wykonywać od Jezus’ Słowa, ten70/7's i ten7x70.

PEWIEN WYRAZ z Ojciec dla ciebie, ten czytelnik

Jeremiasz 3134: I oni muszą uczyć dosyć każdy jego sąsiad, i każdy jego brat, powiedzenie, Znać ten Lord: pod kątem oni muszą wszystko znać mi, z najmniejszy od im do ten największy od im, saith ten Lord: pod kątem JA wola przebaczać ich niesprawiedliwość,i JA wola zapamiętać ich grzech dosyć.

Izajasz 4325: Ja, wyrównywaćJa, jestem on ów poplamiony na zewnątrz twój naruszenia pod kątem mój własny dla kogoś, i wola nie zapamiętać twój grzechy. 26 Wyrażać mi ku pamięci: puszczać nam bronić sprawy razem: osoba składająca deklarację ty, ów ty mayest być uzasadniony. 27 Twój pierwszy ojciec hath zgrzeszony, i twój nauczyciele mieć naruszony w stosunku do mi.

Izajasz 489: Pod kątem mój wymienić dla kogoś wolaJA opóźniać mój irytować, i pod kątem mój wychwalać wola JA powstrzymywać pod kątem ciebie, ów JA krajać ciebie nie od. 10 Zobaczyć, Mam refinansować ciebie, oprócz nie rezygnować srebro; Mam wybrany ciebie w ten piec przemysłowy od nieszczęście 11 Pod kątem mój własny dla kogoś, wyrównywać pod kątem mój własny dla kogoś, wola JA czynić ono: pod kątem jak powinien mój wymienić być zanieczyszczony? i JA wola nie dawać mój sława do inny. 12 Słuchać do mi, O Jacob i Izrael, mój wywołany; JA jestem on; JA jestem ten pierwszy, JA także jestem ten najwyższa oferta.

ty musi być tego samego zdania rezygnować Bóg równie JEDEN CIAŁO i JEDEN Rodzina. Ty musi zapominać twój demonicznie wpływał ziemski myśli i wadliwy ludzki drogi i uznawać God's większy myśli i Najwyższy drogi. To jest Jego sława pod kątem Ty ponieważ Ty ( wymawiać ono! JHVH ty owca) jesteście Jego ( z Jego)! Inny ( który jest ten " inny"? zobaczyć ten Alfa i Omega umiejscowienie Ten Robot) wola nie dostać Jego sława. To jest pod kątem ty dostać w u ono Typowy Anglik 1722: .

Pod kątem Mój Własny Dla kogoś

Bóg jest wyrozumiały i zbawczy mężczyźni"pod kątem Mój własny dla kogoś"!! On jest nie zbawczy mężczyźni ponieważ oni iść do kościół albo mieć wiara; ani jeden jest On robienie ono ponieważ mężczyźni wynagradzać " dziesiąte części i subskrypcja akcji" i próbować zostać dobry! PEWIEN prawdziwy mężczyzna dobry prace ma całkowicie NIC WOBEC CZYNIĆ REZYGNOWAĆ Ono! Przy twój najwyższa oferowana cena, ty nosić " brudny szmatki" w God's binokle Izajasz 646:; Zechariah 31:-3. Ten Najwyższy Judge podkreśla ten trzy razy byle tylko ono byćjasne jak słońce - on jest wyrozumiały, zapominający, i powstrzymujący wobec krajać mężczyźni od"POD KĄTEM MÓJ WŁASNY Dla kogoś"! Ten miły od życie do licha ma wyrażać ty przez, czy jesteś dobry albo zły, nie jest ten decydujący! (zmartwiony, kaznodzieje!) Kaznodzieje i Chrześcijanie jesteście u Zawiadomienie! PEWIEN prawdziwy mężczyzna jaźń- prawość i " dobry prace" nie wymaga nie ustalić jeśli on wola dostać w albo nie Psalm 142:-3; Rzymski 323:. Bóg, twój Ojciec i ten Najwyższy JUDGE jest Oszczędny, Wyrozumiały, Zapominający, i ZBAWCZY Wszystkopod kątem" MÓJ WŁASNY DLA KOGOŚ i Ja wola nie dawać mój sława wobec inny!" Dlaczego powinien On zniszczyć Jego własny dzieci just ponieważ Szatan i niektórzy zwiedziony kaznodzieje potrzeba Jego wobec czynić ów?! Człowiek był wierzyciel pod kątem Jego przyjemność i ukoronowany rezygnować Jego sława, i On odmawia wobec krajać człowiek od... pod kątem MÓJ WŁASNY Dla kogoś, WYRÓWNYWAĆ POD KĄTEM MÓJ WŁASNY Dla kogoś, saith ten Lord! Izajasz 5716:-19; Malachit 36,17:.

Dlatego ten Ojciec miał Jezus doradzić nam w nasz prowadzić zostać" podobny Jego" w Mateusz 543:-48.

Mateusz 543: Wy mieć słyszał ów ono hath był powiedziany, Ty łupek ilasty miłość twój sąsiad, i nienawidzić twój wróg. 44 Oprócz Słuchaj do ty, Miłość twój nieprzyjaciele, błogosławić im ów przeklinać ty, czynić dobry do nich ów nienawidzić ty i ja, modlić się za im który przekorny używać ty i ja, prześladować ty; 45 Ów wy maj być ten dzieci od twój Ojciec który jest w niebo: pod kątem on zrobić jego słońce wobec wstać od zły i od dobry, i nadawca deszcz od just i od niesprawiedliwy 46 Pod kątem jeśli wy miłość im który miłość ty, co wynagrodzenie mieć wy? czynić nie wyrównywać ten szynkarze ten sam? 47 I jeśli wy pozdrawiać twój bracia tylko, co czynić wy więcej niż[ drudzy]? czynić nie parzysty ten szynkarze tak? 48 Być wy więc doskonały, właśnie gdy twój Ojciec który jest w niebo jest doskonały.

To jest " ten doskonały praca" ów my musi usiłować wobec zrobić obowiązek od nasz " naturalny" charakter To jest God's natura, i pod kątem nam to jest " jego podobieństwo", nasz prawdziwy natura, Geneza 126:!

tyzajmujący się produkcją konserw być podobny ty! Tyzajmujący się produkcją konserw być podobny twój kaznodzieja albo twój kościół! Tyzajmujący się produkcją konserw być podobny człowiek""! Bóg ma podniesiony ten wysokość od ten judgment zagrodzić... przebaczać" wszystko mężczyźni ich przekroczony ... i ZAPOMINAĆ Im" albo ty zajmujący się produkcją konserw wchodzić w ten Drzwi! zgodność"" Typowy Anglik 1722: żąda ów wszystko dzieci SPOTYKAĆ JEGO UMYSŁOWY WZORZEC I Podobieństwo! ... nie ten umysłowy podobieństwo od skaza mężczyźni noszenie " brudny szmatki" z ich kościoły Izajasz 210:-17, 558:-10.

Kolejne Jezus wobec Wyrażać an Kończyć wobec Grzech

My musi następować po Jezus wobec " położyć kres grzech" ( lichwa 924:). On umieszczać ten najwyższy przykład od jak wobec wyrażać an kończyć wobec zły. Oni umęczony Jezus oprócz on wyrażać an kończyć wobec ten grzech przy działanie jak gdyby ono nigdy zdarzyło się. W wykonywać on stępiony ten ognisty broń ( Efezjanie 616:) Szatan myśl on miał umieszczony w stosunku do Jezus gardło przy zwracający się przebaczenie w ten położenie. W ten zmysłon osobiście stał się (1 Typowy Anglik 22:) ten " przejednywanie" pod kątem ten " grzech" ów był zobowiązanie w stosunku do jego. Wobec pojednać oznacza wobec zabezpieczenie rezygnować uprzejmość i zrobić ten położenie polepszyć. On " poświęcony" jego życie i.e. on wyrażać ono od specjalność chwila trwający trzaśnięty wokoło i "zabity" ( i zrobił nie walka kurczowo się trzymać wobec jego życie chwila trwający wyśmiany). On pokryty całe położenie rezygnować uprzejmość i miłosierdzie to jest ten "przejednywanie" on uczył nam rezygnowaćjego życie. Nie niektórzy abstrakcyjny "ofiara" wobec spłacić ten Ojciec albo zrobić Bóg " bardziej życzliwy" równie ten kościoły uczyć.

Jezus pokazany Szatan ( był ten jego końcowy " pokusa"?) ów możesz wetknąć pewien włócznia w jego strona i on wola nie przeklinać ty. Jezus rozbroił (rzymski 1214,21:; 1 Koryntianie 412:) Szatan bronie od przemoc, irytować i recrimmination który ten świat używa On uruchomić inny policzek i przybyły w tył liczniejszy żywy niż kiedykolwiek! Co liczniejszy puszka metalowa ten przeciwnik czynić za zabijanie ty tylko wobec mieć Bóg podnosić ty w górze w honor i sława? Za ten wróg " końcowy" i najliczniejszy brutalny ustawa, jego zasoby i bronie jesteście wtedy wyczerpany umożliwić unieważniony.

Ten uzasadnienie kościoły don't rozumieć Chrystusowy " ofiara" i źle zinterpretować to jest, ponieważ Szatan ma widział wobec ono ów jeśli oni kiedykolwiek piłować jak Jezus dłoń całe położenie przy Golgota, ono byłby siła im wobec zachowywać się ten sam droga. Oprócz przy " chwalenie" pewien udawanie rytualny ofiara oni preparować teologicznie, ono wyroby ono łatwiejszy pod kątem imnie wobec następować po Jezus przykład. Szatan ma wypaczony całe znaczenie od Chrystusowy ofiara Dziśkościoły " honor" Chrystusowy ofiara rezygnować robienie pewien pojedynczy rzecz ów on zrobił od przekreślać.

Mateusz 158: Ten społeczeństwo trasat blisko do mi rezygnować ich otwór, i honorowany mi rezygnować [ ich] wargi; oprócz ich serce jest daleki z mi. 9 Oprócz na próżno oni czynić kult mi, nauczanie [ pod kątem] doktryny ten przykazania od mężczyźni.

Jak nie wymaga Bóg zapominać nasz grzechy? Podczas każdy ma zapomniany jego sąsiad grzechy, wtedy ten cały brudny pamięć mają być wycierać z nasz globalny rasa pamięć składać pieniądze w banku. On wola zapominać podczas my zapominać. Oprócz On nie wymaga nie zapominać podczas my czynić nie Mateusz 1823:-35! Kogo " pamięć" od grzech czy potrzeba w twój umysł? Dlatego Jezus jest naszWysokiest kapłan i przykład, nie Wystawić rachunek Grahamowe albo ten Papież. I równie 1 Typowy Anglik 22: mówi, Chrystusowy " przejednywanie" PRACE ( jest działanie, ma pracował, wola praca próbować ono!) pod kątem całe świat. Czyli ten droga przez TEN Drzwi. Posiadanie poszedł przez ono się, czy pomyśleć on ( ten Drzwi) oczekuje coś najemca z ty?

Pokutowanie/ Przebaczenie ten " doskonały praca"

Jezus powiedziany ów Bóg wola przebaczać namjeśli i podczas my przebaczać drudzy. Zawiadomienie, on zrobił nie powiedzieć, " jeśli ty wierzyć w ten krew mojego ofiara, ten Ojciec wola przebaczać you." God's przebaczenie Nie jest Zależny od CO ZDARZYŁO SIĘ Przy KALWARIA wbrew co ten kościoły uczyć. God's przebaczenie jest oparty u każdy osoba UŻYWAĆ od przebaczenie. Który jest dlaczego Paweł byłby powiedzieć,"Praca na zewnątrz twój własny zbawienie rezygnować strach i drżenie" Filipiński 212:. przebaczenie jest rzeczywiście skończony osioł" praca", pewien faktor ów społeczeństwo ma być praca przy ( ten" praca od doskonałość"). To jest rozkazujący ów ty osiągnąć jego pełność stać się przez i miniony ten Drzwi!

Społeczeństwo mieć zostać eksperci przy punktowanie na zewnątrz drudzy wady otwarcie (" tam nie może otóż ono jego tak prosty i oczywisty?") i potępianie im pod kątem " łamanie się ten law". Oprócz Bóg spodziewany ten przy Sinai. Zwiać " zajmować się maklerstwem ten przykazania" ten pierwszy czas ten tabletki byliśmy do przeniesienia z góra. I co spowodowany Zwiać wobec łamać ten law? ONO ByłIrytować I DODATEK Przedsiębiorstwo POD KĄTEM TEN WADY OD Ludzie.... ten bardzo ten sam rzecz dziś czyli jazda " starszy syn" kaznodzieje konfliktowy od Mateusz 614:-15. Będziesz przebaczać każdy " rozrzutny syn", albo podobny ten starszy syn który odmówiony wobec wybrać za swój zawód ten drzwi, ten DRZWI od Niebo mają być BARATERIA dla ciebie! Ponieważ jesteśmy w " ten przeczący pas" ( podobać się zobaczyć Bóg, Relatywność i ten Przestrzeń- Czas Kontinuum przy nasz alfa i Omega umiejscowienie) ten law mają być zajmować się maklerstwem w nasz oświatowy zrąb. Ten pierwszy faza był wyobrażać sobie przy Sinai. Nie zaskoczyć wobec Bóg.

Jednakże Jakub, w adresowanie potępiony i oskarżający mówi ten, " który jesteście ty wobec zastępować judgment od ten law podczas ty potępiać twój brat?!" Jakub 411:-12. Ten law jest zajmować się maklerstwem oprócz nie pod kątem ktoś wobec używać równie pewien faktor wobec potępiać drudzy Galatians 514:. On idzie u wobec powiedzieć, miłosierdzie" sprawia przyjemność w stosunku do judgment", Jakub 213:. "błogosławiony jesteście ten litościwy"! Oni są ten ci który wola otrzymywać miłosierdzie w ten Ojciec spiskować od rzeczy!

Wobec Chrześcijanie, kaznodzieje i kościoły

Wszystko ów który zwyczaje handlowe religia i jesteście tak pewny ów oni są namaszczony, wola teraz dostać pewien różnice jakościowe sprawdzanie! Jeśli w twój serce ty zawierać wszelki prawdziwy mężczyzna grzechy w stosunku do jego... wszystko jedno jak sprawiedliwy ty pomyśleć jesteś... WSZYSTKO TWÓJ POBOŻNY ZWYCZAJE HANDLOWE I ŚWIADCZENIE JEST Na próżno! WSZYSTKO Twój GRZECHY Pozostawać do zapłaty, CHWILA TY AROGANCKO POMYŚLEĆ Jesteś ŚWIĘTY i od prawy strona... ponieważ TWÓJ OJCIEC MaNie PRZEBACZONY Ty! Jesteś w tyleż niebezpieczeństwo równie ludzie ty pomyśleć jesteście potępiony albo przeklęty, ponieważTY Rozpoznawać ICH Grzechy! Jesteś wciąż " w grzech" do i jeżeli nie jesteś przebaczać każdy prawdziwy mężczyzna przekroczony mimo czas na zawsze Mateusz 614: jest obaj pewienKlucz do drzwi lubZagrodzić odmawianie twój zapis księgowy. To jest rzeczywistość sprawdzanie, pewien różnice jakościowe sprawdzanie, pewien self-check! To jest pewien treść między nami mówiąc twój Ojciec! On oczekuje ty wobecZgłaszać reklamację rezygnować Jego wola dotyczace całkowity i zgłaszać reklamację przebaczenie. Ty także, musi zapominać grzechy i spełniać funkcje chociaż oni nigdy zdarzyło się... albo będziesz być zostawiać " zewnątrz" ten Drzwi!

Powiedz mi gdzie, czy stoisko równie ty przeczytać tych Słowa?! Jesteście ty "klasyfikator" przy twój niewybaczając i niezapomniany " stosunek do" równie... " wciąż pewien grzesznik" przed twój Ojciec? On czyta kiery i myśli chwila ty pomyśleć im. Ty zajmujący się produkcją konserw bzdury- pochodnia Bóg ani ciągnąć ten wełna przez Jego binokle! Masz Zgłaszać reklamację podczas otóż mężczyźni w ten bardzo ustawa od grzech i powiedzieć podobny Jezus,"Ja też nie potępiać ciebie"! Masz Zgłaszać reklamację podczas mężczyźni osobiście przestępstwo ty i ja możesz powiedzieć podobny ten Najwyższy Judge, " mam nie widziany niesprawiedliwość w człowiek, ani jeden mieć JA widział przewrotność w rodzaj ludzki". "sława wobec Bóg w ten Najwyższy i u ziemia, POKÓJ i Dobra wola wobec mężczyźni"! Łukęcin 210,14:

"jeśli ty umierać już" ( równie ten stary ołtarz zawołać idzie) albo "jeśli Jezus powinien przyjść dziś" ( w ten sposób ten kościoły spekulować), Czy masz TEN KLUCZ wejść ten Królestwo?! Dlaczego czy ustawiać przy czym ów zaprzeczyć ty TEN KLUCZ i wynagradzać " dziesiąte części i ofiarowywania" Izajasz 551:-3 pod kątem klucze ów czynić nie dać powód do?! Proszę co ty być winnym wobec sam i wobec drudzy Rzymski 138:.

Dostać ten liczba od ten bestia z twój głowa. CzynićNIE Umysł 666. Jezus liczba 7x70 i Gabriel liczba 70/7 jesteście daleki polepszyć!